Skocz do zawartości
Forum

Pomysł na prezent dla żony


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamil Krupa

Myślę, że z powodu kobiecej impulsywności nie jest trudno zrobić prezent dziewczynie) Plus, rozmawiają o swojej liście życzeń))  [reklama usunięta] Każda kobieta chętnie pójdzie na masaż)

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Opcji jest wiele i wszystko tak naprawdę zależy od tego jakie mamy fundusze na prezent. Jednak ze swojej strony polecam

dobra ksiązk z dzialu jaki ją interesuje

wyjazd do spa, jesli mamy większe fundusze

jeśli chcemy coś materialnego to może basen ogrodowy? Obecnie można dostać takie baseny w dobrych cenach a w okolicy wiosny czy lata można się na pewno spodziewać podwyżek cen basenów  [reklama usunięta].

Najlepiej wziać pod uwagę jej zainteresowania i kupić coś zgodnego z tym co ją interesuje. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Oj, no są na to różne sposoby, ale takimi mniej znanymi są oczywiście masaże tantryczne. Można powiedzieć, że w kompletnie inny sposób aktywują nasze ciała. I jeśli tak, to warto dodać, że masaż Yoni [reklama usunięta] to wersja kobieca, a masaż Lingam to opcja dla mężczyzn. Obie są przeprowadzane w podobny sposób i są ciekawym pomysłem na nietypowy prezent.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli mam polecić prezent dla żony to bez dwóch zdań polecam SPA na wyłączność w Rudzie Śląskiej w Województwie Śląskim

Miałam przyjemność spędzić cudowne 2 noce na obiekcie SPA z Basenem, Saunami, Jakuzzi, kącikiem do gier i cateringiem sushi

super było i z miłą chęcią się podziele informacją

przesyłam zdjęcia spacer.png

cudowne spa na wyłączność SPA na wyłączność  [reklama usunięta] które polecam każdej osobie kochającej spokój i regeneracje po cieżkim tygodniu pracy.

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...