Skocz do zawartości
Forum

Akcje w Mazowieckim


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich w ten śpiący dzień. :36_2_24: :36_2_20:

Ale mi się strasznie chce spać, normalnie tragedia. Zaraz muszę po kawkę lecieć bo inaczej zaraz noskiem w pulpit walnę.

Wczoraj się troszkę posprzeczałam z moją mamą, bo pewnych rzeczy nie rozumie a piekli się i ze taka pokrzywdzona jest, no trudno.

Normalnie dziś nawet słowa mi się w zdania nie składają.

Lecę na kawkę. Kto chce??

http://www.suwaczek.pl/cache/8b301bd36c.png

06.12.200812.05.2009[*] 2.01.2010
Odnośnik do komentarza

Hej::):

Melduję się poświątecznie::):

Zbliża nam się termin wizyty kontrolnej w CZD. Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze i dadzą nam zielone światło do szczepień:great:

Staszek nadal na etapie prób z 2 kółkami na rowerze, ale jestem dobrej myśli::):

Ewa czy my się przypadkiem nie znamy z innego forum?
A co do Urli mam z nimi związane super wspomnienia, bo byłam tam z moją przyjaciółką i jej siostrami, którymi musiałyśmy się opiekować:Oczko:

Martek super, że u nefrologa wszystko dobrze:great:

Anya jak zęby Weroniki? Mam nadzieję, że już wyszły:great:

Małgosiu a właściwie jak kot przetrwał rozłąkę tym razem?

A gdzie się podziewa reszta?

Asia mama Stasia (2.07.2005) i Franka (10.12.2009)
http://lb5f.lilypie.com/FdNYp2.png
http://lb1f.lilypie.com/Ev2pp1.png

Odnośnik do komentarza

Rodziców poszukujących przyjaznych dziecku i naturze rozwiązań, zapraszamy na warsztaty naturalnego pieluszkowania.

Najbliższe terminy:

· 26 kwietnia 2010r. (poniedziałek), godz. 13.00

Jak w godzinę oswoić sobie "warczącą" z półki Tetrę i nie ulec pokusie śmiecenia? Po co sięgnąć by nie karmić skórki chemią i samemu się nie umęczyć? Dlaczego, po co i czy w ogóle warto?

Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedzi w czasie półtoragodzinnych warsztatów prowadzonych przez Ewę z Pieluszkarni.

Nasze warsztaty są owocem wspólnego przekonania, że warto się starać by Świat następnych pokoleń również był kolorowy i to nie koniecznie od plastikowych rzepów jednorazowych pieluszek.

Prosimy o wcześniejsze zapisy. Liczba miejsc ograniczona!
Zgłoszenia na adres [EMAIL="info@bambamstudio.pl"]info@bambamstudio.pl lub zapisy telefoniczne 603-11-70-40.
Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie Zajęcia dla dzieci - Bam Bam Studio - urodziny dla dzieci.
Serdecznie zapraszamy!

Odnośnik do komentarza

Ja też nie mogę się z tego wygrzebać...z tego żalu, smutku.... nie tylko z powodu śmierci Pary Prezydenckiej ale też smutku w sensie ludzkim...tak bardzo ciężko mi....
Dziś z pracy widziałam jak ląduje Pani Prezydent w ostatniej swojej drodze..... Mój Olek wczoraj modlił się za Państwa Prezydentów....

Uciekam z Olkiem pod Pałac Prezydencki, chcę mu pokazać bo i tak pyta się o wszystko...dziś rano mówi do mnie "Mamo, prezydent nie żyje, to kto teraz rządzi Polską?" Ahhhhhh......

http://www.suwaczek.pl/cache/8b301bd36c.png

06.12.200812.05.2009[*] 2.01.2010
Odnośnik do komentarza

Znany już w starożytności, a dziś zalecany przez lekarzy i położne, masaż Shantala to wspaniała forma relaksu zarówno dla dziecka jak i rodzica, dlatego warto się go nauczyć i regularnie stosować.
Kurs masażu Shantala składa się z 2 spotkań po ok. 60 minut, prowadzonych przez fizjoterapeutę, instruktora masażu niemowlęcego techniką Shantala.
Zajęcia, przeznaczone dla rodziców i opiekunów z dziećmi, uczą bezpośredniego kontaktu dotykowego z niemowlęciem. Ten bliski kontakt jest dla dziecka doskonałym źródłem doznań kinestetycznych, stanowi stymulację układu nerwowego oraz wzmacnia pozytywne więzi dając obu stronom, a w szczególności małemu dziecku, poczucie bezpieczeństwa. Dobrze wykonany masaż rozluźnia ciało niemowlęcia, odpręża je i uspokaja regulując sen i funkcje trawienne, podnosi także świadomość własnego ciała.
Korzyści z regularnego masowania malucha są odczuwalne także dla jego opiekuna, który lepiej poznaje potrzeby dziecka, zdobywa nową formę komunikacji z nim zyskując w ten sposób pewność siebie oraz pogłębione więzi z dzieckiem. Jest to szczególnie ważne dla młodych rodziców, rodziców adopcyjnych oraz osób planujących adopcję.

Wiek dziecka: od 2 miesięcy

Informacje i zapisy: tel: 603-11-70-40 lubinfo@bambamstudio.pl.
Zapraszamy serdecznie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...