Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Melka u mojego ropialo jedno oczko nie pamiętam od kiedy , ale trwało to bardzo długo aż miał poklejone całe oko . Pomogły kropelki jak byliśmy w Polsce . Najpierw jedne ,było po nich ok , po paru dniach powrót i później inne kropelki ,po nich już całkowicie przeszło . oby wam pomogło 

Ja buzię od około 2 miesięcy myje zwykła kranówką i nic się nie dzieje 

Odnośnik do komentarza

Beaza dziś była noc rewelacyjna,  jedna z niewielu od pół roku z tak dobrym snem małego. Zasnął ok.20.30/21. Pobudka na karmienie o 24, 2 i o 5 wstaliśmy.  Ja poszłam spać po karmieniu o 24 bo tak mi zeszło że wszystkim. Rano zrobił taka nieduża wodnistą  kupę i narazie nie stęka. Może uspokoi się już. A wy czemu nie spaliście?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny 🙂 jestem październikową (w praktyce listopadową) mamą kochanej Helenki. Macierzyństwo uwrażliwiło mnie na cierpienie maluchów dlatego mam do Was prośbę.

https://www.siepomaga.pl/ocalic-julke

Julka jest nieco starsza od Waszych dzieciaczków. Potrzebuje ponad 9 milionów złotych na leczenie. Do końca zbiórki zostało kilka dni a potrzeba jeszcze ponad 2 miliony złotych 😞 Julka jest z moich okolic. Nigdy nie było u nas tyle akcji charytatywnych co teraz, ale to cały czas mało. Mam nadzieję że nie uznacie tego jako spam. Pomóżcie, udostępnijcie to w miarę możliwości.

 

Odnośnik do komentarza

Byliśmy dziś z córką u okulisty dziecięcego, przepisała kolejne kropelki i kazała dalej masować jak to nie pomoże to za miesiąc mamy się umawiać na zabieg odetkania kanalików. Dzieci do roku czasu mają robiony zabieg w znieczuleniu miejscowym a starsze w znieczuleniu ogólnym. Narazie się nie poddajemy i masujemy chociaż mała się złości, płacze. 

Dziewczyny a co polecacie na ząbkowanie? W aptece taki wybór, że nie mogłam się zdecydować. 

A tak w ogóle to bardzo cicho się tu zrobiło.. 

Odnośnik do komentarza

Hej trochę się nie odzywałam współczuję tych o oczek.... Moja starsza miała ale przeszło szybko. Mój wczoraj dostał takiego zatwardzenia że aż mu krew poszła. Pojechałam do znajomej po leki na przeczyszczenie dla dzieci i dałam od 6cm no strach my nudzimy się przeważnie dwa razy 

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, nie mam nawet czasu was przeczytać, a pisze bo mały od 3 dni ma kaszel, spływająca wydzielinę z nosa, całe szczęście przezroczysta, dziś obudził się z mocniejszym kaszlem, a tej wydzieliny było sporo. Mamy wodę morska do czyszczenia noska, nasivin 3x i to wszystko. Co jeszcze polecacie? Dziś chce kupić te plastry na łóżeczko aromactiv i maść majwrankowa pod nosek + domowa inhalacja z soli fizjologicznej. Coś jeszcze mogę zrobić? Odsysacz mam ustny i chyba dziś kupię na odkurzacz bo słabo wyciąga a mały zdąży się już rozpłakać 😞 poradzicie coś?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...