Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

U nas też znowu jakoś gorzej... Mała przed południem i ok 19 stej zaczyna płakać i strasznie się pręży na rękach, przygina głowę do brzuszka jakby chciała usiąść... i cała się napina ze złości do czerwoności aż nie mogę jej utrzymać tak się pręży. Piers jej stedy nie uspokaja. Tylko nienwyglàda mi to na kolki bo nie trwa jakoś bardzo długo taki atak - po pewnym czasie pada ze zmęczenia na rękach albo na poduszce do karmienia, ale muszę ją tak na siłę przytulić.
Zakochana a u Was już minęło ulewanie czy nadal jest?

http://fajnamama.pl/suwaczki/3o2eh6w.png

Odnośnik do komentarza

Już tak nie ulewa i niechlusta. Czasem jeszcze wróci się Mu troszkę ale to nic w porównaniu z tym co było. Cała noc nie spałam bo mały ciągle się budził i marudził i wisiał na piersi, a idę teraz do lekarza i może by mnie parę godzin i próbuje ściągnąć mleko i ledwo 60 ml się uzbierało z obu :( dobrze że mam w zamrażarce jeszcze 4 porcje z czasów nawalu to w razie czego jakoś przetrwa. A do tego wszystkiego starsza cała noc wymiotowala 5 Albo 6 razy. Biedna pierwszy raz w życiu tak ma i strasznie to przeżywała. Ale od 3h już nie wymiotuje, wypiła narazie tylko herbatę. Elektroliow nie chce, nadciąga ja jeszcze bardziej A niby smakowe to powinno być dobre :/ mam nadzieję że to nie wirus i mały nie złapie bo zwariuje. W dodatku ja od rana ciagle w lazience i nie wiem czy biegunka czy stres...W tym tygodniu mieliśmy iść na szczepienie ale chyba znowu się przesunie..
Slad po gruźlicy ma taka czerwona kropke.

Odnośnik do komentarza

Jaś ma 8 tygodni i tez ślad po szczepionce jest mały, ale pediatra mówiła ze wszystko jest ok.

Co do ciemieniuchy to walczyliśmy z nią i najbardziej pomogła nam maść i roztwór do kąpieli tanno hermal, przepisany przed pediatrę.
Pieknie zaczęły schodzić płaty.

Współczuje wam tych kolek i nieprzespanych nocy :( Ja w ciągu dalszym nie wiem co to zarwana nocka, budzi się na butle i dobranoc. Rano tez zje, chwile sobie pogadamy i posmieszkujemy i znowu idzie spac sam w dostawce, zostawiam kamerę i schodzę na dol. Ciagle mam czas na wszytako praktycznie.

Odnośnik do komentarza

Podpinam się pod pytanie o ciemieniuchę. Macie jakieś sprawdzone patenty?

Agata ja umyłam tym olejkiem z Ziaja bo mam próbkę i te płaty po tym zrobiły się jakby bardziej suche. Wcześniej były takie mokre i przylegające do skóry. Po tym olejku wygląda bardziej jak łuszcząca się skóra. Czy tak ma być? Po jakim czasie u ciebie była poprawa?

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2bj48a6mhm6ihv.png

f2w3dqk3nl76hjw3.png

Odnośnik do komentarza

Katia to daj znać czy zasczepicie bo mój też tak trochę na spaniu charczy A z nosa nie leci. Na ciemieniuche skuteczna jest olejuszka, ale lepiej coś z lepszym składem jak np olejek migdałowy z hipp. Natłuszczam główkę przy kąpieli i wyczesuje. W ciągu dnia też przeczesuje jak się pojawią suche płatki ale rzadko są i małe biale bo nie czekam aż zrobi się więcej tylko smaruje dwa razy w tygodniu profilaktycznie.

Odnośnik do komentarza

U nas też na spaniu małymi nożyczkami dla niemowląt inaczej się raczej nie da i właśnie można zrobić krzywdę wierzgającemu szkrabowi ;)

Zakochana w takim razie jest nadzieja, że i u nas ulewanie się niedlugo zmniejszy ehh

Zamowiłam w końcu te puzle ze skiphopa mam nadzieję, że będą się dobrze sprawować - dziś zamierzam też zacząć kłaść na macie edukacyjnej, ale te puzle mam nadzieję pomogą w ćwiczeniu leżenia na brzuszku, bo z tym tragedia - zaraz złość ;) położna zaleciła, żeby leżeć z Maluszkiem na brzuchu i tak się zabawiać - zobaczymy co z tego wyjdzie :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/3o2eh6w.png

Odnośnik do komentarza

Inome moja tak samo ma takie przerwy. I to od początku zjada kiedy chce. Chociaż wczoraj dawałam jej sama po czterech godzinach bo po nie przespanej nocy tylko chciała spać. Jeśli twoja dzidzia ładnie przybiera na wadze to nie ma się czego czepiać. Moja waży 4900 w piątek będzie miała 11 tygodni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...