Skocz do zawartości
Forum

Plamienie zamiast okresu


Gość alexx

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim, mam mały problem. Może któraś z was spotkała się z plamieniem zamiast miesiączki?
Jestem panikarą, a w tym miesiącu okres spóźnił mi się 4 dni po czym dostałam tylko plamienia, które trwało jakieś 2. Zaznaczę, że odbyłam stosunek, miał miejsce tylko po dniach płodnych oraz oczywiście użyliśmy prezerwatyw. Zdażyło mi się już mieć takie samo plamienie we wrześniu, normalnego okresu dostałam miesiąc potem. Myślicie, że jest czym się martwić? Z czego może to wynikać?

Odnośnik do komentarza

A w jaki sposób kontrolujesz swoje dni płodne? Jeśli z kalendarzyka to nie zdziw się jak twoje obliczenia będą błędne, zwłaszcza jeśli masz nieregularne cykle. Ja mam w domu taki łatwy, tani i wygodny sposób na śledzenie swojego cyklu. Tester owulacji ze śliny afrodyta- kupiłam go [reklama usunięta].

Odnośnik do komentarza
Gość Natalia456

Idź do lekarza takie zaburzenia w miesiączkowaniu to może być coś poważnego. Poza tym skąd pewność, że podczas współżyłaś byłaś po dniach płodnych? Jak je kontrolujesz? [reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

współżycie i brak okresu to albo ciąża albo zakażenie albo nie wiem ;p ja również zaczęłam dopiero współżyć, ale wiem że dobra anty to rzecz najważniejsza, ja zabezpieczam się prezerwatywą, ale wyznaczam swoje dni płodne testerem ze śliny [reklama usunięta] i wiem, że nawet krótkie zbliżenie bez gumki nie wchodzi w grę

Odnośnik do komentarza

a jak śledzisz swoje dni płodne? używasz jakiegoś urządzenia czy tylko po objawach wiesz kiedy masz owulację? ja używam testera owulacyjnego, który ze śliny bada co i jak i wiem jak mamy się zachowywać podczas stosunku czy trzeba uważać czy troszkę mniej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...