Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Staraczka.

No ja mam monitoring, ale wiecie jak to jest. Mam wrażenie że to i tak nic nie da. Niby przytulanki jest a nic nie wychodzi. Ja i tak już straciłam nadzieję że coś z tego wyjdzie. U mnie już prawie po bo przypada dzisiaj 4 dzień czyli od jutra nowy cykl bo clo od 5-9 dc. Trudno już mojemu powiedziałam że wybiorę te leki i że koniec że staraniem. Może wyjdzie samo

Odnośnik do komentarza

Staraczka to będzie 4 cykl z clo.
A jak długo starcie się o dziecko.
Ile masz lat, a robisz np sobie testy owulacyjne?
Ja dziś idę do gin na obserwacje czy jest tam jakies większe jajeczko.
Bo u mię jest tak że i mam problem z jajeczka i bo często jest ich dużo ale niestety nie pękają.
Więc jakby nie ma owu.
Może pogadam z pania dr żeby coś na pęknięcie dała.
Fajnie jak ktoś może uprawiać sex tak typowo na loozie nie patrząc na kalendarz i nie cisnąć w te dni.

Odnośnik do komentarza

Mila w pierwszym cyklu brałam 1 tabletkę w drugim cyklu dwie tabletki dziennie teraz będę miała trzeci cykl po trzy tabletki dziennie tak mi lekarz ustawił.Czyli 04.10.19 zaczynam trzeci cykl i trzy tabletki dziennie przez 5 dni.Moim zdaniem Twój test owu jest prawidłowy iż jest owulacja.Mi też różnie wychodziły te testy.Moim zdaniem nie są one takie dokładne,robię je dodatkowo.

Odnośnik do komentarza
Gość Staraczka.

Mila123. Więc tak za pierwszym razem udało nam się 6cyklach z clo... Jednak radość nie trwała długo bo w 30 tyg urodziłam martwa córeczkę. Od tamtego czasu minęło prawie 14 miesięcy. Teraz już pół roku bez rezultatów i teraz będzie 4 cykl z clo. Te dwa ostatnie miałam z pregnyl 5000 bo jajeczka były duże i nie chciały same pęknąć. Po zastrzyku pekaly ale widzisz, nic nie daje

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Jestem tu nowa i tak samo jak Wy staram się zajść w ciążę.. niestety od 1.5 roku bezskutecznie. Mam cykle po 38 dni, zrobione badania hormonalne, krzywą cukrową ale niby wszystko w normie. Dostałam dzisiaj Clo i wzięłam 1 tabletkę. Mam brać 5 dni. Dzisiaj jest mój 9dc. Czy spotkałyscie się kiedyś z przypadkiem kiedy ktoś zaczynał je brać tak późno w cyklu?

Odnośnik do komentarza
Gość Staraczka.

Mila123 dokładnie życie jedt niesprawiedliwe ale i mnie długo by się rozpisywać o tym co się stało. Jednak myślę że nawet i nam będzie dane się cieszyć. U mnie przy clo się wyrównał między 28-a 30 dni. A tak to się wachaly nawet między 43dni. Więc ciężko mówić dlaczego tak się dzieje. Ja biorę od 5dc do 9dc. To dziwne że tak późno a jakie masz cykle

Odnośnik do komentarza

Jestem po wizycie u dr.
Przyszłam i mówię że wczoraj robiłam Test owu był pozytywny więc zobaczmy co tam się dzieje.
Myślałam że zaraz usłyszę że mamy piękne jajeczko gotowe a tu klops.
Pęcherzyk 10mm więc nie ma opcji żeby coś z niego było.
Dr zastanawia sie czy jakaś torbiel się nie pojawiła. Bo jakiś Płyn widzi i sama nie wie co to jest.
Moglo być tak że to pozostałość po pęcherzyki który pękł i zobaczymy czy coś z niego będzie.
Czy jednak to torbiel przy której jest Płyn.
Jutro mam Jechec ponownie na badanie zobaczy czy coś rośnie czu się wchłania czy bez zmian.
I będę czekac na nast okres.
Profilaktycznie kazała wspolzyc ale coś czuję że nici z tego. Trudno ehhhh.
Zobaczymy co powie jutro

Odnośnik do komentarza

Ja to już liczę chyba tylko na cud. Wszyscy mówili nie spinaj się, samo wyjdzie, nie wolno o tym myśleć. Taaaa. Nie myślałam i ciąży jak nie było tak nie ma. Za to koniec października 2018 miałam usuwany nowotwór z jajnika, na szczęście łagodny ale tak się skończyło moje "nie spinaj się Ewka to może pójdzie ". Mała fortuna na testy ciążowe i owulacyjne, depresje i ciągły płacz bo czemu wszystkie dookoła w ciąży tylko nie ja :( dlatego pokładam całą nadzieję w Clo. Nie wiem co dalej jak i to nie pomoże.

Odnośnik do komentarza

Hej byłam dziś u gin i zglupialam.
Wczoraj niby pęcherzyk 10 mm i gin że nie ma szans, a dziś byłam u gin ale na szpitalu i na sprzęcie okazało się że pęcherzyk 26 mm.
No niby mamy działać ale coś mi się wydaje pęcherzyk już nie pęknie i nic z niego nie będzie bo jest przerośniety i jak jiz nie pękł to raczej nie pęknie.
W czwartek mam jechać znowu na szpital na badanie i dr ma zobaczyć czy jest czy jednak pękł i będziemy czekać.
Ale coś mi się wydaje że Dupa z tego i cykl poszedł na marne.

Odnośnik do komentarza
Gość Staraczka.

Ewcia trzymam kciuki. Mi za pierwszym razem z clo udalo się w 6 cyklu. Odpuscilam tamten cykl i masz. Teraz zaczęłam 4 i już Odpuscilam bo to nie ma sensu kiedyś będzie nam dane. Miła spokójnie ja miałam ostatnio 28 mm ai drugi 27 jak pekly to z bólu zdychalam miałam ciężko nawet usiąść. Więc probowac nie zaszkodzi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...