Skocz do zawartości
Forum

Malec traktuje majtki jak pampersa. :(


Kasia_93

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz synek w czerwcu sam zdecydował o nocniczku dwa miesiące przed drugim r.ż. Z dnia na dzień zarządał nocnika, momentalnie zrezygnowaliśmy z pampersów na rzecz majtek. Nie było nocnego siusiania w majtki, byliśmy z niego niezwykle dumni. Sielanka trwała 3 miesiące. We wrześniu zaczął niewinnie popuszczać w majtki, natychmiast udałam się z nim do lekarza będąc przekonana, że wdała się infekcja pęcherza. Jednak badania moczu wraz z posiewem wyszły z idealnym wynikiem. Dzisiaj mamy styczeń, a maluch już 2,5 letni wciąż sika w majtki. :( jak biega po domu na gołej pupie, to nie zdarza mu się zsiusiać w przypadkowym miejscu i wie gdzie jest nocnik, natomiast kiedy tylko założę mu majtki, synek siusia w majtki. Dodam jeszcze, że z kupką nigdy nie było problemu i od momentu odstawienia pieluch, kupka znajduje się w tylko w nocniku. Maluch potrafi powiedzieć, że chce kupę, natomiast o potrzebie siusiania zapomina będąc w majtkach. Martwi mnie ten rzadko spotykany przypadek, nigdzie nie mogę znależć informacji jak działać. Próbowałam już chyba wszystkiego, oprócz nagradzania i kary, gdyż uważam że to chyba nie byłoby najlepsze rozwiązanie? Czy spotkała się Pani z takim przypadkiem wśród dzieci? Serdecznie pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...