Skocz do zawartości
Forum

Depilacja nóg


Rekomendowane odpowiedzi

Gość martynakaminska9014

Potwierdzam - depilacja laserowa :) Serio, nigdy nie przypuszczałam, że zdecyduje się na cokolwiek w jakiejkolwiek klinice, ale teraz... kurczę jak ja mogłam non stop golić się zwykłą maszynką?! Poczytaj sobie [reklama usunięta] to się sama przekonasz.

Odnośnik do komentarza

A nie będzie dla Ciebie najlepszą opcją skorzystanie sobie z depilacji laserowej? Wydaje mi się, że to najlepszy zabieg, ponieważ cała seria pozwala nam pozbyć się owłosienia na dłuższy czas, więc myślę, że wiele osób mogłoby się zdecydować. Sprawdźcie sobie [reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

Miałam okazję skorzystać z depilacji laserowej nóg w salonie [reklama usunięta] w Warszawie. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów. Po kilku wizytach w salonie moja skóra jest idealnie gładka! Mają świetne lasery [reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

A stosowałaś może plastry do depilacji woskiem Veet. Są praktycznie gotowe do użycia. Zapewniają długotrwałą gładkość skóry aż do 28 dni. Dzięki swojej formule zawierającej żywicę sosnową i olejkiem arganowym, plastry pozostawiają skórę odczuwalnie bardziej nawilżoną i gładką. Odpowiednie do wszystkich typów skóry, włącznie ze skórą wrażliwą

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...