Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Piper

Czy możliwe, że to ciąża?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piper

Witam.
Mam dość niepokojącą mnie sprawe. A więc z chłapakiem uprawiałam ostatni raz seks 29 stycznia - zabezpieczalismy sie, prezerwatywa nie pekla, nie zsunela sie, nie byla dziurawa. W styczniu okres dostałam 15stego, w lutym powinnam dostać 18stego, a nadal go brak. Wczoraj, tj 23ciego robiłam test z porannego moczu - wynik negatywny. Nie mam typowych objawow jak na okres, Nie bolą mnie piersi, jednak pobolewa mnie delikatnie lewy jajnik i czasami mam "kolke" w podbrzuszu. Długość cykli wynosi 35dni.
Czy ktoras z Was tak miala? Myslicie ze wynik testu byl wiarygodny? I jezeli to nie ciaza, to co to moze byc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi sie wydaje ze test po 5 dniach od okresu powinien bc wiarygodny, a jak bardzo test bo l czuly? Ja bym chyba jeszcze raz kupila test ale bardzo czuly czyli 10uml/ml to jest test firmy pink lub testy w rossmanie ale ich firmy bodajze facelle. Jesli jestes w ciazy test powinien to wykryc nawet jesli pojawi ci sie bardzo blada kreska. Jesli o mnie chodzi to ten test bylby dla mnie wystarczajaco wiarygidny zwlaszcza ze ciaze okresla sie od 5uml/ml.

http://s3.suwaczek.com/201705245562.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piper

Niestety nigdzie na opakowaniu nie widze informacji i czułości, a był to test babyboom z apteki. A okresu nadal brak, pojutrze zrobię kolejny test, a jeżeli do końca tygodnia nie dostanę okresu to chyba pójdę na badanie krwi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...