Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
death25

Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wczoraj pękla nam prezerwatywa jest to drugi dzień po zakończeniu miesiączki więc niedługo są dni płodne.
Czy tabletki dzień po są na receptę ?
Bez głupich komentarzy. Bo nie jestem gówniara mam już dziecko i dla mnie jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie.
Nie wiem już co robić wyjść za bardzo nie mogę bo w szpitalu leżę z małym.

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09hdgeeqybjms5.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy te tabletki są na receptę, może zadzwoń do apteki zapytać, będziesz mieć info z pierwszej ręki.
A propos potencjalnego zaciążenia (choć teraz raczej malutkie szanse), to niedawno zakładałaś wątek, gdzie pisałaś, że myślisz już o drugiem dziecku. Może to jest ten moment ;)

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziubala tak zadałam taki wątek z jednej strony chciałabym ale mam dziecko które cały czas mi choruje i wolę odczekać aż podrośnie bo w ciagu roku trafiliśmy już 3 raz do szpitala nie mam pojecia czemu tak łapie te wszystkie wirusy :(

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09hdgeeqybjms5.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Death tabletki są na receptę. Im wcześniej weźmiesz tabletkę tym większa szansa, że zadziała.
Jeśli jesteś w szpitalu z dzieckiem to nie ma problemu z dostępem do lekarza, a i pewnie apteka jest pod ręką.

Z. 2011, J. 2014

Przepraszam za brak polskich liter - mam stara klawiature i alt mi nie zawsze działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...