Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Zakochana

Sierpnióweczki 2019

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny :) witam wszystkie sierpnióweczki gorąco. U nas termin na 4 sierpnia :) choć z usg wycchodzi tydzień później. Widze ze kompletujecie wyprawkę. Ja chyba zaczne dopiero po wyprowadzce małego z brzucha. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zakochana

Witaj Marzka, napisz coś coś więcej- jeśli oczywiście chcesz ;) - czy to twoje pierwsze dziecko i jak znosisz ciążę? Czemu chcesz wyprawkę dopiero po porodzie, że strachu czy tak po prostu nie ciągnie Cię do tego?
Ja witam się w piękny poranek, oby cały dzień był taki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wow, jaka piękna kołyska ....aż wczoraj oglądałam czy coś na olx jest ciekawego i znalazłam kołyskę za 45 zł tylko trzeba było ja odmalować a wczoraj taka sama w sklepie kosztowała 600 zł xd ja dzisiaj na uczelni siedzę do samego wieczora,a pogoda taka piękna grrr

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg6cy1go55.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No można znaleźć naprawdę super rzeczy w necie używane. A jeszcze jak mieszkasz bliżej dużego miasta to w ogóle.
Ja znalazłam mnóstwo kolysek, pi knych i nawet tańszych ale daleko. A wysyłać nie chcieli. Jak się pojawiła ta w mojej okolicy to zaraz ja brałam, choć ba dziej podobała mi się inna.
Ale jestem zakochana i już widzę w niej moje maleństwo ❤️
Jeszcze tylko pościel i gotowe.
Zostaje mi tylko komoda, koszule dla mnie i art higieniczne. I właściwie mam wszystko.

Sierpnióweczki 2019 - lista
https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć dziewczyny w ten niedzielny poranek! :) Ja mam komunijny weekend, wczoraj jedna a zaraz zbieramy się na następną. Trochę męcząco ale jakoś daje radę :) pogoda piękna. Miłego dnia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zakochana

Cobra, Dokładnie taka miałam wypatrzone jako jedna z dwóch. Tylko u mnie w okolicy nikt nie sprzedaje akurat, znalazłam jedna ciemny brąz za 180 używaną ale nie mam weny i sił do malowania a u mnie tylko biała wchodzi w grę. Nowa 290. Ale wczoraj wypatrzyłam kosz Mojżesza za 280 z bujakiem i też się zaczelam nad nim zastanawiac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cobra kołyska jest przepiękna <3 Sama chciałam trafić na jakaś fajna okazje, ale udało się z łóżeczkiem dostawka chicko next2me. Kobieta używała 4 miesiące i sprzedaje za 400 zł, dziś jedziemy odebrać. <br /> A nam sobota minęła na grillowaniu ze znajomymi, a później jeszcze ze sąsiadami :) Dzjs tez słonko nas przywitało i uciekam do rodziców, bo mąż w oracy :(

Koza wyglądasz przepięknie !

monthly_2019_05/sierpnioweczki-2019_75027.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zakochana

On jest w ogóle przeciwny kolysce, woli od razu łóżeczko, ale to ja będę w nocy karmić więc ja kupię Co będę chciała. Ale wolę go już w to nie mieszać :) poza tym kurczę ten kosz mi się bardzo podoba i może łatwiejszy byłby do przenoszenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakochana to moja druga ciąża, ale od samego początku mam jakieś problemy. Jestem objęta leczeniem w 4 poradniach (patologii ciazy, hematologicznej, diabetologicznej i nadciśnienia tętniczego), ciagle czepiaja się mnie jakieś infekcje a maluch bardzo wolno rośnie. Kilkukrotnie przyjnowalam leki i antybiotyki. Dziś pierwszy raz zaaplikuje sobie insuline bo cukier po nocy mam w granicy 92-97 i podobno trzeba juz aplikować do konca ciazy jak sie raz poda. Dlatego odwlekam wyprawkę bo boje się zapeszyć kupując te wszystkie rzeczy. To takie moje obawy. A teraz żeby już nie marudzić to w ramach przedstawienia się to mam 37 lat ( tak wiem trochę ;) ) mam wspanialego 5 latka, mieszkam w Krakowie i uwielbiam szarlotke z lodami ( ale obecnie nie mogę ani jednego a tym bardziej drugiego) lubie czytać książki u oglądać seriale. Mam pytanie czy ktoś podobnie jak ja jest z Krakowa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Marzka82
Zakochana to moja druga ciąża, ale od samego początku mam jakieś problemy. Jestem objęta leczeniem w 4 poradniach (patologii ciazy, hematologicznej, diabetologicznej i nadciśnienia tętniczego), ciagle czepiaja się mnie jakieś infekcje a maluch bardzo wolno rośnie. Kilkukrotnie przyjnowalam leki i antybiotyki. Dziś pierwszy raz zaaplikuje sobie insuline bo cukier po nocy mam w granicy 92-97 i podobno trzeba juz aplikować do konca ciazy jak sie raz poda. Dlatego odwlekam wyprawkę bo boje się zapeszyć kupując te wszystkie rzeczy. To takie moje obawy. A teraz żeby już nie marudzić to w ramach przedstawienia się to mam 37 lat ( tak wiem trochę ;) ) mam wspanialego 5 latka, mieszkam w Krakowie i uwielbiam szarlotke z lodami ( ale obecnie nie mogę ani jednego a tym bardziej drugiego) lubie czytać książki u oglądać seriale. Mam pytanie czy ktoś podobnie jak ja jest z Krakowa?

Cześć Marzka, też mieszkam w Krakowie :-) Mam wspaniałego 4-latka, sama mam prawie 34 lata i też byłam pod opieką poradni patologii ciąży (podejrzenie hipotrofii), ale w tej chwili tylko heparyna, witaminy i wizyty kontrolne u swojego lekarza. Jesteś dzielna, trzymam kciuki za spokojną ciążę do samego szczęśliwego finału :-) Wiesz już, czy czekasz na synka czy córeczkę? U mnie będzie drugi syn :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/17u9anlindfj1v50.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zrz63e5etbqc9gcx.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć Bergamotka2018 fajnie, że też jesteś z Krakowa. No proszę czterolatek :) tylko rok różnicy do mojego Stasia. Wiek przedszkolny jest chyba najlepszy w wychowywaniu dzieciaków:) Ja też spodziewam sie drugiego synka. Choć był maleńki zawód że nie córcia ale tylko przez minutę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Marzka82
Cześć Bergamotka2018 fajnie, że też jesteś z Krakowa. No proszę czterolatek :) tylko rok różnicy do mojego Stasia. Wiek przedszkolny jest chyba najlepszy w wychowywaniu dzieciaków:) Ja też spodziewam sie drugiego synka. Choć był maleńki zawód że nie córcia ale tylko przez minutę ;)

Super, ja mam Frania - masz rację, wspaniały wiek! :-) Też marzyła się nam córeczka, zwłaszcza że synek prosił o siostrę i był trochę rozczarowany (a myślałam, że każdy mały chłopiec marzy, żeby mieć brata!). Ale teraz to już nie ma żadnego znaczenia, czekamy na Tadzia, a ja będę królową domu <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zakochana

No to masz pod górkę od początku :( walczysz dzielnie z małym. Będzie dobrze:) A skoro drugi synek to większość wyprawki pewnie i tak i tak masz po starszaku :) W pierwszej ciąży też bałam się kupować i dlatego sporo rzeczy pożyczyłam więc teraz nie mam.
Ja delektuje się ciastem z bananem i lodami w promieniach słońca, do tego kawa inka i jest błogo:) uwielbiam ciepełko :) jutro idę na krzywa to się okaże czy za tydzień tez zjem ciasteczko z owocami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakochana koniecznie najedz się i zjedz też za mnie :). Życze oczywiście prawidlowego wyniku krzywej. Ja wczesniej nie objadalam sie slodkim i teraz mam straszna "chcicę" na choćby landryneczkę :) a banany i lody .... ach moge pomarzyć ;) Ja w poprzefniej ciaży mialam duzo rzeczy od żony kuzyna i teraz czeka mnie kompletowanie od nowa. Jedynie sprawilismy sobie nosidełko, łóżeczka i wózka pozbyliśmy sie bo już nie liczyliśmy na dziecko. :) Miłej niedzieli w słoneczku, byle do sierpnia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bergamotka Tadzio bardzo ładne imię no i znam jednego fajnego Tadzia :) ale u mnie moj Stas nie chcial nawet myśleć o siostrze wiec cieszy sie z brata. My jeśli wszystko pójdzie ok bedziemy mieć Janka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Marzka82
Bergamotka Tadzio bardzo ładne imię no i znam jednego fajnego Tadzia :) ale u mnie moj Stas nie chcial nawet myśleć o siostrze wiec cieszy sie z brata. My jeśli wszystko pójdzie ok bedziemy mieć Janka.

Dziękuję :-* Jan też jest na mojej liście ulubionych imion dla chłopców, a Franio na drugie ma Jan :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Marzka82

My tez będziemy mieli Jasia <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zakochana

To u nas z imieniem jak u Marzki z wyprawka, chyba coś wybierzemy dopiero jak się urodzi. Póki co nic mi jakoś szczególnie nie pasuje, choć imiona podobają mi się wszystkie. Ale nie ma takiego które by mi szczególnie pasowało :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć Marzka :)

Ja dzisiaj byłam nad morzem , trochę pochodziliśmy , pogoda słoneczna na zmianę z deszczem .Dziś pierwszy raz w życiu miałam delikatną zgagę i wczoraj miałam skurcze ,rano też,ale brzuch nie twardnieje . Jeszcze jutro i we wtorek znowu ciężki lot :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej Patrycjaaa :)

To Jaśków to w tym roku trochę będzie, bo jak pytam z ciekawości dziewczyny w ciąży jakie imię bedzie mieć ich dziecko to już kilka mi wspomniało o Jaśku a u dziewczynek powiela się Marysia i Julka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...