Skocz do zawartości
Forum

Październikowe 2019


Gość Olaaa34

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny,
Sylwia, gratulacje:). Tymus jest słodki:). Wszystkiego dobrego dla Was.
Asienka, maluszek już całkiem spory, ładnie wygląda w wozeczku, moja Mała to wygląda w wózku jak kropeczka.
Dorotka, trzymam kciuki .
U mnie dosyć intensywnie ostatnio było, więc nie nadążam z czytaniem forum. Wczoraj byłam z Lilą na przeswietleniu bioderek, ma trochę niedojrzałe, dysplazja 2 stopnia, muszę rehabilitowac. Wieczorem byłam na zabiegu usueania hemoroidow, zabieg dosyć bolesny, ale dzisiaj już czuję lekką ulgę. Za 2 tygodnie kolejny zabieg

Odnośnik do komentarza

Sylwia aleeee kawaler no no! Uroczy:)

Ja wróciłam z miasta, z pepco bo nowa gazetka chora bym była gdybym nie zawitała haha, kupiłam sobie jeszcze jeden stanik sportowy z tak jakby hmm odpinanym ramiaczkiem bo na tej porodowce tak ciepło jest, że ze mnie się lało...I sobie pomyślałam, że ubiorę sobie pod koszulę i w razie w sobie ściągnę.
Kupilam w biedronce super bieliznę koronkową, była z jakiejś serii tommy coś tam śliczna, ale no NA PO CIĄŻY bo teraz wyglądam conajmniej jak boja na Morzu.

Umyłam jeszcze jedno okno, bo kot mi upaćkał noskiem i z nudów już je machłam. Pranie puściłam wywiesiłam w razie gdyby mnie jutro już zatrzymali w szpitalu. Ogólnie mężuś ma wysprzatane na Picuś glancuś hehe

Odnośnik do komentarza

Ileż radosnych wieści! Sylwia, Dorota, moje gratulacje! Wszystkiego dobrego dla Was i Waszych chłopców, niech rosną zdrowo :) :*

Aż zapomniałam co jeszcze chciałam napisać :D

Natka, dobra jesteś, boja na morzu :D ja mam duuużo koronkowej bielizny a większość właśnie z Lidla i Biedronki, myślę że śmiało mogłabym codziennie przez co najmniej miesiąc w czymś innym takim fikuśnym wyskoczyć :D cała szuflada mi się zebrała choć teraz nieużywana ;)

Asia, no proszę jaki kawaler :))) ale masz fajnie, że masz go już przy sobie :)))

Emilka, cieszę się, że po zabiegu lepiej :* mam nadzieję, że rehabilitacje pomogą Lilce i wszystko będzie ok :*

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, właśnie narobilam wszystkie strony na forum. Graluracje dla nowych mam, śliczne maleństwa. Cieszcie się macierzyństwem bo jest naprawdę super, choć troszkę wykańcza na początku.
My też już byliśmy u pediatry, odbyliśmy kilka spacerów i zaraz będziemy się kąpać. W nocy wstajemy 2 razy tylko czasami mała nie może usnąć.
Jutro jedziemy załatwiać laryngologa, musimy się sprawdzić bo ja miałam opryszczke w ciąży. W szpitalu wyszło wszystko ok.
Trzymajcie się dziewczyny cieplutko i dużo wytrwałości zarówno dla oczekujących jak i tych które już mają maleństwa przy sobie.

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09le0jr2j9d830.png

Odnośnik do komentarza

Ależ słodkości się nam tutaj porodziły <3 gratulacje dla dzielnych mam. <br /> Ja właśnie się położyłam, jak od 12 wyszliśmy z domu tak dopiero niedawno wróciliśmy. Caly dzien bola mnie plecy na dole, a do tego cos mnie poszczyklo i ledwo chodzę. Młody się obudził i szaleje w brzuchu, znowu cos wymyśla a mnie tak boli w kroczu, z dnia na dzień coraz bardziej. Chciałabym żeby Daniel juz zechciał wyjść :) nie dlatego ze mnie wszystko boli, bo z tym to daje rade, ale dlatego ze nie mogę sie go doczekać tak bardzo:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/llar53s.png

Odnośnik do komentarza

Dorota, super że pomogło :D:D:D czyli jesteś kolejną, która potwierdza tę metodę ;) szkoda że u nas nic z tego :(
Teraz widzę, że Nick to naprawdę duży chłopiec! :) no i też mi się wydaje, że jest do Ciebie podobny :)))

KasiaAsia, Twoja ma urocze te włoski :) już widzę, jak jej będziesz opaski zakładać :)))

Jeny, Wy już macie dzieciaczki obok, a mnie się tak dłuży ten ostatni miesiąc, że mam wrażenie, że do końca życia będę tak chodzić jak ociężała kulawa kaczka ;)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny pęknę są wszystkie Wasze maluszki! Wstawiajcie tyle zdjęć ile chcecie, bo ja tez uwielbiam patrzeć na takie śliczności :) aż sama tym bardziej nie mogę się doczekać swojej kruszynki, chociaż mam przeczucie, że pójdzie w ślady brata i urodzę po terminie ;)

Dorota gratulacje dla Was tez oczywiście, no i cieszę się, że metoda przytulanek sie u Was sprawdziła :D
Co prawda może to być oczywiście zbieg okoliczności, ale za to łączy się przyjemne z pożytecznym :D

Ninka ❤️
https://www.suwaczki.com/tickers/ug37krhm6f5lotfn.png
Igorek ❤️
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj48a5jrvbhd3.png

Odnośnik do komentarza

Dorotka gratuluję!! Nick cała mama :) no i katuj nas, nie mamy swoich jeszcze to cudze poogladamy :D
Natalia mi to tak dni uciekają że masakra, jeszcze 12,5 doby do mojego porodu to przecież kilka dni!!! Siedzę wlasnie nad albumem Kamilka żeby potem tylko zdjęcia wkleić, siedzę na podłodze po turecku przy ławie żeby nie musieć się nachylac bo chyba bym nie dała rady hehe
Emilka dobrze ze byłaś z tymi hemoroidami, ile jeszcze zabiegów ma być? Domyślam się że to niezbyt przyjemne ale potem jaka będzie ulga jak się wszystko zagoi. A skąd ta dysplazja? Przez to że wczesniak czy tak się akurat trafiło?
Andiama odpoczywaj póki jeszcze możesz, potem jak się dziecko nosi to dopiero plecy potrafią boleć, choć nie na dole a na wysokości łopatek, dlatrgo ja już nosidelko naszykowalam w razie w :)
O a więc i co pierwszy raz dziś z ciekawości chciałam obmacac szyjke ale sięgnęłam tylko koniuszek i tama miękka galaretka hehe za to obok szyjkcito jest takie twarde jak kamień, to macica czy głowa dziecka?? Może któraś wie hihi bo teraz się zastanawiam, a jeśli głowa to dziwne że jej nie czuje w kroku :D że nisko jest to wiem od dawna bo ciężko nawet przepływy zmierzyć tama schowana ale zsby aż tak nisko to byłabym w szoku.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

dziewczyny pomocy od 4 dni mam zaparcia, staram się spożywać dużo błonnika no i dzisiaj nawet było lepiej z wyróżnieniem. Kapalam się i kurczę poczułam guzek przy odbycie..nie bolesny, jak się wyprozniam nie szczypie nie krwawi i teraz jak głupia cały czas sprawdzam czy ten guzek tam jest... I raz jest A raz nie ma normalnie aż mi serce pod gardło podskoczylo... czy któraś z Was miałaś taka przypadłość? Jakas maść???!!!

Odnośnik do komentarza

Natuska no wlasnie mi się tak zrobiło, w sumie dwa takie, kupiłam maść prokto glyvenol i smaruje milion razy dziennie, kupiłam też z tej samej firmy czopki bo ja nie wiem co się w środku dzieje i oby nic się nie stało, i daje jeden na dzień tak profilaktycznie. Jedna ta kulka już znikla a druga się zmniejszyła także działa na szczęście. A po porodzie jak macica nie będzie uściskać na jelita to się powinno całkiem wchlonac, bo w ciazy to takie bardziej zaleczanie, jednak waga brzucha robi swoje.
No i ja zaparć nie mam, wiec u mnie to ewidentnie kwestia ucisku malucha na jelita.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

MadziaJ ,nie chciałabyś widzieć mojej miny jak to wyczułam...mój teść miał 3 miesiące temu straszny hemoroid z tym że u niego w takim stopniu zaawansowania, że zabieg musiał być. A mnie nic nie boli ani nie szczypie dlatego rano przed szpitalem pędzę po maść...

Odnośnik do komentarza

Natalia, bezdechy mogą się pojawiać a wczesniaki są w grupie ryzyka. Lilka ma wyniki badań dobre, jak byłyśmy w szpitalu to przebadali ją dokładnie. W związku z tym mam ją obserwować w dzień a w nocy muszę mieć włączony monitor oddechu. Ja jeszcze w ciąży kupiłam monitor , z tym że kupiłam taki do pieluszki- wydawał mi się lepszy. Ale jak Lilka urodziła się przedwczesnie to dokupilam taki pod materacyk, bo ten do pieluszki był dla niej za duzy.
Madzia, już czuję ulgę po jednym zabiegu. Niestety musiałam iść prywatnie, jeden zabieg kosztuje 400zl i wizyta 150, więc razem 550zl. Dr nie określiła ile jeszcze zabiegów, bo dopiero za 2 tygodnie wjedzie takim sprzętem " do środka" i zobaczy ile tego jeszcze jest. Teraz był zbyt duży stan zapalny i nie mogła tego zrobić.
Natuska, z tego co napisałaś to wynika, że zaczynają Ci się robić hemoroidy. U mnie dokładnie były takie pierwsze objawy, zwłaszcza jak masz to przy wyproznianiu. Stosuj maść proctoglivenol lub posterisan i rób kąpiele w naparze z kory dębu - naprawdę pomaga złagodzić ból i obrzęk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...