Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

inome - współczuje, ogromna starta tuż przed świetami....

AggieUK- szalenie trudny temat tego kaszlu. U nas doszedł dzisiaj katar(czyli winowajca sytuacji) który w końcu spływa przodem nie tyłem. O tyle dobrze ze mogę wyciągać. Ja robię inhalacje z soli fizjologicznej i boredualu. Smaruje maścią majerankowa pod noskiem,’plecki i klatkę piersiowa Vickiem.
Oby przeszło jak najszybciej.

Cobra, jak Witek?

Odnośnik do komentarza

Inome przykro mi z powodu śmierci cioci ;( to takie trudne...

Zakochana gołe stopy to też zalecenia fizjo
U nas mały mocno pociera stopami jedną o drugą sygnalizując w ten sposób taką potrzebę - ponoć :)

U nas wigilia w domu, z rodzicami bratem i bratową. W tym roku wyjątkowo nie jedziemy również do teściów ze względu na małego właśnie.
Jeśli chodzi o prezenty to u nas nigdy nie było takiego zwyczaju. Odkąd pamiętam dzieci dostawały prezent tylko na mikołaja. Mam zamiar to kontynuować bo o ile lubię dawać prezenty, to kupowanie ich na siłę w świątecznym szale do mnie nie przemawia

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2bj48a6mhm6ihv.png

f2w3dqk3nl76hjw3.png

Odnośnik do komentarza

Inome najszczersze współczucia. Oby te święta były dla Was choć trochę pogodne.
My na Wigilię idziemy do teściów. Szwagier ze szwagierka i córa z nimi mieszkają. No i babcia męża reż będzie. W pierwszym dzień świąt idziemy do mojej rodziny. Prezenty tylko dla dzieciaków będą. Też uważam że szkoda na siłę coś kupować a trochę tych osób jest.
Nam fizjo kazał zakładać dwie różnie kolorystycznie skarpetki aby małego zachęcić do łapania za stopy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o święta, to. Wigilię spędzamy u teściów. Uwielbiam tam być. Potem wracamy do domu. Święta pewnie w domu, może wyskoczymy na chwilę do siostry... Nie wiem jeszcze.
Prezenty też kupujemy tylko dla dzieci i rodziców. Ale to wszystkie dzieci na jeden prezent się zbierają. A dzieci mamy do obdarowania 9 plus 4 nasze :D Oczywiście mężowi też kupuje ☺️

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Cobra na pewno będzie dobrze!

Moja starsza już dobrze-osluchowo czysto. Jeszcze kaszle ale to kwestia kilku dni.

Młodsza tez kaszle, ale dużo mniej. Jutro będzie kontrola. Gardło wydaje się czyste, kataru mniej.

Święta- zobaczymy jak się będą dziewczyny czuły to zdecydujemy czy i gdzie jedziemy. Najważniejsze żeby były zdrowe.

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

To u nas nie ma problemu z prezentami bo my od lat spędzamy święta tylko z mężem i teraz dziećmi. Sobie też kupujemy jakieś drobiazgi symbolicznie. A jeśli idziemy do kogoś, lub do nas przyjdzie to mamy prezenciki z pierniczków zrobione. Córka miała przy tym dużo radości i to są prezenty od serca :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co jest, ale nasza Mała nadal nie śpi ... widać, że spiąca ale nie moze zasnać i płacze. Kiedy Wasze pociechy idą spać na noc w ostatnim czasie?
U nas katar był dokładnie 2 tygodnie i dziś chyba już jest poprawa. Miałam umówioną wizytę u lekarza, ale odwołałam, bo chyba przeszło w końcu.
My wigilia z rodziną męża, bo mieszkamy z teściami a w drugi dzień swiąt przyjadą moi rodzice z bratem. Prezenty w tym roku tylko dla dzieci mamy przewidziane.

http://fajnamama.pl/suwaczki/3o2eh6w.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny dokładnie rok temu już niektóre z nas wiedziały, że są w ciąży, ja w wigilie ogłosiłam tą nowinę rodzicom i teściom, był to najpięknieszy czas... a teraz Jasiek spędzi je już z nami. To było najcudowniejsze co mogło sie nam wydarzyć, gdyż kilka lat temu usłyszałam, że nie będziemy mogli mieć dzieci. Dlatego życzę Wam w te Święta, aby każdy na chwilkę się zatrzymał i pomyślał nad tym co ma obok <3 Dużo zdrówka, spokoju i miłości w te Święta. Spędzcie je tak jak lubicie najbardziej i cieszcie się chwila, miłością do maluszków :* Ten rok nie był dla nas łaskawy, buziaki dziewczynki :*

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Ja test robiłam 20.11. W święta już niestety zaczynały się mdłości, pamiętam ten czas że nie miałam siły nic robić w święta i w sumie w tym roku to samo i też przez tego małego bąbla ;) pamiętam że bałam się mówić komukowlwiek o ciąży że strachu że się nie utrzyma, w święta to był jeszcze nasz sekret. A teraz ten sekrecik ma 5 m-cy ♡ Córka ubrala choinkę A mąż udekorował lampkami cały dom- jak nigdy, więc atmosferę świąt mamy w pełni już :) za to synek dziś pokazał mamie że cały rok się nie wyspi i miał ciał ciężka noc :/ właśnie sobie śpi, bo bestia nauczył się spać tylko w ramionach mamy i jak co zostawię to zaraz pobudka.
Sasanka mój zasypia normalnie już ok 19. Tylko w nocy cały czas stęka przez sen :/
Kochane dużo milosci i radości w te święta ♡

Odnośnik do komentarza

Dokładnie cyśka , ja w tym okresie rok temu przechodziłam ,, chorobę psychiczną" pamiętam jak się śmiałam i płakałam w jednym momencie ,każdy myślał że mi coś odbiło a to tylko ciąza . Olafek już powrócił do normalności , ładnie je , nie płacze już tak :) Lot praktycznie przespał tylko przy lądowaniu marudził . Wczoraj skończył 4 miesiące
Za to kot ma na mnie chyba focha bo syczała na mnie :/
Spokojnych świąt :*

Odnośnik do komentarza

Mój na noc zasypia między 21 a 22. Dzisiaj noc u nas też ciężka, pobudki co pół godziny, potem o 5 wszystkich obudził Radziu, bo on już nie może spać i tyle było z radości męża, że w końcu nie musi budzika nastawiać... Arturowi chyba ząb idzie, bo już wydaje mi się, że dziąsło pęknięte i jakby biała kropeczka wychodziła, ale może mi się wydaje. Zgadzałoby się to z tym, że ostatnie 2 dni takie raczej ciężkie.
Za godzinę idziemy na wigilię do moich rodziców, a wieczorem wigilia z rodziną męża. Życzę Wam w te święta zdrowia, spokoju i jeszcze raz odpoczynku ;)

http://fajnamama.pl/suwaczki/v4leikb.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ow3irmi.png

Odnośnik do komentarza

My rownież na wigilii rok temu powiedzieliśmy moim rodzicom, teściowie dowiedzieli się na dzień dziadka i babci ;) test robiłam 2 grudnia w moje 30ste urodziny także dostałam najpiękniejszy prezent jaki sobie mogłam wymarzyć :)
Nasza ostatnio naprawdę coś długo zasypia na noc... zaśnie po kapieli na godzinę i gotowa do zabawy a potem znowu markotna koło północy a my już padamy. Ale w brzuchu dokładnie do 1 w nocy potafiła szaleć. Dziś za to spała do 10 oby tak było cały rok z późnym wstawaniem :D

Kochane Wesołych Świąt w gronie ukochanych osób, dużo odpoczynku, cudownych chwil w te pierwsze święta z naszymi Maluszkami napewno będą to wyjątkowe momenty :*
P.s. kto znajdzie chwilkę wkleja zdjęcie Świątecznego Bobasa na ktoreś forum ;)

http://fajnamama.pl/suwaczki/3o2eh6w.png

Odnośnik do komentarza

Ja o ciąży dowiedziałam się 05.12. W święta jeszcze nikt oprócz męża nie wiedział. 27.12 miałam pierwszą wizytę u ginekologa. Boże jak ja się bałam! Pierwszą ciążę poroniłam w 7 tc ;( Rok temu w święta modliliśmy się z mężem żeby tym razem było już dobrze. Stres przez całe święta a zaraz po wizyta u gina na 6:30 rano. Siedziałam na poczekalni i trzęsłam się że strachu. Bałam się że lekarz znów powie "no niestety" Nie powiedział. Do końca życia będę dziękować Bogu za ten dar- za zdrowe dziecko, największe szczęście jakie mnie w życiu spotkało...

U nas dzisiejsza nic też była wyjątkowo trudna. Najpierw budził się co 1,5 h a od 4 rano stwierdził że nie będzie spał. Wzięłam go do łóżka i jakoś spaliśmy do rana. A dziś też jedno spanie jakoś uciekło w tym całym zamieszaniu ale był wyjątkowo grzeczny i wyrozumiały że mama ma robotę w kuchni. Mój aniołek :*
Ale żeby nie było zbyt fajnie, posprzeczaliśmy się z mężem :(

Spokojnych Świąt Sierpnióweczki dla was i waszych słodziaków :"

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2bj48a6mhm6ihv.png

f2w3dqk3nl76hjw3.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...