Skocz do zawartości
Forum

Akcje w Mazowieckim


Rekomendowane odpowiedzi

Hej::):

U nas posmarkiwanie trwa, ale od poniedziałku Staszek wrócił do przedszkola. Inaczej musiałabym go chyba w nieskończoność trzymać zanim katar całkiem by przeszedł:sarcastic: I tak byłam dobra i od środy siedział w domu:sarcastic:

Mam nadzieję, że kot Małgosi wytrzyma tym razem dzielnie:Całus:

Anya poza malutkimi katarkami, które łapie od brata Franuś ma się dobrze::):
A no i spóźnione wszystkiego dobrego dla Weroniki z okazji roczku:zwyrazami_milosci:
A rok cycka to bardzo długo - gratulacje dla Was obu::):

Kat_ja zdrówka dla Was obu:Całus:

Martek odpoczęłaś w weekend? Akumulatory naładowane?

Kluska w takim razie powodzenia w szukaniu nowej pracy. Niestety nie mam w tej branży żadnych kontaktów.

Asia mama Stasia (2.07.2005) i Franka (10.12.2009)
http://lb5f.lilypie.com/FdNYp2.png
http://lb1f.lilypie.com/Ev2pp1.png

Odnośnik do komentarza

Firma Italian Fashion, jeden z czołowych producentów bielizny na polskim rynku poszukuje kobiet ciężarnych do współpracy w zakresie:
prezentacja kolekcji piżam, koszul nocnych Italian Fashion podczas sesji zdjęciowych


nasz ideał:

  • kobieta o miłej aparycji
  • wiek 20-35 lat
  • ciąża zaawansowana



W zamian oferujemy:


  • fantastyczną przygodę
  • piękne zdjęcia
  • atrakcyjny zestaw bielizny
  • wynagrodzenie





Fotooferty (najchętniej z województwa mazowieckiego) i pytania prosimy przesyłać do: Monika Wilczyńska [EMAIL="reklama@italianfashion.com.pl"]reklama@italianfashion.com.pl w temacie maila wpisując "kobieta ciężarna".

W dokumentach prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. 2002 nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami)"



Odnośnik do komentarza

Witajcie.
Nie jestem pewien, czy mogę zamieścić taki post w tym dziale, ale spróbuję. Spełniam dziennikarski obowiązek w tv publicznej. Aktualnie realizuję dla porannego "Pytania na śniadanie" felieton o planowaniu płci dziecka. Poszukuję pary, która planowała płeć dzieciaczka, ale bezskutecznie (słowem - pary, która doczekała się chłopca planując córeczkę lub odwrotnie). Najchętniej porozmawiałbym z parą posiadającą dwójkę lub trójkę szkrabów tej samej płci.
Zdjęcia planuję na najbliższą sobotę lub poniedziałek, moje manewry ograniczają się do terenu Warszawy lub najbliższej okolicy. Jeżeli ktoś z Was ma możliwość/chęć pomocy i wolną godzinę/dwie w jednym z tych terminów - bardzo proszę o kontakt:
608-559-145, marcin.kiciak(małpa)tvp.pl
pozdr!

Odnośnik do komentarza

http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/bambam_logo_ma_e.jpg Mimo, że za oknami ciągle zima według kalendarza zbliża się czas odrodzenia, pobudki po zimowym śnie. Czas ten jest w polskiej kulturze nierozerwalnie związany ze świętami Wielkiej Nocy. Jeśli chcecie poznać wielkanocne tradycje z różnych stron świata, wykonać ciekawe ozdoby i poznać sekrety pisanek zapraszamy w sobotę 27 marca na Kolorową Wielkanoc w Bam Bam Studio.

Od godziny 10.00 do 16.00 czekają na dzieci najróżniejsze zajęcia i inne atrakcje.

10.00 – 10.45 Akademia Odkrywców – Czy jajka mogą pływać?
Z jajek nie tylko można robić jajecznicę, sadzone i wiele innych potraw. Jajka to także symbol Wielkanocy, symbol nowego życia, ale też bardzo ciekawy obiekt eksperymentów, które dzieci będą miały okazję przeprowadzić w trakcie zajęć. Dzięki temu znajdą odpowiedzi na wiele intrygujących pytań i poznają właściwości tego, co jedzą prawie codziennie.

11.00 – 11.45 Dookoła świata – Wielkanocne zwyczaje znane i nieznane
Czy wiecie jak się obchodzi święta we Francji? Co przynosi wielkanocny króliczek w Anglii i gdzie szukają prezentów dzieci w Niemczech? Jeśli nie to zapraszamy na wielkanocną podróż dookoła świata. Gwarantujemy świetną zabawę i wiele ciekawostek z różnych państw.

12.00 – 12.45 Mała Akademia Sztuki – Wielkie pisankowanie
W Wielkanoc nie może oczywiście zabraknąć pięknych ozdób i pisanek. Na zajęciach dzieci będą miały możliwość samodzielnego ich wykonania, jednak w zupełnie inny sposób niż zazwyczaj. Poznają nowe zastosowanie papierowych talerzyków i alternatywne metody ozdabiania jajek. A wszystko w atmosferze twórczości i radości.

14.00 – 16.00 Wielkanocne Zabawy z Zajączkiem
Tego dnia w sali zabaw poza przyjaznym wnętrzem, mądrymi zabawkami i uśmiechniętymi animatorkami czekają na najmłodszych także różne wesołe zabawy. Pośród gwaru i uśmiechów weźmiemy udział w biegu na przełaj z jajkiem i udekorujemy ogromną pisankę.

Wesołych Świąt, mokrego Śmigusa Dyngusa i do zobaczenia w Bam Bam Studio.
Informacje i zapisy: tel. 603-11-70-40, [EMAIL="info@bambamstudio.pl"]info@bambamstudio.pl
Serdecznie zapraszamy do wspólnej wiosennej zabawy!

Odnośnik do komentarza

Zapraszamy serdecznie na zajęcia "Gimnastyka Mamy i Smyka" w każdą środę o godz. 11:00!

Zajęcia dla mam z małymi dziećmi (do 1 roku życia) wspomagające szybki powrót do formy po urodzeniu dziecka.

Program zajęć obejmuje ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha, grzbietu i pośladków, a także ćwiczenia oddechowe i rozciągające.

Głównym celem zajęć jest wzmocnienie mięśni, poprawa ogólnej kondycji fizycznej, wspomaganie spalania tkanki tłuszczowej i przede wszystkim pogłębienie więzi mamy i dziecka.

Zajęcie odbywają się w grupach 6 osobowych.

Czas trwania zajęć 50 minut.

Zobacz Plan Zajęć oraz Cennik.
Informacje i zapisy: tel: 603-11-70-40 lub [EMAIL="info@bambamstudio.pl"]info@bambamstudio.pl.
Serdecznie zapraszamy!

Odnośnik do komentarza

http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/bambam_logo_ma_e.jpg
Zapraszamy serdecznie na zajęcia "GIMNASTYKA Z BRZUSZKIEM" w każdą środę o godz. 19:15!

Zajęcia ogólnokondycyjne dla kobiet w ciąży.
Program zajęć zawiera elementy jogi i pilatesu, obejmuje ćwiczenia oddechowe, wzmacniające i rozciągające, które pomagają pozbyć się bólu kręgosłupa, a także uelastyczniają mięśnie dna miednicy.
Przyszłe mamy ćwiczą przy użyciu piłek gimnastycznych. Ćwiczenia te poprawiają funkcjonowanie układu oddechowego oraz układu krążenia, polepszają tolerancję wysiłku w czasie ciąży i porodu, mają pozytywny wpływ na przebieg ciąży, poród, oraz dziecko, poprawiają samopoczucie i ułatwiają powrót do formy po porodzie.
Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest brak przeciwwskazań przez lekarza prowadzącego.

Zobacz Plan Zajęć oraz Cennik.
Informacje i zapisy: tel: 603-11-70-40 lub [EMAIL="info@bambamstudio.pl"]info@bambamstudio.pl.
Serdecznie zapraszamy!

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry :Śmiech:

Małgosiu oj zazdroszczę takiego wyjazdu.....-też bym z chęcią gdzieś wyjechała ale narazie to niemożliwe i chyba dopiero na wakacje.... pokaż jakieś fotki z tego bajkowego miejsca ::):

a u nas tragedia..... otóż Weronce wychodzą cztery zęby naraz..... ma tylko dwie dolne jedynki i teraz idą górne jedynki i dwójki.... nie muszę chyba pisać, że jest przy tym gorączka, katar i kaszel..... :Zły: taka piękna pogoda a my uziemione w domu ale już jutro chyba powoli będziemy przewietrzać swoje kuperki :Oczko:
zaniepokoił mnie ten kaszel i byliśmy u lekarza ale na szczęście oskrzela czyste ::):

miłego dnia :Kiss of love:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Idzie pewnym krokiem, wiosennie odziana.
Wie, kim jest i dokąd zmierza.
Dobrze się czuje sama ze sobą mimo „różnych dni”.


Tak się czujesz? Znakomicie!!! PRZYJDŹ i naucz nas, jak to robisz!!

Jeśli jest trochę inaczej, zima przysłoniła Ci sens życia - chcesz poczuć powiew wiosny w duszy, chcesz poczuć, co to znaczy być kobietą, a potem do tego już tylko nałożyć ulubioną wiosenną sukienkę albo spodnie - PRZYBYWAJ i spędź z nami jedną wiosenną sobotę!

Co możesz dla siebie zrobić, żebyś dobrze czuła się w swoim własnym towarzystwie? Zarówno wiosną, jak i przez cały rok!

Zajęcia mają formę warsztatu.
W planie twórcze rozmowy, pyszna kawa, wymiana doświadczeń, praca z przekonaniami i odczuwaniem własnej tożsamości.
Chcemy dobrze się bawić i znakomicie spędzić razem czas.
Zapraszamy!!!

Prowadzą: Monika Chodyra (604 577 775, mon@gazeta.pl) i Katarzyna Rybczyńska (604 170 070, kasia@gwps.pl)
www.gwps.pl

TERMIN: sobota 10.04.2010, w godzinach 10:00-18:00 (koło 13:30 godzinna przerwa)
KOSZT: 150zł
GDZIE: ekoJa, ul. Bohdanowicza 5, Warszawa-Rakowiec (Centrum ekoJa)

ZAPISY: u prowadzących i w ekoJa do 5.04.2010 włącznie

Odnośnik do komentarza

Jadranka rozpoczęła sezon rowerowy wreszcie na 2 kółkach,w zeszlym roku robiłysmy tyle podejsć,ale to chyba trzeba miec po prostu odwagę,być gotowym,bo wczoraj ledwo co wsiadła na rower,po wielomiesięcznej przerwie-zażyczyła sobie ,zeby wyjać kija i po prostu pojechała i jeździ,ja mam też trochę ruchu-teraz juz jak nie będzie trzeba jaj pilnować,tzn za nią łazic,to moze i jaisę przesiadę na jednoślada,pod warunkiem,ze sobie kupię naturalnie

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/18377.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...