Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

~MaKlar
Cobra Ja jestem po Vbac. Moja blizna tez ściemniała. Jak będę się widziała z fizjoterapeuta to podpytam co to może być. Nic nie boli wszystko jest ok.

Jakoś czuję się lepiej, że nie ja jedna tak mam :D będę czekać na info skoro tak ☺️

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Ja spieram ręcznie pod kranem to co się da a potem albo namaczam w misce z vanishem albo od razu do pralki (jak mam z czym takie body uprać) i nastawiam na 60 stopni. Próbowałam w 40 ale nie schodzą za to w 60 daje radę :) Moja królewna ostatnio właśnie robi jedną kupę dziennie i to właśnie taką ci się nie mieści w żadnej pielusze :D

Odnośnik do komentarza

Moja dzisiaj zrobila taka kupe az po same pachy sie ubrudzila akurat ja trzymalam na rekach i wszystko sie ze tak powiem wylalo :-) noi od razu wszystko do pralki wrzuciłam na 60 stopni noi co ciekawe body sie odpraly ale poszewka z poduszki (bo trzymalam ja z poduszka) juz nie.. ale jeszcze tak jak dzisiaj to nigdy siebie i mnie nie zalatwila :-)

Odnośnik do komentarza

Cyska u nas byl problem z ropiejacymi oczkami.
Przemywaj czesto sola fizjologiczna lub przegotowana woda.
Jesli oczko nie jest spuchniete ani czerwone w srodku to najprawdopodobniej zatkany kanalik lzowy a jesli czerwone to moze byc zapalenie spojowek.
My przerabialismy i to i to. Przy zapaleniu spojowek dostalismy krople z antybiotykiem.
Oby Jasiowi przeszlo.

Odnośnik do komentarza

Moj Wojtus tez strzela jedna knnkretna kupe dziennie. Ostatnio wyrzucalam bialego bodziaka bo nie dalam rady sprac.
Ropoejace ocz ko tez przerabialosmy. Pomoglo tak jak pisza dziewczyny czeste przemywanie sola fizjologiczna.
Mam pytanie. Moj Wojtus od jakiegos czasu jak spi w nocy to przekreca glowke tylko w jedna strone. Macie patenty by zmusic go do odwrocenia? Umowilam sie do fizjo, ale wolny termin dopiero 20.11

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny pomóżcie !? Od wcOrajszej nocy mały dziwnie je , nie łapie cyca normalnie tylko dziąsłami i tymi dziąsłami ciągle rusza . Nie wiem czy dokładnie to wytłumaczyłam , teraz po pół godzinie złapał normalnie cyca i pojadl tak 5 minut . Nagle przestał umieć jeść czy co ?! Do tego znowu 1,5 godzinne koncerty płaczu , denerwuje się przy cycku .

Odnośnik do komentarza

Szelcia fajnie, że piszesz dużo synek będzie miał ćwiczeń, ale to w przyszłości zaprocentuje, powodzenia :)
Cyska najważniejsze że teraz i dziecko i mama są szczęśliwi.
Co do oczka synek miał ropę i tak jak dziewczyny piszą przemywanie solą, masowanie kanalika, u nas nie obyło się bez antybiotyku w kroplach.
Patrycja moja tak je od jakiegoś czasu 5min i najedzona, z lewej piersi to ledwo pociągnie czeka aż podam jej prawą. Coś czuję że jak tak dalej pójdzie to KP będzie tylko z prawej piersi.

Dziewczyny czy ktoś wybrał szczepionkę 6w1? Jak dziecko się po niej czuło? Bo się wacham między 5w1 a 6w1 szczepienie już w poniedziałek...

https://www.suwaczki.com/tickers/iv098u698vgrltie.png

Odnośnik do komentarza

U nas takie wielkie kupy zwykle są po nocy i często się przelewa, więc ja się już przyzwyczaiłam ;) zapieram to pod kranem zwykłym mydłem, płukam i do pralki z resztą ciuszków. Ostatnio nie zauważyłam takiej maleńkiej plamki i po praniu ona została, ale rzuciłam jeszcze z następnym praniem i wysuszyłam na słońcu i plamka zniknęła.

Kasia88 Ja szczepiłam Radzia 5w1, a Artura 6w1 i w obu przypadkach było w porządku. Teraz Artur miał za 1 razem 6w1, pneumokoki i rotawirusy i tylko w nocy miał 37,4, ale samo spadło. Poza tym żadnych problemów, zachowywał się jak zawsze.

http://fajnamama.pl/suwaczki/v4leikb.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ow3irmi.png

Odnośnik do komentarza

Patrycja a zagladalas malemu do buzi czy nie ma bialych plamek?
Syn jak byl maly to podobnie sie zaczal zachowywac i okazalo sie ze mial w buzi grzybice (podobno bardzo czesta u maluszkow szczegolnie karmionych piersia (?) - tak mi powiedziano)
A zachowywal sie tak bo go swedziala i bolala buzia. Przeszlo po paru dniach smarowania jakims zelem z apteki.

Odnośnik do komentarza

Zaglądałam , nic tam nie ma . Dzwoniłam po siostre rano bo już nie dawałam rady , dała mu butle i jej to na zęby wygląda . Drze się strasznie . Schłodziłam mu gryzak i sobie go mielił w buzi . Więc może to to ?
I tak chcemy dziś iść do lekarza bo dalej ma wysypkę więc powiem żeby mu porządnie zajrzała do buzi . Ale jak będzie się tak darł to nie wiem czy z nim wyjdę :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...