Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, to może i ja dokończę moją przygodę z Clo.
Mam cykle książkowe, 28dni, luty marzec na Clo 5-9dc po 1 tabl, zawsze 3 pęcherzyki (19,20,21mm) potwierdzone monitoringiem w 11 dc, 12dc zastrzyk Ovitrelle, staranka 11,12,13dc, po 2 stymulacjach nie udało się, więc sobie odpuściłam bo M był tylko na weekend, "w te dni" był, ale może było ich jednak za mało, nie wiem, powodzenia z Clo

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny!

Mam taka sytuacje i nie wiem czy to normalne.
Biorę trzeci cykl CLO i miałam owulacje w 12 dniu wg monitoringu. Teraz jest 33 dzień cyklu i dalej nie mam okresu. Zrobiłam dwa testy, oba negatywne. Niedługo mam wizytę u lekarza, ale chciałam się tez zapytać Was.
Czy ktoś tak miał i dlaczego?

Odnośnik do komentarza

Ania pamiętam że w pierwszym cyklu z CLO też miałam dłuższy cykl i się zastanawiałam dlaczego. Wszystko było w porządku oczywiście poza tym że nie na @ liczyłam. Ale było ok. A bierzesz luteine progesteron? Dobrze że idziesz do lekarza Ale wg mnie nie masz się czym przejmować. Wiadomo lepiej dopytać lekarza jak zawsze masz regularne cykle. Daj znać po wizycie co i jak
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Justyna_91
Cześć dziewczyny ;) to mój 2 cykl z Clo 2x1 od 2 dc do 6, mam PCOS. Do tego biore Biomergon 1 tab na noc, mimo tego wszystkie badania bardzo dobre, staramy sie z mezem o dziecko od 2 lat, maz jest zdrowy ... mimo ze to moj 2 dopiero cykl z Clo gdzies nie mam nadziei w sobie ze bedziemy kiedys mieli dziecko, chyba za bardzo chce byc mama, placze na widok kobiet w ciazy i dzieci :( wszyscy gadaja mi ze sie zblokowalam bo za bardzo CHCE ! dziewczyny czy Wy tez tak macie ? Za wszystkie trzymam bardzo mocno kciuki !!!

Hej kochana! Przypuszczam,ze większość z nas tak ma, że bardzo chce mieć dzidziusia i rozczulaja nas te mamuśki z brzuszkami i maleństwa w wozeczkach ❤️ Mam nadzieję, że uda Wam się zajsc i to lada moment ❤️ trzymam kciuki
Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)

Pisałam tu już jakiś czas temu, ale że co jakiś czas dołącza tu ktoś nowy, to postanowiłam się odezwać.

Obecnie jestem w 8 miesiącu ciąży. Nam udało się w szóstym cyklu. Na zdecydowanej większości też były po 2-3 pęcherzyki (w cyklu kiedy zaszłam w ciążę były 2). Po cichu liczyłam na bliźniaki, ale jest ciąża pojedyncza, z której ogromnie się cieszę. Do tej pory zachodzę w głowę, jakim cudem jestem w tej ciąży, bo wcześniej współżyliśmy tuż przed i w czasie owulacji i nic, a teraz to był jeden raz 3 czy 4 dni przed owulacją. Nie mam zatem pojęcia, czemu wcześniej się nie udawało... Rozumiem Wasze emocje doskonale. My na ciążę czekaliśmy prawie 3 lata... Miałam żal do losu, że dlaczego ja czekam tyle czasu i nic, a inni paplają dookoła, że zaczynają się starać i za chwilę już jest ciąża... Czułam się jak idiotka w kolejce, przed którą wiecznie ktoś się wpycha... :( w ostatnim cyklu z monitorowaniem (to ten, w którym zaszłam w ciążę) lekarz kazał mi odstawić leki (pomijam przyczyny), dlatego do tej pory się dziwię, jakim cudem udało się po jednym razie, w cyklu w połowie bez leków (brałam jeszcze Bromergon).
Mam nadzieję, że będzie u Was podobnie jak i u nas, tzn., że max po kilku miesiącach leczenia zobaczycie upragnione dwie kreski na teście :)

Odnośnik do komentarza

Do lekarza poszłam po ponad półtora roku od rozpoczęcia starań a w zasadzie to niemal po dwóch. U nas to było tak, że po prostu przestaliśmy się zabezpieczać i czekaliśmy. Po roku tak podejrzewalam, że mogą być problemy, ale że w międzyczasie dużo się działo (przeprowadzka na swoje, wakacje jedne, później drugie) to i z ciążą nie było ciśnienia. Po prostu nie ma to nie ma.
Do lekarza poszłam w kwietniu ubiegłego roku. W okolicy lipca i sierpnia już wiedziałam co jest nie tak i wtedy zaczęło się leczenie. W tym właśnie czasie posypałam się najbardziej bo miałam dobre wyniki, a nas nie przybywało. W cyklu kiedy odstawiłam leki o dziwo zaszłam w ciążę i to po "jednym razie" :) jak na leczenie to dość szybko, bo wiem, że czasem to trwa lata i nic się nie zmienia...
Oby i u Was dziewczyny clostilbegyt pomógł :)

Odnośnik do komentarza

Mój nic nie mówił o porze dnia, więc o tyle miałam łatwiej. Zaczynałam od 1/4, po kilku dniach brałam 1/2. Na początku byłam załamana, że po ćwiartce tak się kiepsko czuję, więc co dopiero po połowie, ale gdy zaczęłam je brać na kilka godzin przed spaniem, to potem było ok :) może po prostu organizm musi się przyzwyczaić i po czasie lepiej się funkcjonuje

Odnośnik do komentarza

Witam Was dziewczyny.Jestem tu nowa i troszkę skrępowana ☺️.Staramy się z mężem od ponad dwóch lat o dzidziusia i nic.Wcześniej nigdy się nie leczyliśmy nie badaliśmy.W ostatnich miesiącach mąż był badany jest wszystko okej.Ja w lipcu miałam robioną laparoskopię,mam wszystko drożne.Teraz jestem w drugim cyklu z Clo..Mam @ co 28-29 dni a Clo biorę od 5dc do 10 dc.Za pierwszym razem się nie udało,zobaczymy ten drugi,ale brak mi wiary....wszystko mnie denerwuje,a jak widzę kobietę z brzuszkiem,albo małym dzieckiem odwracam głowę w złości w drugą stronę.W trzecim cyklu mam przyjść do gina na USG,nie wiem nawet czy warto

Odnośnik do komentarza

Edziolek31 trzeba walczyć do końca.
Ja starałam się 6 mies o pierwsze dziecko i pamiętam jak płakałam jak widziałam. Ze dostałam miesiączkę za kolejnymi miesiącami starań.
Mówią nie myśl, odpuść ale jak tu kur... A nie myśleć
Ja ja w piątek biorę 1 tabl też jestem pełna nadziei.
Może jak pogadamy, poznamy się będzie nam łatwiej wszystko znosić.
3mam kciuki.
Będę tu zaglądać czasem.
Damy radę

Odnośnik do komentarza

Edziolek31 może ma zespół policystycznych jajników?
I często przy nich testy owu nie wychodzą.
Prawie 3 lata temu jak Staraliśmy się o dziecko to przez 6 mies żaden test nie wyszedł mi pozytywnie.
Ostatnim razem zanim zaszłam poprostu według obliczeń była owu i tyle ale to poszło jakoś tak że i tak byłam pewna że nic nie będzie A nie tam jak wcześniej że byłam nastawiona że to ten czas.!!!
A np miesiąc temu pierwszy raz test wyszedł pozytywnie niby tam coś było przed ale potem,, nie poprawialismy,, haha bo mąż wyjechał i dupa.
Przy clostybetyg cykl się wydłuża więc owu możesz miec późnej, okres mi się spóźnial 3 - 4dni więc już myśli były a tu dupa.
Jakie masz testy owu.
Ja ost zakupiłam te z rossmana, nie te saskowe tylko takie duże plastikowe może ona są wrazliwsze.
Ja do tego sciagnelam sobie apke do miesiączki pokazuje przewidywalne dni płodne, zbliżający się okres itd.
A co lekarze mówili tobie skoro starasz się od 2 lat.
Robili badania A obecny gin jakoś robi Ci monitoring owu?

Odnośnik do komentarza

Sanna19, ja brałam od 3 do 7 dnia cyklu. W ciąże zaszłam w cyklu, w którym lekarza kazał mi odstawić leki, to była wizyta z monitorowaniem (przestałam brać wtedy Bromergon od dnia), no a nawet gdyby nie kazał, to do następnej serii z Clo by nie doszło, bo już wiedziałabym o ciąży. Test zrobiłam dość późno, bo około 32 dnia cyklu. W normalnym układzie (tzn. w czasie brania leków) na pewno zrobiłabym wcześniej, ale że odstawiłam leki, to byłam przekonana, że znów powracają mi długie cykle, poza tym byłam po przeziębieniu. Dzień później i trzy dni później robiłam betę, a tydzień później miałam pierwszą wizytę u lekarza, ze względu na bóle brzucha (wcześniej byłam przekonana, że to bóle przed okresem). U lekarza byłam pierwszy raz na przełomie 6 i 7 tygodnia i wtedy już było widać serduszko. Biło słabo, więc od początku byłam na lekach, które odstawiłam w połowie ciąży.

Dziewczyny, u nas udało się w szóstym cyklu. Nadal nie wiem jakim cudem, bo to był jeden raz, 3 czy tam 4 dni przed owulacją, w cyklu z odstawionymi lekami, wcześniej częściej, więcej, w lepszym czasie i nic. Wiem, co czujecie, przechodziłam to wszystko. Mam nadzieję, że się Wam uda tak jak i nam :* tylko zastanawia mnie, czemu bierzecie Clo od piątego dnia, ale widocznie może tak być, skoro lekarz zalecił.
Ja testów nie robiłam nigdy, zwykle miałam monitorowania, a nawet jak nie miałam, to już byłam w stanie przewidzieć, kiedy jest owulacja (mówię o cyklach już z Clo).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...