Skocz do zawartości
Forum

Pomysł na prezent dla żony


Rekomendowane odpowiedzi

Gość arek.molenda

Jak masz miejsce w sypialni, to polecam toaletkę. Moja skakała pod sufit jak weszłą do pokoju i zobaczyła w rogu białe cudo. Od razu poprzynosiła kosmetyki i od tamtej pory maluje sie przy toaletce. Dodatkowy plus: rano zawsze mam wolną łazienkę :)

Odnośnik do komentarza

Co myślicie o prezencie w postaci wspólnego wyjazdu? Ja bym się na pewno z czegoś takiego bardzo ucieszyła. Weekend tylko we dwoje w magiczym Krakowie :), w sun&snow namierzyłam piękny apartament w Rakowickiej Podkowie, super lokalizacja, w końcu na spokojnie mogłabym zobaczyć cały Kraków, bo to oczywiście wypad tylko z męzem ;)

Odnośnik do komentarza
Gość fionka90

Ja jako zona ciesze sie z kazdego prezentu ktory dal mi maz, ale ostanio przeszedł samego siebie bo dostalam smartfona :D widzial, jak moj poprzedni sie juz rozpada i sprezentowal nowego haaa, pro7 :D z dwoma ekranami, najpiekniejszy!!

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajnym pomysłem jest wspólny wyjazd - po co kupować kolejną biżuterię czy inne niepotrzebne rzeczy? Można połączyć np. dwie uroczystości - urodziny, rocznicę lub jeszcze jakąś okazję i wspólnie wyjechać na romantyczny weekend tylko we dwoje. Bardzo fajne propozycje ma Hotel Klimek w Muszynie - są to pakiety specjalnie dla par np. Walentynkowe Love story czy Romantyczny weekend we Dwoje. Taki czas we dwoje jest naprawdę niezapomniany!

 

Odnośnik do komentarza

Nie lubię prezentów niespodzianek, wolę coś co mi się przyda, poprosiłam męża o lokówkę babyliss [reklama usunięta], on nie jest zbytnim znawcą tematu więc wolałam sama wybać a on tylko miał zamowić i kupić, jak ktoś lubi się bawić fryzurami to myślę ze się z takigo prezentu ucieszy

Edytowane przez Dziubala
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...