Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe mamy 2019


Rekomendowane odpowiedzi

ZoryaX77
olka.fasolka piekny juz masz pecherzyk super.

Mozna utworzyc grupe tajna i wtedy nikt nie widzi. Ja jestem za FB, ale mysle ze powinnysmy się troche wstrzymac bo pewnie jeszcze jakies dziewczyny dolacza bo to dopiero poczatek kiedy sie dziewczyny dowiaduja o swojej ciazy

Też bym jeszcze chwilkę poczekala tak aby ktoś dołączył jeszcze :)

Marzenka historia ciąż dość intensywna. Natomiast niestety taka jest natura i dzieją się poronienia na które nie mamy wpływu, choć byśmy zrobiły wszystko aby tego uniknąć. Mnie to spotkało podczas pierwszej ciąży, także mój strach aktualnie jest duży, ale staram się myśleć pozytywnie :)

Odnośnik do komentarza

Marzenka bardzo mi przykro, ale coś Ci wtedy mówili aby sprawdzić zbadać.

Ja zarówno w 1 jak i drugiej ciąży dowiedziałam się przed spodziewaną @ 25tc. Teraz wyjątkowo zrobiłam test późno 31 tc, ale w tym cyklu nie liczyłam ze zajde, a tu taka miła niespodzianka. Nie miałam żadnych oznak ciąży, co wcześniej się działo.

U mnie pierwsza ciąża super, do samego końca a urodziłam 4 dni po terminie czułam się fenomenalnie. Początki drugiej ciąży też super, serduszko fajnie biło, ale nagle się zatrzymało. Teraz nie mam żadnych dolegliwości czasem ukłucie w podbrzuszu i tyle, ale jestem dobrej myśli,że będzie dobrze, choć jak się raz straci ciąże to już nie da się być spokojnym.

https://www.suwaczki.com/tickers/34bwgzu3m52p6gpt.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ojxedf9h1pqtmlho.png
Aniołek 10.11.2017 r. (9tc)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry!
Wita się przyszła wrześniowa mama.
Aktualnie mama 3.5 letniej córci która jest naszym ideałem i wystaranym cudem.
Test 2 dni przed @ pokazał dwie kreski, czekamy do 7 tc na usg, nauczona doświadczeniem z córką oraz jednym poronieniem, spokojnie czekam do usg :) termin OM wstępnie 12 września ale jak z córką - cesarka czyli poczatek września :)
Gratuluję wszystkim przyszłym mamom!
P.s. jestem za grupą na fb. Latwiej i przyjemniej niż wchodzić na forum :)

monthly_2019_01/wrzesniowe-mamy-2019_71269.jpg

Odnośnik do komentarza

Cześć, ja zrobiłam test w sobote przed sylwestrem. Wyszla blada kreska. Powtarzałam później testy jeszcze przez kilka dni, a kreska robiła sie ciemniejsza. Okres niby miał być w poniedziałek, ale nic nie przyszlo, i dobrze.
Jestem po poronieniu w sierpniu, w 8 tygodniu ciąży serce przestało bić, mimo, że wszystko było w najlepszym porządku.
Teraz złapało mnie jakieś paskudne przeziębienie, trochę się boję, bo w poprzedniej ciąży było identycznie i nie zakończyło się szczęśliwie.
Tłumaczę sobie, że tak czasem jest, że teraz bedzie dobrze i czasem w to wierzę, a potem przychodzi moment zwątpienia. Mam nadzieję, że historia się nie powtorzy.
Termin na podstawie owulacji mam na 09.09.

Odnośnik do komentarza

JustDomi tak . Mialaby juz 7 miesięcznego brata lub siostre, ale poronilam w listopadzie 2017.

Moze Ty jestes bardziej w temacie jak sie ma planowana cesarke to ile przed terminem ja wykonuja? Ja moja coreczke mialam zamiar rodzić naturalnie choc i tak sie zaczelo kednak po 16 h porodu zdecydowali o cc bo sie zaklinowala i nie weszla w kanal rodny. Teraz bede miec od razu skierowanie od prowadzacego lekarza na cc.

https://www.suwaczki.com/tickers/34bwgzu3m52p6gpt.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ojxedf9h1pqtmlho.png
Aniołek 10.11.2017 r. (9tc)

Odnośnik do komentarza

ZoryaX77
Mana w tych naszych Wrzesniowych mamach bardzo duzo jest mam ktore maja juz poronienie za soba :( jestem jedna z nich. Tez mam obawy i sie boje ale strama myśleć pozytywne. Jutro ide na Bete wiec juz mnie stres ogarnia:(

Właśnie sama jestem w szoku ile dziewczyn przeszło przez to samo. Statystyki są jakie są, jednak ja o poronieniach wśród znajomych nie słyszałam. W ogole rzadko się o tym słyszy.
Ja mam wizyte 15 stycznia. To bedzie 6 tydzień 1 dzień. W poprzedniej ciąży jeszcze wtedy serce nie biło, zaczęło 4 dni później. Chciałam zrobić bete na własną rękę, zanim pójdę do lekarza, żeby chociaż na tej podstawie stwierdzić, czy wszystko jest ok, ale jednak chyba tego nie zrobię, bo się zwyczajnie boję.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mamy to za sobą i teraz musi być lepiej będziemy się wspierać na każdym kroku i pamiętajcie że razem raźniej ja zostałam z tym sama i mi było ciężko ale teraz musimy wierzyć że to się nie powtórzy i bedziemy mamami już za 8msc :)
Ps zaraz założę grupę więc kto chętny niech pisze imię i nazwisko na priv zaproszę :)

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4s65g0i24d96d.png
Victoria 10.11.2013
Pola 08.11.2015
Aniołek 27.01.2018(*)

Odnośnik do komentarza

ZoryaX77
JustDomi tak . Mialaby juz 7 miesięcznego brata lub siostre, ale poronilam w listopadzie 2017.

Moze Ty jestes bardziej w temacie jak sie ma planowana cesarke to ile przed terminem ja wykonuja? Ja moja coreczke mialam zamiar rodzić naturalnie choc i tak sie zaczelo kednak po 16 h porodu zdecydowali o cc bo sie zaklinowala i nie weszla w kanal rodny. Teraz bede miec od razu skierowanie od prowadzacego lekarza na cc.


Kochana, do 2óch tygodni przed. Ja miałam planową cesarkę w 38tc+6, mogłam sobie wybrać dzień pomiędzy 38 a 39 tygodniem.
Odnośnik do komentarza

~Mana
Cześć, ja zrobiłam test w sobote przed sylwestrem. Wyszla blada kreska. Powtarzałam później testy jeszcze przez kilka dni, a kreska robiła sie ciemniejsza. Okres niby miał być w poniedziałek, ale nic nie przyszlo, i dobrze.
Jestem po poronieniu w sierpniu, w 8 tygodniu ciąży serce przestało bić, mimo, że wszystko było w najlepszym porządku.
Teraz złapało mnie jakieś paskudne przeziębienie, trochę się boję, bo w poprzedniej ciąży było identycznie i nie zakończyło się szczęśliwie.
Tłumaczę sobie, że tak czasem jest, że teraz bedzie dobrze i czasem w to wierzę, a potem przychodzi moment zwątpienia. Mam nadzieję, że historia się nie powtorzy.
Termin na podstawie owulacji mam na 09.09.
Hej strach też na e jest dobry niestety... Ja też leżę z paskudnym mokrym kaszlem, lekkim bolem gardła i katarem na szczęście bez gorączki i staram się nie przejmować bo to też szkodzi :-( ja po ciąży obumarłej i łyżeczkowaniu w 8tc (2015) pojechałam do szpitala bo miałam przeczucie że coś jest nie tak, że dzieje się coś złego i miałam rację ok. 3 dni po USG w 7tc serduszko stanelo... A teraz mam przeczucie że będzie wszystko dobrze i Tobie też tego życzę!
Odnośnik do komentarza

Marzenka91
Dziewczyny mamy to za sobą i teraz musi być lepiej będziemy się wspierać na każdym kroku i pamiętajcie że razem raźniej ja zostałam z tym sama i mi było ciężko ale teraz musimy wierzyć że to się nie powtórzy i bedziemy mamami już za 8msc :)
Ps zaraz założę grupę więc kto chętny niech pisze imię i nazwisko na priv zaproszę :)
ja posłałam już wczoraj a z tel nie mogę jakoś wysyłać wiadomości nie wiem czemu :-( mam nadzieję zenie tam gdzieś masz ;-)
Odnośnik do komentarza

LaBella
Marzenka91
Dziewczyny mamy to za sobą i teraz musi być lepiej będziemy się wspierać na każdym kroku i pamiętajcie że razem raźniej ja zostałam z tym sama i mi było ciężko ale teraz musimy wierzyć że to się nie powtórzy i bedziemy mamami już za 8msc :)
Ps zaraz założę grupę więc kto chętny niech pisze imię i nazwisko na priv zaproszę :)
ja posłałam już wczoraj a z tel nie mogę jakoś wysyłać wiadomości nie wiem czemu :-( mam nadzieję zenie tam gdzieś masz ;-)

Kochana nie mogę cię znaleźć i napisałam na priv byś mnie zaprosiła :)

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4s65g0i24d96d.png
Victoria 10.11.2013
Pola 08.11.2015
Aniołek 27.01.2018(*)

Odnośnik do komentarza

Marzenka91
LaBella
Marzenka91
Dziewczyny mamy to za sobą i teraz musi być lepiej będziemy się wspierać na każdym kroku i pamiętajcie że razem raźniej ja zostałam z tym sama i mi było ciężko ale teraz musimy wierzyć że to się nie powtórzy i bedziemy mamami już za 8msc :)
Ps zaraz założę grupę więc kto chętny niech pisze imię i nazwisko na priv zaproszę :)
ja posłałam już wczoraj a z tel nie mogę jakoś wysyłać wiadomości nie wiem czemu :-( mam nadzieję zenie tam gdzieś masz ;-)

Kochana nie mogę cię znaleźć i napisałam na priv byś mnie zaprosiła :)
posłałam Ci priv na FB
Odnośnik do komentarza
Gość Uradowana

ZoryaX77
~Uradowana
U mnie termin z miesiaczki na 3.09 ale z usg na 30 sierpnia wiec ciekawie sie zapowiada ☺☺

Po wielkości pęcherzyka Ci tak lekarz określił, czy juz u Ciebie jest serduszko.

Jeszcze nie bylo tetna ☺

Odnośnik do komentarza

Marzenka91
LaBella
Marzenka91
Dziewczyny mamy to za sobą i teraz musi być lepiej będziemy się wspierać na każdym kroku i pamiętajcie że razem raźniej ja zostałam z tym sama i mi było ciężko ale teraz musimy wierzyć że to się nie powtórzy i bedziemy mamami już za 8msc :)
Ps zaraz założę grupę więc kto chętny niech pisze imię i nazwisko na priv zaproszę :)
ja posłałam już wczoraj a z tel nie mogę jakoś wysyłać wiadomości nie wiem czemu :-( mam nadzieję zenie tam gdzieś masz ;-)

Kochana nie mogę cię znaleźć i napisałam na priv byś mnie zaprosiła :)

Ja też nie moge wysłać wiadomości z tel. Mozesz wysłać do mnie?
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...