Skocz do zawartości
Forum

30 lat i zmarszczki pod oczami - jaki krem?


Edit_Pul

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam kremy zawierające w sobie naturalne masla. Powinnaś również nakładac krem w odpowiedni sposób. Nie polecam na pewno rozcierania kremu ale delikatne wklepywanie go w tę okolicę. Dzieki temu nie będziesz rozciągała skóry (niekiedy mozna się przez takie zachowanie nabawić zmarszczek wtórnych). Dobrze jest też poczytać sobie o jodze twarzy 🙂

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość EmilkaMM

A ja polecam nie kremy tylko zabiegi 😉 Jak np zabieg wampirzego liftingu, który wg mnie jest najskuteczniejszy. W ogóle miałam tez go przeprowadzany w bardzo dobrym gabinecie [reklama usunięta] w Warszawie.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

to jest normalne że w tym wieku pojawiają się zmarszczki pod oczami 😉 idź na jakieś wypełniacze do kliniki medycyny estetycznej [reklama usunięta]. Efekty będziesz widziała od razu i masz je po prostu zagwarantowanie, a nie tak jak w przypadku jakiś kremów 😉

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Sama rownież mam spore zmarszczki pod oczami. Niestety ale jest to spowodowane mimiką oraz genetyką ( moja mama rownież miała). Niekoniecznie chcę stosować jednak zabiegi na skóre pod oczami z uwagi na to, ze jest delikatna i w sumie nie wiem jakby zareagowała.

Duże znaczenie ma dla mnie kosmetyka i od czasu od kiedy wprowadziłam do pielęgnacji kosmetyki z bogatszymi olejkami, widze ze skóra pod oczami ma się o wiele lepiej:

[reklama usunięta]

Ze swojej strony polecam szczególnie kosmetyki z olejem cbd. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
W dniu 11/1/2019 o 1:09 PM, Matka bliźniaczka napisał:

Używam darsonval, wydaje mi się, że dzięki niemu mam mniej zmarszczek na twarzy.
Odwiedzam też kosmetyczkę, mniej więcej raz w miesiącu.
Używam odżywczych masek na twarz.
Kremy są zwykle nieskuteczne. To jest moja opinia.

Ale D'Arsonval nie służy do zmarszczek! Lepiej urządzenie EMS kupić lub inne urządzenie do mikromasażu niż katować się prądami wysokiej częstotliwości, które nic nie dają. 

Odnośnik do komentarza

Hej, piszę ponieważ już nie wiem co zrobić. Próbowałam już chyba wszystkich metod jakie tylko wyłapałam w odmętach internetu: od nakładania malusieńkiej warstwy podkładu (mniejszej niż pod okiem), kremów liftingujacych na noc i przed samym makijażem, pudrowania, podkładów lekkich i ciężkich, kremów BB, a nawet metody nałożenia bazy pod cienie przypudrowania użycia mgiełki i dopiero wtedy nałożenia podkładu. 
Mimo wszelakich starań podkład zbiera się w moich zmarszkach mimicznych w strefie nosowo-wargowej, nieważne co zrobię. Nie jestem w stanie ich utrzymać w ryzach, co sprawia, że makijaż już po 2-3h wygląda tragicznie i w cholipke postarzajaco, mimo iż sam podkład mogłabym nosić 4 razy dłużej bo trzyma się nienagannie w innych partiach twarzy (nawet strefie T). Naprawdę już nie wiem co robić. Skórę mam tłusta ze skłonnością do trądziku i licznymi przebarwieniami, o którą zresztą bardzo dbam (robię regularnie peeling enzymatyczny, nawilżam walcząc przy tym z trądzikiem itp). Myślicie, że warto jest wykonać sobie taki peeling kwasowy?  [reklama usunięta] Chciałabym żeby zmarszczki chociaż nie odznaczały się wielkimi wgłębieniami, w które wżarł się kosmetyk i widać z kosmosu bez możliwości ich doklepania. Macie może jakieś porady, o których być może nie słyszałam, a może macie podobny problem? Wypróbuje wszystkie jakie zdołam bo szalu przez te zmarszki dostanę.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Pod oczy i na twarz stosuję olejki naturalne i płatki żelowe a na twarz , jestem tez po 3 zabiegach endermologii, bardzo fajne zabiegi , które przywracają elastyczność i napięcie skóry, poprawiają owal twarzy, dla mnie super. [reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o zmarszczki pod oczami, czy np suchość pod oczami to na to są zabiegi jak np mezoterapia. A jeśli chodzi o worki to na to są np nici PDO [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Dlaczego osoby które nie robią zabiegów , piszą że starzeją się z godnością? Czyli te panie które są. super matkami , babciami , empatycznymi kobietami , ale robią zabiegi starzeją się niegodnie?

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...