Skocz do zawartości
Forum

w sam raz na wrzesień 2008


anet

Rekomendowane odpowiedzi

BiJatka
witam...
jestem w 9 tc i sie martwie. tydzien temu mialam brunatne lekkie plamienia i do tego bol brzucha ale nie za wielki. podobno to przez macice ktora sie poszerza.bylam u lekarza ale on mi kazal poprostu czekac. mieszkam w norwegii a tu nie kladzie sie nacisku na leczenie kobiet we wczesnej fazie ciazy.

sa dwie strony medalu tego nie leczenia...
jesli kobieta cierpi np. na nie wydolność ciałka żółtego to leki były by wskazane po to by ciąży nie stracić (tak było w moim przypadku)
natomiast często jest tez tak, że u kobiety nastepuje poronienie w wyniku choroby dzieciątka i dlatego pewnie uważają, że nic na siłę...

Bijatka ja też miałam plamienia. Jak się okazało były w dniu kiedy miałam mieć okres. Może tak jest i w Twoim przypadku...

Odnośnik do komentarza

Marzi
Za przyjemne to nie jest zwłaszcza że pierwsze usg we wczesnej ciąży robią dopochwowo sorry za taki wyraz ale nie wiem jak to się fachowo nazywa. Ale oczywiście widok bijącego serduszka sprawia że nie myśli się o tym.:) ja za trzy tygodnie pójdę posłuchać serduszka mojego maleństwa:))

Marzi to znaczy ze jestes w ciazy w drugim dzieciatkiem? Ale fajnie, gratulacje
A ktory to tydzien skoro na USG idziesz dopiero za 3 tygodnie?

Dziekuje Wam wszystkim dziewczyny za mile slowa, to moja pierwsza ciaza i wszystkio co z nia zwiazanie jest nowe i fascynujace, a tu jak widze wiekszosc z was to doswiadczone mamy...
Pozdrawiam serdecznie:Oczko:

:bardzoglodny:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...