Skocz do zawartości
Forum

Sudocrem care&protect


Gość Ada-Mama Oliwki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ada-Mama Oliwki

Hej Hej. Testowałam Sudocrem care&Protect przez miesiąc. Dzisiaj kończę fazę testowania i zaczynam korzystać na stałe z tego produktu. Rewelacyjny dla pupci mojej rocznej córki Ale również dla moich suchych i spekanych dłoni

Odnośnik do komentarza

Ja również miałam to szczęście przetestować Sudocrem care & protec, jest rewelacyjny. Moje bliźniaki doskonale go tolerują, nie podrażnia skóry, doskonale się wchłania, nawilża, pielęgnuje. Po za tym ma piękny, delikatny zapach, ma ładną szatę graficzną, jest wydajny i w przystępnej cenie. Konsystencja jego jest delikatna wręcz aksamitna. Od teraz zawsze będzie razem z nami w trosce o zdrową skórę moich maluchów.

Odnośnik do komentarza

Dzięki sudocrem care&protect udaje mi się zapobiegać odparzeniom u synka, smarujemy przy każdej zmianie pampersa. Fajna konsystencja, tworzy jakby warstwę ochronną przed skamieniałości i kupką, która nie przykleja się do pupy, dlatego jej nie podrażnia. Przy kompletowania wyprawki zdecydowanie polecam, wart uwagi.

Odnośnik do komentarza
Gość Ania-mama bliźniaków

To ja też się chętnie podzielę opinia na temat sudocrem care& protect.
Mega plus za konsystencję i tubkę. Przy blizniakach brakuje mi rąk więc doceniam ze krem mogę otworzyć wycisnąć jedną ręką. To zupelnie inny kosmetyk pod pieluszke niz tradycyjny sudocrem na odparzenia. Szybko się rozsmarowuje i wchłania, a ze przy chlopakach każda minuta cenna to mega plus. Osobiście mogłabym sie czepiać zapachu Ale to już gusta...w zasadzie nie używałam zadnego kremu który by mi podpasowal zapachem.
Przystępna cena i co najważniejsze od czasu stosowania nie zdarzyły nam się jeszcze oparzenia, z ktorymi wczesniej zmagalismy sie notorycznie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...