Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Zakochana

Sierpnióweczki 2019

Rekomendowane odpowiedzi

Larissa gratulacje :) zdrówka dla Was :)
Bławatek ja nie miałam problemu z pokarmem po cc. Ale nie ma się co martwić na zapas, bo stres nic dobrego nie przyniesie. Ja miałam nastawienie, że chcę karmić ale nic na siłę i się udało

1usa4z172ckv5up8.pngo1483e5ejmqp3rf4.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cyśka ale super Wam się udało z tą sesją!!! Piękne zdjęcia!
Nie stresuj się - tak jak zakochana musisz przetrwać dla dobra dzidziusia. Chociaż wiem, co możesz czuć bo szpital to szpital a nie dom :/ Za to jesteś pod dobrą opieką a to teraz najważniejsze dla Was! Trzymaj się!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

koza1
Ja już też po wizycie. Rozwarcie się robi i wszystko idzie pomału do przodu. Mały ma teoretycznie 3,1 kg więc na termin powinien mieć te 3,5 kg. Jeśli nie urodzę to za dwa tygodnie mam przyjść na wizytę, dzień przed terminem ale stwierdził że coś czuję ze do tego czasu nie dotrwam. I kazał mi stosować metodę SSS czyli sprzątanie, spacer, seks :) nawet jeśli trzeba będzie wywoływać to do trzech tygodnie maluch będzie już ze mną :))

czyli dobre wiadomości! W takim razie trzymamy za Was kciuki :) Niezła nazwa metody na 'wywołanie dzidziusia' :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde z tym sexem to ja już nie wiem jak jest, bądź człowieku mądry, Jak każdy mówi co innego.

Zdjęcia faktycznie śliczne, takie intymne i nastrojowe, super pamiątka..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

inome Seks działa tylko wtedy, gdy cialo jest gotowe do porodu. Gdy szyjka jest miękka i podatna. Wtedy spetma może ale nie musi pomóc. Tak samo jak ten spacer i sprzątanie :D
Może pomoże, może nie. Ale na pewno nie zaszkodzi ☺️

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Panda082019

Z sercem jeżeli ciąża nie jest zagrożona i kobieta ma ochotę, sprawia jej to przyjemność to dlaczego nie skorzystać. Bliskość bardzo relaksuje i odpręża to sprzyja szczególnie naturalnemu porodowi bo wszystko się ładnie rozluźni poza tym w nasieniu są prostaglandyny, które zmiękczają szyjkę więc wszystko przemawia na tak kwestia czy kobieta po prostu tego chce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Katia88

Jestem przerazona..dzisiaj robilam badania w luxmedzie zeby miec na srode do szpitala noi wlasnie dzwonila do mnie babka z laboratorium ze wyszly bardzo zle d dimery i muszę pilnie sie z lekarzem prowadzacym skontaktowac. Naszczescie jest poniedzialek i przyjezdza zaraz do mojego miasta...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Katia czy ta kobieta wie że jesteś w ciąży? W ciąży d-diamery mogą być podwyższone. Ja mam 664- norma jest do 500. Mam jutro wizytę ale kiedyś lekarz mi mówił że mogą być wysokie w ciąży.
Ale nie wiem jak wysokie są u ciebie

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2bj48a6mhm6ihv.png

f2w3dqk3nl76hjw3.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Katia
Spokojnie, w ciąży d dimery mogą iść bardzo w górę i to jest normalne, a w tak zaawansowanej ciąży to już wogole. Może Twoj wynik wsadzili w normy nie ciążowe
i stad ten telefon.. Jaki masz ten wynik? Bierzesz heparyne?
Spokojnie poczekaj co lekarz powie, postaraj się nie denerwować.

http://fajnamama.pl/suwaczki/wlc5bpf.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/uek4z02.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Katia88

Tak mowilam ze jestem w ciazy, d dimery juz w szpitalu jak bylam w maju to mialam ponad 1000 a teraz sa widocznie jeszcze bardziej podwyzszone skoro mimo ciazy kazala pilnie skonsultować to z lekarzem..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny czy wam też się tak czas dłuży ? Nie macie już dość ? Tylko czekać dom łóżko za daleko nie pójdziesz i ciągle zmeczenie. Mi tak się strasznie dluzy. Córką siedzimy w domu nawet nie wiem zabardzo co mam z nią robić bo za dużo nie mogę. I tak od rana do wieczora może macie jakieś pomysły na zabicie czasu ? Poprasowane i poprane już mam. He

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Larissa gratuluje!
Cyśka piękne zdjęcia : )
Mi sie z jednej strony dluzy ale z drugiej strony jak pomysle co robilam tydzien twmu tk nie wiem kuedy mi te dni zlecialy. U mnue nic sie nie dzieje, czasami bol podbrzusza ale nieczesto, jedno co to strasznie puchna nogi, wczesniej puchly ale nie az tak. Dzis bylam na wynikach i sa ok (male odchylenia od norm ale ostatnio tez tak mialam i lekarz mowic ze w ciazy tak moze byc), badanie moczu jest ok, jedynie nieliczne bakterie aoe bialka, glukozy itp. nie ma. Gdyby bylo zatrucie ciazowe to by wyszlo z moczu? Juz gdzies czytalam o tym ale wszystko mi sie zaczelo motac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna13

Lenka jesli chodzi o zatrucie ciązowe to mialam w 1 ciąży,teraz jestem w grupie podwyzszonego ryzyka,moze wyjsc bialko z moczu ale.nie zawsze wychodzi,lepiej miarodajne wychodzi dobowa zbiorka moczu,lub badania z krwi kwas moczowy,mocznik,kreatynina.u mnie zaczelo sie od puchniecia potem doszlo cisnienie,na koniec bialko w moczu i wlasnie podwyzszony kwas moczowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi trochę się dłuży.. Wszystko mamy już gotowe, zgodnie z planem więc wymyślam nowe rzeczy.. A to jakiś plakat do kącika przy łóżeczku, a to jakis hak do wanienka żeby wieszać w kabinie prysznicowej. Ale głównie to leżę.. Bardzo szybko sie mecze, a Teraz jak mnie gdzieś na mieście złapie ten twaedniejacy brzuch i prady w kroczu to już w ogóle.. Jak tak mi się dłuży, staram się myśleć, że niedługo mogę zatęsknić za taka nuda, nicnierobieniem i przysypianiem.. Więc staram się jakoś to doceniać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi właśnie dni bardzo szybko uciekają. Mam jeszcze sporo pracy przed sobą. Pranie, czyszczenie wózka, spakowanie torby. Nic nią mam gotowe.
Maz teraz w pracy na drugą zmianę i muszę się bawić z synkiem. Dzisiaj pokopałam z nim piłkę i tak mnie spojenie rozbolalo i podbrzusze że nawet tego nie mogę robić. Biedne to moje dziecię.

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A dużo tej glukozy? Ja też miałam. To chyba oznaka, że nerki jest ciężej i trochę przepuszczają.. Ale chyba w ciazy jest norma do 300.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anna13 dzieki, zobacze co lelarz mi powie.. mam nadzieje ze to nie zatrucie, cisnienie poza tetnem jest ok tylko to puchniecie (tetno ppodwyzszone przez problemy kardio). Ciezka ta koncowka.. ale damy rade : )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Panda082019

Dziewczyny zapowiadają upały ja nie wiem ale chyba będzie nam ciężko,
Na mojej porodowce jest klimatyzacja :-P to chyba jedyna dobra informacja że podczas porodu nie dostanę menopauzy :-D hahaha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałam 102 mg/dl, i mi ginek powiedziała, że w ciąży norma to 300.. Ale u Ciebie jest inna jednostka.. Ja dla pewność zawsze powtarzam wtedy badanie moczu, bo już kilka razy miałam i glukoze i białko i jakieś bakterie. I jak powtarzam, nawet do trzech razy w tygodniu, zawsze wychodzi inaczej. Ginek mówiła, że tak naprawde z jednego strumienia moczu, pobranego w różnych momentach, wynik może wyjść inny. Powtórz jutro może, zobaczysz czy coś się zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi też nogi zaczęli trochę puchnąć, a najgorsze jest to, że mam takie parcie na pęcherz, że w ciągu pięciu minut byłam już trzy razy...czuję jak Synuś ładuje się w kanał rodny, aż kłuje....kto wie może się coś rozwinie, jutro wizyta na 12 u gin ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg6cy1go55.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...