Skocz do zawartości
Forum

56 dc i dalej nic... Załamana.


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny,
Borykam się z okropnym problemem.
Mija dzis 56dc, a okresu jak nie było tak nie ma. Dwa testy zrobione. Jeden w 47dc, a drugi tydzien wcześniej. Objawów jak zazwyczaj na @ nie ma. Zwykle piersi bolały mnie już tydzień przed @, a w tym przypadku nic a nic.
Raz na jakiś czas pobolewa mnie brzuch. Raczej są to skurcze jakbym miała zaraz dostać @, a tu nic.
Piersi nie zauważyłam zeby były jakieś tkliwe bądź większe. Może jedynie są trochę twardsze (minimalnie).
Jestem ostatnio okropnie płaczliwa, wszystko mnie drażni.
Wizytę u lekarza mam dopiero 25... Dostaje już szału. Marze o dziecku ale jeżeli to nie ciąża, to już chciałabym zacząć nowy cykl i starać się na nowo...
Nie daje sobie rady z emocjami.
Może spotkałyście się kiedyś z takim przypadkiem? Co o tym sądzicie?
Ręce mi opadają...

Odnośnik do komentarza

Hmm, idź do lekarza, może masz torbiela, u mnie się tak zdarzyło, przepisze lek i będzie ok jeśli tak.
Ale nie stresuj się niczym tylko odwiedź lekarza. Może też to być wynik stresu, ale nie załamuj się, po prostu sprawdź u lekarza :) W moim przypadku pomogło po pewnym czasie starania, sprawdzanie cyklu. Nie są takie drogie te ze śliny testery, ja kupiłam Afrodytę. Sprawdziłam kiedy mam owulację i się udało. A długo się staraliśmy, Misiek wraca zmęczony z pracy, to trudno żeby zawsze miał ochotę i nam było trudno w cykl się wstrzelić. Jak wrócisz do zdrowia, to sprawdź może kwestie owulacji. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...