Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wspomniałam o tym wcześniej, ale w lutym tego roku przez chwilę byłam w ciąży... Była to ciąża biochemiczna, nie zdążyłam nawet niczego zobaczyć na USG. Każdy kolejny termin miesiączki wywołuje u mnie ogromny stres, niepewność i nadzieję. Musimy być cierpliwe i twarde :) Powoli staram się uczyć tej cierpliwości, łatwo nie jest ;) ale musimy pamiętać, że nasze nastawienie odgrywa ogromną rolę w dążeniu do tego upragnionego celu.

Odnośnik do komentarza

Cześć.
Pierwszy raz udzielam się na forum, które czytam namiętnie. Z mężem staramy się już prawie dwa lata. W tym cyklu byłam stymulowana clo A wczoraj dostałam zastrzyk z pregnylu. Dwa pecherzyk i w lewym i jeden w prawym jajniku. Dodatkowo cały ten cykl biorę pabi-dexamethason na obniżenie testosteronu. Teraz pozostaje tylko czekać. Dziewczyny jak sobie radzicie? Ja jeszcze parę miesięcy zniosłam to spoko ale teraz.... płacz i nerwy... jeszcze dobijają mnie coraz to kolejne koleżanki w ciazy....

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki a u mnie sytuacja rozwija się następująco. 3 dni temu pęcherzyk piękny dzień później na kontroli opadł do macicy ale gin dał mi zastrzyk. Oczywiście nic mnie po nim nie boli jak nigdy gdzie już odczuwalam ból jajeczkowania a tu cisza. No Coz ostatni cykl stracony. Edziolek jak sytuacja u ciebie, Monia mi gin powiedział to samo

Odnośnik do komentarza

Ja w środę mam mieć USG... potrząsnełam trochę moim gin hehe. Dziś 10 d c, w nocy coś mnie bolało dosyć intensywnie w dole brzucha, może pęcherzyki rosną ;) Aaa jeszcze w między czasie zrobiłam AMH i jest całkiem dobrze, zważywszy na mój podeszły wiek ;)
Kobiety! Dziś sobota...zróbcie coś fajnego dla siebie, zrelaksujcie się, choćby to miało być sprzątanie czy gotowanie ( w moim przypadku) i myślcie, że pozytywnie! Takie przesłanie ode mnie na weekend ;)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. 21 dc u mnie dzisiaj. Ból na dole okropny, że chodzić nie mogę. Mam wrażenie jakby mialo mi wszystko wypaść. W poniedziałek ide na usg sprawdzic czy pecherzyk pękł. Co do rady dotyczacej relaksu, wczoraj wieczorem bylam na masażu i dzisiaj jestem pełna pozytywnej energii

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Chciałabym do Was dołączyć! :)
Mam zlecone:
- Clostilbegyt 2 x 1 tabletka od 4 do 9 dnia cyklu
- Metformax 500 3 x dziennie 1 tabletka cały czas
- Encorton 5 mg 1 tabletka o 22:00 od 1 do 21 dnia cyklu

USG 10 a 13 dzień cyklu

Właśnie wyczekuję @ i zaczynam :)

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia, dostałam receptę + zalecenia na kartce jak brać, kazał brać i tyle.
Z tego co googlowalam to Metformax ma za zadanie regulacje stężenia glukozy we krwi, a Encorton jest chyba od wszystkiego, m.in. przeciwzapalny, przeciwalergiczny, na choroby układu endokrynnego, przewodu pokarmowego, układu krwionośnego

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Jestem nowa na forum ale jeśli mogę to chciałabym się do was dołączyć ☺️

To mój 6cykl staran, miesiąc temu postanowiłam iść do gin, żeby sprawdził czy wszystko ze mną w porządku. Cykle mam 28dniowe, u lekarza byłam w 27dc i na USG endometrium wynosiło tylko 5mm. Lekarz skierował mnie na monit cyklu i stwierdził że owulacja wgl nie występuje a endo w 12dc ma 7mm (jest lepsze niż było być może dzięki witamina i zmianie diety). W 21dc zapisano mi clostylegyt 1tab. przez 5dni dziś wzięłam ostatnia i w piątek idę na monitoring. Przeczytałam wiele wątków na temat zażywania clo ale widzę że zawsze bierze się go na początku cyklu a nie w środku tak jak mi zalecił lekarz, w tym mies mam się nie spodziewać okresu. Czy któraś z was zazywala CLO w drugiej połowie cyklu? Po ilu dniach od pierwszej tabletki powinna wystąpić owulacja przy takim trybie brania tabletek? Bardzo dziękuję z góry za odpowiedzi, a wszystkim staraczka życzę dużo siły i upragnionego maleństwa ☺️

Odnośnik do komentarza

Paula nie spotkałam się z takim stosowaniem clo więc się nie wypowiem. Ale co do endometrium to mi pomogło avocado od początku cyklu do połowy 2 , 3 sztuki orzsz frn czas w sumie. Duże ilości migdałów moreli suszonych. Że 2 razy wypiłem wypiłem lampkę czerwonego wina i zwiększona dawka magnezu w tabletkach. Miałam 6 mm w 14 dc
Po wprowadzeniu tego co pisałam w 12 dc było 10 mm. Więc duża różnica. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

O awokado słyszałam ale jeszcze nie próbowałam go stosować, na te chwile pije czerwone wino, biorę magnez i inne witaminy o których wyczytałam w internecie i jem migdały i suszone morele. Lekarz niestety narazie nic nie mówil na temat jakiś leków albo sposobów na poprawę endometrium. Trochę mnie to martwi bo na forach czytałam że CLO je zmniejsza (nie wiem jak inaczej ująć to w słowa, mam nadzieję że mnie dobrze zrozumiecie) a przy cienkim endo nawet przy prawidłowej owulacji nie uda mi się zajść w ciążę. Ale dziękuję za Twoją odpowiedź bo właśnie mi przypomniałas że jeszcze nie jadłam dzisiejszej porcji migdałów i moreli

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...