Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość mamusia8777

Skóra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mamusia8777

Witam, pół roku temu urodziłam dziecko. Nie wiem czemu,ale od jakiś 4 miesięcy mam ogromne problemy ze skórą na całym ciele. Myślałam,ze to alergia,jednak po wykluczeniu kilku produktów,niestety obaliłam tę tezę. Czy to może być łuszczyca? Chcę znaleźć informacje,które pomogą mi poznać czym ona jest i w jaki sposób z nia walczyć, póki co znalazłam to https://febumed.pl/porady/277-Leczenie-biologiczne-luszczycy co sądzicie? Jeśli znacie jeszcze jakieś teksty o łuszczycy, chętnie poczytam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Współczuję, ale może zamiast samemu stawiać sobie diagnozę o łuszczycy, to lepiej wybrać się do lekarza dermatologa, żeby obejrzał skórę i powiedział co to jest.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam wybrać się do dermatologa. On Ci najlepiej doradzi. Możesz też zapytać dzisiaj w aptece, często potrafią doradzić trafnie 😉 Ja czasami tak właśnie robię 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że w pierwszej kolejności to powinnaś udać się do dermatologa, który powie Ci co dokładnie Ci dolega. Może Twoja skóra zwyczajnie się wysusza, a może nie. Wiem, że po ciąży człowiek mocno panikuje, ale do lekarza zawsze warto się wybrać. Jeżeli wszystko będzie okej to z takich nawilżających zabiegów polecam infzuję tlenową. Sama przeprowadzam ją dwa razy do roku, w krakowskiej klinice [reklama usunięta] w serii zabiegów. Moja skóa po takiej kuracji jest jak nowa, dobrze nawilżona, sprężysta, ma wyrównany koloryt.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...