Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
henry9x9

Pomysł na prezent dla żony

Rekomendowane odpowiedzi

Moja żona bardzo lubi siłownię oraz bieganie, myślę, że prezent związany z tym powinien być dobrym pomysłem tylko co to może być? Jeśli ktoś miałby ciekawy pomysł proszę o odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alfaxd

Fakt ale może postawiłbyś na bieliznę? Przecież KAŻDA kobieta lubi koronki. Ja już swojej kupiłem prezent na walentynki [reklama usunięta]. Jeśli znasz rozmiar, to nic tylko zamawiać. Ręczę, będzie zadowolona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość olga92

czerwone róże+ słodki miś = udany prezent dla Żony :) [reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość arek.molenda

Jak masz miejsce w sypialni, to polecam toaletkę. Moja skakała pod sufit jak weszłą do pokoju i zobaczyła w rogu białe cudo. Od razu poprzynosiła kosmetyki i od tamtej pory maluje sie przy toaletce. Dodatkowy plus: rano zawsze mam wolną łazienkę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnym prezentem jest np. wykupienie ubezpieczenia np. na telefon czy laptop, którego się często używa i jest narażony na zepsucie się. Warto skorzystać ze stron, gdzie można znaleźć opinię na temat różnych ubezpieczycieli [reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję torebkę ! Każda kobieta będzie zadowolona z takiego prezentu, uwierz ! Mogę polecić markę JOISSY, piękne stylowe i mega funkcjonalne !! A na dodatek jesli macie dzieci to jest mega gadżet bo torebka jest dostosowana właśnie do potrzeb mam. Mi się świetnie sprawdziła . Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co myślicie o prezencie w postaci wspólnego wyjazdu? Ja bym się na pewno z czegoś takiego bardzo ucieszyła. Weekend tylko we dwoje w magiczym Krakowie :), w sun&snow namierzyłam piękny apartament w Rakowickiej Podkowie, super lokalizacja, w końcu na spokojnie mogłabym zobaczyć cały Kraków, bo to oczywiście wypad tylko z męzem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość fionka90

Ja jako zona ciesze sie z kazdego prezentu ktory dal mi maz, ale ostanio przeszedł samego siebie bo dostalam smartfona :D widzial, jak moj poprzedni sie juz rozpada i sprezentowal nowego haaa, pro7 :D z dwoma ekranami, najpiekniejszy!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ikkme34

Kwiaty
Czekoladki
Ewentualnie biżuteria jeśli chcecie sprezentować coś porządnego.....

Wydaje mi sie tutaj jednak, że kwiaty są najlepszym prezentem jaki mozna podarować żonie....
[reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PaniWiesia
Ja dostaję od męża ciuchy. Nie wiem, czy się cieszyć czy płakać :)

Skoro ty mu kupujesz ciuchy na prezent, to nie ma się co dziwić, że on tobie też ;)

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patryk261

Ostatnim razem zamówiłem dla mojej ukochanej kosz ze słodyczami z poczty kwiatowej. Słodkości uwielbia więc cieszyła się jak małe dziecko z prezentu :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja swojej zonie sprezentowałem piękny rower holenderski. Żona była zachwycona, bo kocha sport, a teraz może wybierać się na długie wycieczki rowerowe z naszą córką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dzis

Może jakiś sportowy zegarek? [reklama usunięta] jest tego sporo, wystarczy że pójdziesz i podpytasz, popatrzysz. A wydaje mi się, że lepiej dostać zegarek niż jakieś perfumy, czy zwykłą biżuterię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

michaal
Może jakiś wspólny wyjazd?

prawda, ważne by prezent był pamiątką w formie przeżyć :) taki prezent będzie dobrze wspominany długimi latami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajnym pomysłem jest wspólny wyjazd - po co kupować kolejną biżuterię czy inne niepotrzebne rzeczy? Można połączyć np. dwie uroczystości - urodziny, rocznicę lub jeszcze jakąś okazję i wspólnie wyjechać na romantyczny weekend tylko we dwoje. Bardzo fajne propozycje ma Hotel Klimek w Muszynie - są to pakiety specjalnie dla par np. Walentynkowe Love story czy Romantyczny weekend we Dwoje. Taki czas we dwoje jest naprawdę niezapomniany!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość vandaz

Nie lubię prezentów niespodzianek, wolę coś co mi się przyda, poprosiłam męża o lokówkę babyliss c449e, on nie jest zbytnim znawcą tematu więc wolałam sama wybać a on tylko miał zamowić i kupić, jak ktoś lubi się bawić fryzurami to myślę ze się z takigo prezentu ucieszy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...