Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje Patrycja za info, akurat myslalam o wywolaniu paru zdjec do ramek i na sciane.

Przepraszam jesli juz takie pytanie bylo a nie doczytalam. Czy ktorys maluszek mial problemy z kupka?

Moja robila codziennie i to nawet po kilka, wiekszosc byly luzne i jak wiecie z krwia i sluzem.

Ostatnio miala 3 dni przerwy a teraz znow od srody nic. Tylko puszcza smierdzace baki. Czy to normalne?  Troche mnie to martwi.

Odnośnik do komentarza

Witam się i ja, mama 5 miesięcznej Tosi, czytam Was prawie od samego początku, ale jakoś nigdy nie udało mi się do Was napisać, a to słaby telefon a to brak czasu... 

Przede wszystkim to dziewczyny dziękuję Wam za to, że jesteście, to jest moje pierwsze dziecko i jakoś mi tak z Wami raźniej. Dużo korzystałam z Waszych rad, a to kupa, a to karmienie itd. Mam nadzieję, że mogę jeszcze do Was dołączyć i czasem coś napisać. 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny 🙂 U mnie pracowite tygodnie. Właśnie temat pracy na tapecie. Nie dość, że postanowiłam rozwijać się w fotografii to w dodatku moja najlepsza koleżanka utrzymuje się od 3 lat z opcji biznesowej oriflame, zarabia co 3 tygodnie 7000zl i w końcu mając czas zaczęłam z nią działać, bo u mnie podobna sytuacja, umowa przestała trwać z dniem 31.11, a nie wyobrażam sobie wrócić do pracy i zostawić małego w żłobku, bo te godziny pracy są naprawdę słabe 😞 Dlatego do lipca mam cel awansować na poziom menadżera i zarabiać 2 tys, a do końca roku już całkowicie podwyższyć poziom. Zapewne kilka lat temu bym się na to nie zdecydowała, bo nie miałam czasu, ale teraz sama myśl o pracy po 12h na zmiany w turystyce... przyprawia mnie o dreszcze. Jeśli któraś z Was jest zainteresowana i chciałaby tez zacząć się rozwijać z oriflame w opcji biznesowej, a nie latania z katalogiem to mogę Wam przedstawić szczegóły 🙂 

 

A u nas alergia pokarmowa, musieliśmy jednak przejść na nutramigen, bo nawet Latopic nie pomagał na plamy 😞 Mleko + zagęszczać bo ulewal z 60ml mleka po jedzeniu. Jest coraz lepiej, ladnie przybiera i nie mamy problemów brzuszkowych.

Odnośnik do komentarza

Cyśka powodzenia żeby się udało wszystko tak jak chcesz. My też meczymy się z atopowka w czwartek kontrola u dermatologa. Chociaż zastanawiam się nad zrobieniem badań panel atopowy i może by wyszło na co jest konkretnie uczulona. Mleko pije już ponad miesiąc i szału nie ma. Już niewiem co mam robić 

Odnośnik do komentarza
Gość AlfaiOmega
6 godzin temu, Cyśka11 napisał:

Cześć dziewczyny 🙂 U mnie pracowite tygodnie. Właśnie temat pracy na tapecie. Nie dość, że postanowiłam rozwijać się w fotografii to w dodatku moja najlepsza koleżanka utrzymuje się od 3 lat z opcji biznesowej oriflame, zarabia co 3 tygodnie 7000zl i w końcu mając czas zaczęłam z nią działać, bo u mnie podobna sytuacja, umowa przestała trwać z dniem 31.11, a nie wyobrażam sobie wrócić do pracy i zostawić małego w żłobku, bo te godziny pracy są naprawdę słabe 😞 Dlatego do lipca mam cel awansować na poziom menadżera i zarabiać 2 tys, a do końca roku już całkowicie podwyższyć poziom. Zapewne kilka lat temu bym się na to nie zdecydowała, bo nie miałam czasu, ale teraz sama myśl o pracy po 12h na zmiany w turystyce... przyprawia mnie o dreszcze. Jeśli któraś z Was jest zainteresowana i chciałaby tez zacząć się rozwijać z oriflame w opcji biznesowej, a nie latania z katalogiem to mogę Wam przedstawić szczegóły 🙂

Srutu tutu. Nikt już nie kupuje tego szajsu. Jest mnóstwo dobrych, ekologicznych kosmetyków w o wiele atrakcyjniejszych cenach. Bajek Ci koleżanka naopowiadała. 

Odnośnik do komentarza

Witaj Melkaaa 🙂 Milo nam że się odezwałaś i że nasze problemy i sposoby na nie były pomocne także Wam 🙂 Pisz częściej!

Wiedziałam że Cyska wpadła w wir pracy 🙂 Powodzenia z realizacją planów! 

A ja się dzisiaj nawet wyspałam - w sumie nie wiem jak bo moja Mała ostatnio je co 2h i w dzień i w nocy ale jakoś się udało 🙂

My od tygodnia próbujemy 'doroslego' jedzonka (właśnie dlatego że tak często zaczęła jeść cyca no i była juz mega zainteresowana kiedy my jemy obiad). Na razie idzie całkiem nieźle ale bez szału. Zobaczymy kiedy zaczai że tym się można najeść 😄 Póki co traktuje to jako ciekawostkę hehehe 

Odnośnik do komentarza

Melkaa witamy!
Cyśka powodzenia! Ogromnie szanuje każdà dziewczynę, która podejmuje się pracy przy maluszku! 

My czekamy na pierwszy ząbek. Ciekawa jestem kiedy to się wydarzy.

U nas z nowości to Mała w końcu zaprzyjaźniła się ze smoczkiem! Do tej pory nic a nic a tu nagle fascynacja i wielka chęć ssania! Jestem zaskoczona. 
 

Odnośnik do komentarza

My też czekamy na pierwszego ząbka 🙂

Będę chciała wprowadzić mm na noc , bo nie ogarniam tych nocy już .czekam 2 tygodnie na wizytę kontrolną co z tymi plamkami na brzuchu i zobaczy co lekarz zdecyduje 

Maklar mały tak polubił kąpiel w wannie ze tylko tak go kąpiemy 😄 wanienka poszła już dawno w odstawkę

Odnośnik do komentarza

Patrycjaa super! Ja czekam na wiosnę, żeby się przejść na basen. 

a wogole to mi się marzą już wakacje. Dlatego robie sobie 3-4 dniowy wypad do kuzynki na wieś. Zabieram moje dziewczyny z zasmogowanej Warszawy i jadę odpocząć.

Inome bardzo możliwe! Niech sobie masuje te dziąsełka jeżeli jej to pomaga.

 

 

Odnośnik do komentarza

MaKlar udanego odpoczynku na świeżym powietrzu 🙂 u nas pewnie nieco lepiej niż w stolicy, ale też rewelacji nie ma. Czasem sprawdzam na onet jakość powietrza w moim mieście i gdy jest zła w danym dniu to rezygnuję ze spaceru. 

Daję znać o jutrzejszym darmowym webinarze - o jakże nam bliskim temacie " Jak się wyspać z niemowlakiem" godzina 21 może ktorejś się uda oglądąc. Ja się nastawiam, że czegoś się dowiem nowego - to taka wideokonferencja a autorka mega ciekawie (jak dla mnie) zawsze przedstawia tematy napewno się spodoba 😉 tutaj wrzucam link do zapisu https://szkolenia.wymagajace.pl/spanie a tematy poruszane będą: 

  • dlaczego to, co dzieje się za dnia jest równie ważne jak to, co dzieje się wieczorem?
  • co warto sprawdzić, gdy dziecko często się budzi?
  • czy zmiana rodzaju mleka i wprowadzenie pokarmów stałych poprawi jego sen?
  • co przeszkadza niemowlakom w dobrym śnie?
  • jaką rolę w regulacji snu pełnią emocje i stres?
  • jak Ty możesz sobie pomóc? 

Jak ktoś nie da rady to przyjdzie mail z linkiem do odtworzenia webinaru do wieczora niedzieli także jest też opcja powtorki w innym czasie 😉

Dobrej nocy 😉 u nas dziś zasneła Już o 21, ale budziła się z płaczem dwa razy - na szczeście cyc dał radę i śpi... dziś dzień bez kupki i może z tym ma problem. Dawałam dziś dwa razy espumisan, ale nie poszło, jutro pomyślę o czopku tylko najpierw musze kupić takiego dla maluszka. 

Edytowane przez Sasanka88
  • Dziękuje 1

http://fajnamama.pl/suwaczki/3o2eh6w.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...