Skocz do zawartości
Forum

Dla tych co znają płeć :)


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, jestem ciekawa czy te teorie odnośnie planowania płci faktycznie działają/ zwiększają szanse na daną płeć? Czy też jest to loteria? Słyszałam o ich skuteczności od wielu osob, mimo to nie zastosowałam się, jakoś ciężko było mi uwierzyć w to. No i choć marzyłam o dziewczynce, będę miała chłopca.
Chciałabym zapytać Was o dwie teorie..
1) Słynny już chiński kalendarz płci- czy faktycznie macie to, co Wam wychodziło? Załączam ten, z którego korzystałam.
2) Czy sprawdziła się u Was teoria, że im bliżej owulacji, tym większa szansa na chłopca, a im dłużej plemniki ;"poczekają" tym większa szansa na dziewczynkę?

U mnie jest zgodnie z chińskim+ współżyliśmy w owulację, spodziewamy się chłopca.

monthly_2018_12/dla-tych-co-znaja-plec_70757.jpg

Odnośnik do komentarza

U mnie przy pierwszym dziecku się sprawdziło - celowaliśmy w chłopca i mamy syna tak jak pokazuje ten kalendarz. Teraz ma być dziewczynka i ciężko powiedzieć bo działaliśmy na przełomie miesięcy a wg kalendarza w jednym miejscu dziewczyna a w drugim chłopak.

Odnośnik do komentarza

U nas kalendarz chiński się sprawdził i mamy dziewczynkę A co do owulacji to nie byłam pewna kiedy wypadła ale kochalismy się w jej okolicach. Raczej to nie prawda że w Owulacja syn bo wtedy wszystkie dzieci z inseminacji były by chłopakami a tak nie jest przecież ;-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Alex1990 tak zawsze działaliśmy w okolicach owulacji bo mąż "celował" w dwóch chłopaków :-) a tu będziemy mieć parkę. Też mi się nie chciało wierzyć w ten kalendarz i generalnie się nim nie sugerowałam ale u wielu osób się sprawdził.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...