Skocz do zawartości
Forum

10 tydzień


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie.
Prawdopodobnie jestem w 10 tygodniu ciąży chociaż nie była bym tego taka pewna. Wyliczono tak standardowo u lekarza. Byłam na wizycie wczoraj i nie było widać serduszka. Lekarz nic nie mówił i nie dał zdjęcia. Tylko kazał zrobić beta hcg dwa razy z dostępem jednego dnia i przyjść za tydzień. Czego można się spodziewać.? Czy sa jakies szane ze dziecko żyje

Odnośnik do komentarza

Niekoniecznie czeka Cię łyżeczkowanie, bo może sam organizm się oczyści,ale 10/11tc to już sporo, beta wysoka nie wiadomo jak szybko się zacznie a lepiej żeby nie doszło do jakiegoś zakażenia. Dobrze by lepiej było żeby jak najszybciej zbadał Cię lekarz. Po łyzeczkowaniu zwykle czeka się 3-6 miesięcy i można powrócić do starań, jak oczyści się samo to szybciej, może nawet po pierwszej miesiaczce po poronieniu.

Odnośnik do komentarza

Dodam tylko, że sama przez to przechodziłam. Poronilam w 6tc o czym dowiedziałam się wlasnie w 10tc,zostalam skierowana na zabieg. Po 3 miesiącach przerwy zaczęliśmy się starać, zaszłam w kolejną donoszoną ciaze w 3 lub 4 cyklu po tej przerwie. Na pewno wszystko się poukłada, trzymaj się!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...