Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Patrycja miałaś racje już kolejny dzień i jest lepiej z tym pokarmem.
U nas to samo na buzi tylko więcej tego mamy. Pediatra powiedziała że to trądzik, staram się niczym tego nie smarować, no chyba że jest bardzo brzydki to wtedy sudocrem.
Bławatek u synka stosowałam i espumisan i sab simplex ale szczerze? trzeba to przetrwać, po 6 miesiącu większość problemów skórnych i brzuszkowych magicznie znika :)

https://www.suwaczki.com/tickers/iv098u698vgrltie.png

Odnośnik do komentarza

U nas była środowiskowa Olaf już 4.250 także super ;) za tydzień będzie mierzyć .Też mówiła żeby niczym nie smarować buzi.
Na kolki o dziwo poleciła enzym i kropelki.ale nie wiem czy już małemu dawac bo aż tak źle nie jest . Na razie miał tylko 2 razy .Chyba na razie dalej będę masować brzuszek , a to kupię w razie czego

Kasia , mówiłam ;) przystawiaj dużo do cyca i będzie ok :)

Co do wagi mi zostało 12 kilo ! Fakt ,że przybyło mi w ciąży 24 kilo , na początku 12 kilo zleciało , a teraz nic

Odnośnik do komentarza

My po szczepieniu :) wzięliśmy te na NFZ i rotawirusa. Rota było doustne i mały przy podawaniu cieszył się do pielęgniarki jak nigdy. Aż byłam zazdrosna :) wczoraj wieczorem i noc była ciężka bo mały miał zatwardzenie i bardzo się męczył. Daliśmy mu kawałek czopka glicerynowego i było lepiej. Mi po ciąży zostało 3kg ale mieszcze się już w wszystkie przedciążowe ubrania :)

Odnośnik do komentarza

bławatek my mamy Microlife NC 150 :-)
My na szczepienie w piątek się wybieramy.
Bioderka w porządku za osiem tygodni znowu musimy sprawdzić.
My smarowaliśmy buźkę alantan plus bo miała straszna wysypkę i fajnie przeszło lekarz kazała przemywać emolientami ale nie działało. Walczyłam też z ciemieniuchą, miała nawet na brwiach, oliwka i wyczesywanie nic nie działało, kupiłam z ziajki na ciemieniuche i pomogło.

https://www.suwaczki.com/tickers/iv098ribf18d4fc1.png

Odnośnik do komentarza

Właśnie dużo, dlatego mi położna poradziła żeby na jednej wizycie tylko jedna szczepionkę. Więc póki co mamy te podstawowe na nfz, a co dwóch tygodniach Rotawirus, i potem Po dwóch Pneumokoki.

Dziewczyny a czy to, że wrócilyscie do wagi sprzed ciąży znaczy też, że w ogóle nie został Wam nadmiar skóry na brzuchu? Wszysyko się Wam wciągnęło?

Odnośnik do komentarza

Ja mam wagę sprzed ciąży ale brzuch jak w 4mcu. Nie dopinam się w spodnie sprzed ciąży. W dodatku wszystkie które miałam kończą się na wysokości blizny i obcieraja ja więc i tak muszę kupić z wyższym stanem.
U nas lekarz na urlopie więc nie pójdziemy jutro na to szczepienie, a ja sie zastanawiałam czemu za nami nie dzwonią. Mam nadzieję że we wtorek już się nam uda bo chciałabym mieć to za sobą już. Te raz w7daje się być zdrowy. Chrapie nadal ale inaczej, tak sucho. Nie spływa mu nic do gardła i nie krztusi się.
Strasznie dużo się śmieje, od wczoraj normalnie reaguje na nasz śmiech. Jak mówię do niego albo zaczynam się śmiać to on też się śmieje i ciągle guga. Taki kontaktowy fajny jest. Już nawet siostra lubi się z nim pobawić bo na nią reaguje.

Odnośnik do komentarza

Patrycja to trądzik mój ma alergię drapie się skóra sucha błyszczy jak łuski na uszach też takie łuski glowce. Ja MMA termometr microlife już 6 lat! I mogę go polecić my po szczepieniu dziś masakra tak mój maluszek płakał że popłakałam się ja i córką... Myślałam że mi serce pęknie. Tak jakby błagał o pomoc mamę ehhh 4 kłucia. Mi zostało niby niecałe 4 kg. Tyłek i biodra mam wielkie brzuch hehe pod nóż się tylko nadaje. Ale już taki miałam po pierwszej ciąży więc jestem przyzwyczajona. Mój zuch ma juz5350

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, na kolki naprawdę polecam spróbować bobotic forte. Naprawdę poprawa na drugi dzień. Dziecko wreszcie się nie męczy. Ma czasem dni że płacze ale to wtedy kiedy zapomnę mu dac. Jeśli nie pomogą to znaczy że to nie kolka tylko co innego.

Odnośnik do komentarza

Zakochana Bobotic to też lek oparty na simetykonie. Zamówiłam, przyszedł dzisiaj, od jutra spróbuję. Ale traktuję to jak kolejny eksperyment - może akurat pomoże. Gdyby był 1 cudowny lek, który pomaga wszystkim, to już dawno nie byłoby kolek. Jednym dzieciom pomaga to, innym co innego, a jeszcze innym nic, ale wszystko to są kolki i do 6 miesięcy na szczęście przechodzą.

http://fajnamama.pl/suwaczki/v4leikb.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ow3irmi.png

Odnośnik do komentarza

U mnie brzuch wracał do normy, z wyjątkiem porodu cc... Niestety po cc został mi odstający, dość duży... I teraz szybko wróciłam do tego brzuszka, niestety nie liczę już na to, że go zgubie. Już zawsze będę wyglądać jak w ciąży i ciasne bluzki nie dla mnie niestety :( naprawę bardzo go nie lubię :/ wciąż wydaje mi się taki ogromny, choć aż taki ogromny wcale nie jest.

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...