Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy zabkujacych maluszkow - czy wasze bobasy dopada kaszel? Moja kaszle od tygodnia. W srode bylam u lekarza, klatka piersiowa czysta ale lekko gardelko czerwone.
Daje ciagle paracetamol i nadal kaszle.

Przy okazji sie strasznie slini,mozliwe ze na zabki. No i wlasnie sie zastanawiam czy od tego nadmiaru sliny nie kaszle? Czy u ktorejs tak bylo?

Jak nie, to pewnie ja wezme znow do lekarza jutro jesli sie uda zapisac.

Dzieki

Odnośnik do komentarza

Hejka. Przeczytałam kilka stron i jestem przerażona. U nas nie ma problemu z zaśnięciem, ale około 2-3 w nocy zaczyna się totalne wiercenie, aż do 5:00. Wypluwal smoka i marudzil, wiec czuwalam i ciagle wkładałam go. I tak 3 dni mieliśmy, ale od wxzoraj już spokój w nocy. Współczuje Wam, bo mnie te 3 nocki samego wiercenia zmęczyły, a gdzie noszenie na rękach czy płacz :(

Ja podaje od 7tc Po cycu małemu hipp combiotic HA i zero problemów. Tez myśle już nad kleikiem, bo za 3 tygodnie 4 miesiąc zaczynamy.

Dziś przyjeżdża do nas fizjoterapeutka i jestem bardzo ciekawa co nam powie.

Odnośnik do komentarza

Obecnie jestem na macierzyńskim jak napewno większość z Was i postanowiłam zająć się profesjonalnie fotografią... Czy któraś z Was próbowała sił na macierzyńskim z dodatkowa praca? Zawsze marzyłam mieć własne studio, kiedyś amatorsko robiłam zdjęcia, a teraz zakupiłam sprzęt, mini studio już powstało i nawet mam sporo zleceń, mała odskocznia od codzienności, ale to tez zasługa męża, który zostaje z młodym i jakby nie patrzeć grzeczny Jaś :) Oby nas nie dopadł ten skok :( póki co ani razu nie mieliśmy.

Odnośnik do komentarza

Hej u nas wczoraj w miarę ok , mały nie chciał spać więc go ululałam ( to jest już ostateczne jak nic nie pomaga) i zasnął odrazu . Dziewczyny jestem tak padnięta że nie pamiętam wogole co się w nocy dzieje ,dzisiaj znowu zasnęłam na godzinę jak spojrzałam ile go karmiłam ! Mam zapisane jedno karmienie tylko te godzinne reszty widocznie nie wpisywałam .
Byliśmy dziś u lekarza z tymi plamkami na brzuchu , powiedział że alergiczne może od wody
Co do kaszek , kleików to ja nie podpowiem bo jestem w tym temacie zielona i my będziemy wprowadzać po 6 miesiącu
Cyśka mi każdy mówi że idealne dzieci nie istnieją a tu proszę masz złote dziecko :) , szacun ja nie mam czasu dla siebie a co dopiero na dodatkową pracę :D jak masz jak i to lubisz to super ! My wizytę u fizjo mamy w środę ,też jestem ciekawa co powie

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Cyska, zazdroszczę, kocham robić zdjęcia ale nigdy nie myślałam żeby robić to dla kogoś, a w sumie teraz to bardzo modne. Praw8e każdy robi teraz jakieś sesje rodzinne. Co do dodatkowej pracy to przy córce na macierzyńskim zaczęłam swój biznes, w sumie nadal do kontynuuje ale teraz t9 bardziej dla siebie niż dla zarobku bo niestety przy moim hajnidzie nieraz obiadu nie mam jak ugotować, a o wychodzeniu z domu bez dzieci nawet nie wspomnę. Zdjęcia że chrzcin do dziś nie wywołane A ambitnie sama sobie album chciałam zrobić. Jestem ciągle zmęczona i najgorsze jest to że nie mam potrzeby angażować s8e w nic. Odkąd zaszłam w ta ciążę to doceniam każda chwilę z dziećmi i przy nich jestem najszczęśliwsza. A w tych czasach to nie świadczy o mnie dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Swoją drogą moje macierzyństwo kiedyś A teraz tak się różni. Wtedy świat należał do mnie, ja czułam się chciałam być kobietą sukcesu i marzyłam o swoim biznesie, karierze. Byłam przebojowa. A teraz myślę tylko o tym żeby dzieci były zdrowe i żeby z nimi spędzić jak najwięcej czasu....

Odnośnik do komentarza

Patrycjaaa naprawdę mam złote dziecko. Nie płacze, nie chce być na rękach no normalnie anioł póki co :) Zobaczymy co czas nam przyniesie.

Zakochana ale zakładałaś działalność na macierzyńskim czy już po? Bo ja ogólnie mam macierzyński ale moj stosunek pracy ustał w listopadzie i może sie orientujecie czy mogę założyć działalność?
Dziekuje wam :-* To miłe usłyszeć komplementy od innych kobiet. Marzyłam o tym, ale zawsze był ten etat ważny, a tu jednak jest możność rozwinięcia czegoś do końca macierzyńskiego i będę mogła zostać w domu z maluchem a nie szukać opieki czy żłobek. I wiecej czasu dla nas :)

Fotografia, robienie paznokci, rzęsy, makijaże wszystko teraz jest popularne, ale popyt coraz większy :) Trzeba próbowaćz

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Niestety nie pomogę Ci bo ja nie miałam na siebie na macierzyńskim. Najlepiej zadzwoń do zusu zapytaj co i jak bo teraz oni Ci płacą. Żeby to nie wpłynęło jakoś na to. Chyba że jest tu ktoś kto się zna w tym temacie.
Mój dziś ponkapieli zasnął w ciągu pół godziny, minęło 40 min i on już się obudził i głodny :/
To może spróbuje jak Ty Iwona, z tym bebilonem, może mniejsze ryzyko n8z z wprowadzeniem mm.

Odnośnik do komentarza

To jest bardzo fajne lekkie brzuszek nie boli chodź ja za pierwszym razem dałam kilka łyżek na drugi dzień do mleka 1miarke(od mekka tak mi się widziało nie lyzka) potem 3 a teraz daje 9miarek Bebilon ha na 180 naszego mleka mm(tylko dlatego że nie przybierał na wadze wogole i pediatra zalecił żeby przytył ) normalnie się robi na wodzie

Odnośnik do komentarza

Cyśka gratulacje ! Działalność założyć można - więcej np.tutaj na prawnomamusiowym blogu https://matkaprawnik.pl/czy-mozna-zalozyc-dzialalnosc-gospodarcza-na-urlopie-macierzynskim-i-wychowawczym/ jak już się rozkręcisz również na jakimś portalu społecznościowym czy stronie internetowej to koniecznie nam podeślij :) Super, że Jasiu daje takie możliwości u mnie tak jak u Zakochanej cieżko zrobić obiad takie nam się wymagające maleństwo trafiło ;)

Mam pytanie, bo u nas od tygodnia Mała wstając ok 7 rano, wieczorem nie chce zasnać do póznych godzin... zasnęła przy piersi (udalo się) o 19 po kąpieli i po godzinie się obudziła wyspana... i tak mamy prawie 23 a ona spać nie chce. U Was przy tych skokowych akcjach macie też jakieś pózniesze pory zasypiania ?

A tu wklejam art o rozszerzaniu diety po 4 miesiącu - to tylko tak dla zainteresowanych https://alaantkoweblw.pl/rozszerzanie-diety-po-4-miesiacu/

http://fajnamama.pl/suwaczki/3o2eh6w.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny w Rossmanie promocja 2+2 gratis dla artykułów dziecięcych.

U nas znowu katar, noce koszmarne, chodzę jak zombi, wczoraj dwa razy włączyłam to samo pranie, kawę schowałem do lodówki i znalazłam dopiero przy kolacji, a zeby umyłem pastą córki, jeszcze wkurzając się że ciężko wycisnąć. I codziennie robie coś głupiego, tylko czekać aż zostawię włączony gaz albo piekarnik. Eh...

http://fajnamama.pl/suwaczki/wlc5bpf.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/uek4z02.png

Odnośnik do komentarza

dzieje się dalej ehh mamy może niedługo wszystkim maluchom przejdzie
U nas mały niby nie chory,kataru nie ma a przez nos gaworzy .U nas nocka lepiej bo mama mi pomagała ja tylko go karmiłam w nocy i już dziś czuje się lepiej
Dziewczyny a to nie za wcześnie w 4 miesiącu rozszerzać dietę ? Ja się nie znam , tylko pytam . Czym się sugerujecie? Chociaż przy mm można dietę szybciej rozszerzyć?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...