Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe mamy 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bardzo chcialabym sie dopisac,ale nie wiem czy nie bede musiala się pożegnać niedługo. Za mna 3 poronienia i 2 ciąże biochemiczne, ta zapowiada sie na kolejną. Test zrobilam z srode,czysto..po godzinie cień kreski..zrobilam potem w piątek, kreska pojawila sie po 15 min również cień..dzis zrobilam kolejny, kreska wyszla od razu,ale równie blada.. na tescie o czułości 10. Na takim o czułości 25 nie ma nawet śladu. Nie wiem czy jest jeszcze jakas nadzieja, termin @na jutro..
To zdjęcie dzisiejszego testu

monthly_2018_12/wrzesniowe-mamy-2019_71149.jpg

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,
Ja test zrobiłam w wigilie,wyszly od razu dwie grube krechy.27.12 poszlam do ginekologa i jest pęcherzyk. Dostałam duphaston,gdyż w lipcu poronilam i mam przyjść za 2 tygodnie na wizyte zobaczyć czy sie udało i czy ciąża sie prawidłowo rozwija.Przede mną najgorsze dwa tygodnie... Nie wiem czy juz sie cieszyc,narazie ciągle o tym myślę.W domu mam juz 7latka ;)

Odnośnik do komentarza

Witam was nieśmiało z czasem opowiem wam moją historie a tym czasem chodź to dopiero mój 17dc ale mój cykl się zmienił i jestem 5dpo i tak jak w sierpniu wyczułam ciążę tak teraz mam to samo dejavu i testować już będę za tydzień :) niestety we wrześniu poroniłam ciążę bliźniacza której rozwój zatrzymał się na 6tc chodź z om powinien być 8tc zostało puste jajo które poroniłam na dwa dni przed ślubem :(

Odnośnik do komentarza

Angelllll
Witam. Bardzo chcialabym sie dopisac,ale nie wiem czy nie bede musiala się pożegnać niedługo. Za mna 3 poronienia i 2 ciąże biochemiczne, ta zapowiada sie na kolejną. Test zrobilam z srode,czysto..po godzinie cień kreski..zrobilam potem w piątek, kreska pojawila sie po 15 min również cień..dzis zrobilam kolejny, kreska wyszla od razu,ale równie blada.. na tescie o czułości 10. Na takim o czułości 25 nie ma nawet śladu. Nie wiem czy jest jeszcze jakas nadzieja, termin @na jutro..
To zdjęcie dzisiejszego testu

Widać cienka bladzioche gratulacje :*
Wiem przez co przeszłaś bo ja miałam to samo :( ale 2019 będzie nasz i jeszcze będziemy tulić nasze skarby :*

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4s65g0i24d96d.png
Victoria 10.11.2013
Pola 08.11.2015
Aniołek 27.01.2018(*)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...