Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Natalias

Wrześniowe mamy 2019

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Róża84

Oj coś mi się zacytowało za dużo :D no wiec ja 19 marca dopiero

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~Róża84
Oj coś mi się zacytowało za dużo :D no wiec ja 19 marca dopiero

No to jeszcze troszkę ale już zleci :) ten czas do wizyt strasznie się dłuży.... Nigdy tak chętnie do ginekologa nie chodziłam jak w obecnym stanie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam teraz dopiero za 3 tygodnie wizytę, lekarz się pytał ile wytrzymam :) na szczęście mam ten komfort, że mam pakiet w Luxmedzie, więc jak nie wytrzymam to pójdę trochę wcześniej :)

Jestem taka szczęśliwa, że wszystko ok... Cały dzień mi się chciało płakać, bo jednak te najgorsze wspomnienia są, mimo, że tym razem jest ok.

A dzisiaj wielki dzień 123 45!!! Daj znać koniecznie, jak wyniki.

05.04.2017 (')
07.12.2017 (')

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej wszystkim :) mam termin na swoje urodziny we wrześniu <3 najpiękniejszy prezent jaki mogłam sobie tylko wymarzyć <3 15 września i ciąża przebiega super mimo dużych problemów z hormonami, insuliną i do tego cukrzyca typu 2 i PCOS. Nie było planowane bo nawet przy moich wynikach lekarze mówili tylko o stymulacji a tu proszę największy skarb pojawił się sam kiedy chciał :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 123 45

Juz po. Ryzyko niskie. Wszystko na swoim miejscu. Jedynie zobaczyla pepowine dwunaczyniiwa. Juz naczytalam sie w necie i stwierdzilam, ze co ma byc to bedzie. Na razie cieszymy sie z dobrych nowin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic nie czytaj, czekaj spokojnie do połówkowego, będzie dobrze! Zmieniasz forum? Ja się już na tamtym zarejestrowałam. Pajka, Róża, a Wy?

05.04.2017 (')
07.12.2017 (')

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

123 45 super:) na spokojnie i nic nie czytaj.

Gomerka mogę się zalogować, pytanie tylko o link? Jakbyście mogły podesłać:)

Karla witaj :) piękny prezent

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Róża84

Gratuluje super wieści :) ja sie zaloguje na drugim forum po prenatalnych. Jeszcze niecałe 2 tygodnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Uradowana

My tez po usg genetycznym ☺ wszystko dobrze. Maleństwo ma 7 cm. Zastanawiam sie tez nad zmiana forum ale tam strasznie duzo wiadomosci ☺☺

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytałam jeszcze o tej pępowinie dwunaczyniowej, ale wszędzie piszą, że jeśli to jedyna wada to po prostu do obserwacji, także będzie dobrze :)

Ja miałam poprzednio dwunaczyniowa, ale oprócz tego były inne wady, więc nie ma co porównywać.

05.04.2017 (')
07.12.2017 (')

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 123 45

Dzieki. I tak przenosze sie na tamte forum :)
Zamowilam detektor tetna ;) do uslyszenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kala33333

Hej. Czy jest któraś z was z Wrocławia? CZy wiecie gdzie moze prowadzą zajęcia fitness dla ciężarnych ale w godzinach po południowych gdyż wciaz pracuje? Wszędzie gdzie szukam zajęcia sa o 11.... kto ma na to czas...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Avril

Heeej! Jest tu ktoś z Krakowa? :) Zastanawiam się nad wyborem kliniki do porodu, słyszałam bardzo dużo ciepłych słów o Feminie i doktorze Jankowskim, znacie może to miejsce? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ula_Lbn

Cześć dziewczyny. Dopiero teraz trafiłam na forum, a ciąża już za półmetkiem. Mam 36 lat. Jestem już mamą 9 letniej Martynki. Pierwsza ciąża z problemami. Córka urodziła się przez cc w 34 tc. W drugą ciąże zaszłam z wkładką Nova T. Termin mam na 15.09
Z chęcią dołączyłabym do grupy na fb tylko proszę o jakieś info co muszę zrobić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aneta1500

Dzień dobry. Czy są tutaj jakieś oczekujące na wrzesień z pessarem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...