Skocz do zawartości
Forum

Jak się zrelaksować w weekend?


Gość Emery471

Rekomendowane odpowiedzi

Ja akurat jeśli o weekend chodzi, to zazwyczaj staram się spędzam go z rodziną, ale za to piątki są moje. Chodzę na Tajski Masaż [reklama usunięta] i powiem szczerze, że rewelacyjnie się relaksuję po całym tygodniu pracy.

Odnośnik do komentarza

Relaks przy dwójce małych rozrabiaków nie jest do końca możliwy, ale jakoś trzeba sobie z tym radzić. W weekend jednak staram się znaleźć chociaż odrobinę wolnego czasu. Moim ulubieńcem jest tutaj olejek [reklama usunięta] :D jego cudowny zapach pozwala mi chociaż na chwilę zapomnieć o codzienności i przenieść mnie w całkiem inne miejsce. Ciało jest idealnie nawilżone i świeci się jak milion monet :D przy czym nie pozostaje tłuste, a to duży plus. Polecam również pozostałe produkty tej firmy

Odnośnik do komentarza

Może sala zabaw? Świetne miejsce dla rodziców oraz dla dzieci. Rodzic może spokojnie wypić sobie kawkę.A w tym czasie dzieciaki będa się dobrze bawiły .Dzięki temu ma się tą godzinę albo dwie dla siebie.

W Warszawie jest wiele nowoczesnych sal zabaw dla maluchów:

https://eona.pl/sala-zabaw-czy-jest-dobra-dla-dzieci-poznaj-zalety/

Na stronie jest opisane, co warto jest robić z maluchami. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 15/3/2019 o 3:41 PM, dreamer44 napisał:

W niedzielę ma być ciepło, trzeba jechać gdzieś na wycieczkę 🙂

Też myślałam o wycieczce rowerowej z całą rodzinką. Najmłodszy pojedzie z nami na przyczepce, a starsze dzieciaki już na swoich rowerkach. Szukam tylko dobrych kasków dla moich urwisów. Myślicie, że te https://www.mikesport.pl/alpina-carapax-jr-dzieciecy-kask-rowerowy-enduro-burned-yellow-matt będą w porządku? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...