Skocz do zawartości
Forum

Czy to refluks?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam problem z moją 3 mies córką. Zdarza jej się ulać jednak nie jest to jakieś wielkie i częste. Jednak od urodzenia praktycznie ma ciągle zapchany nos, coś ciągle jej 'bulgocze', dusi się chwilami, charczy, nie jest to katar ani żadne przeziębienie.Często się ślini, mlaska, wyciąga jezyk. Odciągałam to aspiratorem, wychodziła biała dość gęsta wydzielina, jednak po godzinie problem powraca. Podczas jedzenia (zwłaszcza wieczorami) zaczyna się nagle wyrywać (jest karmiona mm), prężyć, wypluwa smoczek. Potem strasznie płacze, kurczy nogi. Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że mała ma zapach wymiocin. Ostatnio siedziała sobie spokojnie w bujaku i nagle zaczęła się denerwować, rzucać nogami i rękami, a po chwili odbiło jej się i wypluła trochę mleka. Ewidentnie widać, że coś nagle zaczyna ją boleć. Początkowo myślałam, ze to kolki, ale teraz coraz bardziej obawiam się, że to jednak refluks.

Odnośnik do komentarza

Moja mała ma to samo z tym że zmagamy się z tym od 3 tyg życia. Przez te lekkie ulewania i cofający się pokarm mała zaczęła mało jeść i ogólnie jest problem z karmieniem a też jest na mnie. Na dobę zjada 500-600 ml mleka. Jej pediatra stwierdziła że to jej wystarczy. Waży 5300 a ma 3 miesiące. Za radą gastrologa podaje je Gastrotuss baby ale jakieś lepszej poprawy nie ma.

Odnośnik do komentarza

Izula85
Moja mała ma to samo z tym że zmagamy się z tym od 3 tyg życia. Przez te lekkie ulewania i cofający się pokarm mała zaczęła mało jeść i ogólnie jest problem z karmieniem a też jest na mnie. Na dobę zjada 500-600 ml mleka. Jej pediatra stwierdziła że to jej wystarczy. Waży 5300 a ma 3 miesiące. Za radą gastrologa podaje je Gastrotuss baby ale jakieś lepszej poprawy nie ma.

a gastrolog coś mówił czy to mija samo?
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...