Skocz do zawartości
Forum

Protopic u rocznego dziecka


Gość MamaWiktorka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MamaWiktorka

Witam Panie Doktorze, jestem Mama 14 miesieczbego chlopca z AZS , mieszkam za granica gdzie podstawa leczenia przy tego typu chorobie jest nawilzanie - maly dostal parafine 50/50 i kremy sterydowe - rowniez w miare potrzeby do codziennego stosiwania - mamy eumowate i hydrocorttzon a takze syrop antyhistaminowy w ramach ostatecznosci. Bedac w Polsce Pani Doktor zalecila odstawic sterydy i zaczac stosowac protopic. Po mniej wiecej 2,5 mcach przestalismy go stosowac za wzgledu na szczepienie MMR . Obecnie jestesmy po 2 miesiecznej przerwie i zastanawiam sie nad powrotem do tej masci ale chcialabym zapytac co robic po tych 2 mcach ? Na opakowaniu jest napisane ze mozna go stosowac nie dluzej miz 2 mce a ja sie pytam co dalej? Powrot do sterydow ? Zaznacze jeszcze ze maly jest alergiliem uczulonym na jakko, mleko i orzechy , na mleku aptil pepti i dalej karmiony piersia gfzie ja jestem na bezwzglednej diecie. Obecnie ze wzgledu na zabkowanie dostalismy pogorszenia stanu skory.Bede wszieczna za podpowiedz . Dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość MamaWiktorka

Chcialam jeszcze zaznaczycz ze tytaj gdzie mieszkam protopic nie jest zalecany na poczatku kuracji ze wzgledu na duze ryzyko skutkow ubocznych w tym nowotworow a co tez chcialabym Pana Doktora zapytac ? Jest tutaj numerem 2 po kuracji sterydowej i w ramach ostatecznosci. Dziekuje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...