Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

kasia gratulacje ❤️ cudownie, że u ciebie też już po. Odpoczywaj sobie.

Skakanka właśnie nie wiadomo skąd to crp. Zapalenia płuc nie ma. Zapalenia pęcherza nie ma. Usg główki i brzuszka prawidłowe. Identyczna sytuację miałam z synem. Nie wiem dlaczego tak.

Wczoraj miała nocny dyżur na porodówce moja położna środowiskowa. Odwiedziła mnie i mówiła, że podsluchala że jak dzisiaj będzie crp ok u małego to nas puszczą do domku po południu :D

Ale to takie nieoficjalne, że boję się cieszyć. Zobaczymy....

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Kasia gratuluję
Dziewczyny przechodzę jakiś kryzys chyba. Stasiu przy cycku wscieka się jak cholera. Na spokojnie pije może z 3 min A później jest płacz fikanie nóżkami i machanie rączkami. I przesypia tylko po godzinie- półtorej. Nie wiem co jest grane od dwóch dni A zmęczenie daje już znać o sobie. Jeszcze do tego starsza córka którą upomina się o większą uwagę. Wczoraj wieczorem powiedziała że tylko Stasiem się zajmuje A jej nie chce. Nawet nie wiecie jak serce boli jak takie słowa się usłyszy od dziecka.
Aż się poplakalam z tego wszystkiego

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny u mnie tak samo kryzys. Mały płacze wierzga nogami. Wczoraj zamówiłam windy Dam znać jak użyje problem jest taki że mały ma straszne gazy że 30 razy lekko pierdzi ale muszę mu pomagać ściskam nóżkami brzuszek trwa to około godzinę dociskam nóżkami brzuszek wylecą wszystkie pierdki i kupa i mam spokój na kilka h potem znowu wiercenie placz. Rzucanie się . Chciała bym mu coś podać ale narazie podaje dicoflor to wszystko szkoda mi go bo gazów jest tyle za każdym wtaniem że ja bym płakała mając tyle. Może któraś podaje Espumisan wcześniej jak 1mc ??? Mały właśnie po masażu leży i macha nóżkami spokojny. Przybrał w tydzień 360g chciałabym go karmić piersią ale widzę że chyba się to skończy nutramigen tak jak przy starszej. Kółka napewno to nie jest bo jak się wypierdzi i wykupcia to Jet ok . Czy któraś stosuje Espumisan ???

Odnośnik do komentarza

Kasia gratulacje:-)
Nie rozpakowanym powodzenia to już blisko ;-)
Dziewczyny współczuję z tym karmieniami, mi się na razie trafił śpioch, zje 10 minut, zasypia przy cycu odkładam i śpi po 3,4 godziny w nocy też nie płacze tylko się wierci bo jest głodna. Była położna na odparzenia poradziła alantan maść i psikać octeniseptem, układanie na brzuszku żeby pupka była na wierzchu i wietrzyć, jest dużo lepiej.
Moja siostra ma też takiego cycocholika je co godzine( w tydzień przytul jej kilogram), też się rzuca przy cycu, nie chce za bardzo spać, problemy z brzuszkiem kupkami, była z nim u znajomej masażystki i powiedziała że mały ma wzmożone napięcie mięśniowe teraz go rehabilituje.

https://www.suwaczki.com/tickers/iv098ribf18d4fc1.png

Odnośnik do komentarza
Gość Panda082019

Kasia gratuluję, duże dzieciątko :-D

Trzymam kciuki za resztę mam, które jeszcze czekają.

Ja dziś rano zawiozłam wózkiem z dostawką mała do przedszkola zrobiłyśmy spacer wózkiem.
Potem zakupy.

U nas już są zarysy drzemek i czuwania. I śpi wtedy 3h.

Nocki całkiem. Ok o 18 cyc potem kąpanie i spi, wczoraj na śpiocha ja wzięłam po 22 i spala do ok 2 i potem po 5 jadła i tak to już u nas się zarysowało narazie.

Ładnie je bo już ok 10 minut i już :-D.

Jak czuwa kładę ja na brzuszku, wtedy ćwiczy sobie i popierdzi przy okazji i tak naprawdę nie mamy na razie problemów odpukac!!!!!

Mamy 3 tygodnie i 3 dni
Pozdrawiamy :-D

Co do Espumisan, któraś pytała jest bezpieczny także mozna podawać 14 kropli tyle trzeba!!! Przed każdym karmieniem żeby to działało i się nie bać. Stosowałam u mojej starszej córki bo trochę miała problem z piardkami chwilowo i pomogło nam. Windi też jest ok. Wtedy mieliśmy kilka dni takich, że było widac, że ja coś męczyło ale na szczęście przeszło.

Odnośnik do komentarza
Gość Panda082019

Forum jest super mi 3 lata temu bardzo pomogło, bo miałam pierwsze dziecko i właśnie 3 tydzień okazał się bardzo ciężko nawet położna kazała mleko odciągać i po karmieniu dać jeszcze, bo mała bardzo ulewala wręcz do wymiotów prawie.

Z gazami też był chwilowy problem dawaliśmy Espumisan i Windi katarer i przeszło.

Ale dzięki forum wiedzialam, że nie tylko moje dziecko tak ma ;) i że robię wszystko dobrze a mala się najada, bo waga szła w górę.

Także ten 3 tydzień jest taki przejściowy trzeba z cyckiem wytrwać, bo dużo mam wtedy zaczyna dokarmiać mm a tak niesy szybko o utratę laktacji. Dziecko czas wisi na cycki ale to chwilowe po to by potem było więcej mleczka, dziecko urosło i je więcej.

Dziewczyny głowa do góry nasze maluszki za chwilę zaczną się naprawdę do nas uśmiechać :-D

Odnośnik do komentarza

Kasia Ty masz córkę a ja Ci syna gratulowałam :/ przepraszam za pomyłkę! I tak szacun za sn :)

Ja mojej Wiolci też daję Espumisan już z 1,5 tygodnia (jak się uda to po 5-6 kropelek przed karmieniem ale nie za każdym razem wychodzi) bo też problem z brzuchem miała - prężenie, kwęczenie, popłakiwanie, machanie nóżkami itp Pomogło bo więcej bąków puszcza w mniejszych męczarniach. Do tego daję jej Dicoflor ale tylko raz na dzień po 5-7 kropelek. Wydaje mi się, że widzę różnicę więc będę kontynuować :)

Odnośnik do komentarza

MaZos
Kasia Ty masz córkę a ja Ci syna gratulowałam :/ przepraszam za pomyłkę! I tak szacun za sn :)

Ja mojej Wiolci też daję Espumisan już z 1,5 tygodnia (jak się uda to po 5-6 kropelek przed karmieniem ale nie za każdym razem wychodzi) bo też problem z brzuchem miała - prężenie, kwęczenie, popłakiwanie, machanie nóżkami itp Pomogło bo więcej bąków puszcza w mniejszych męczarniach. Do tego daję jej Dicoflor ale tylko raz na dzień po 5-7 kropelek. Wydaje mi się, że widzę różnicę więc będę kontynuować :)


Panda moja elizka tez 3tyg i 3dni,tez daje espumisan i dicoflor i tez wydaje mi sie ze jest lepiej.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Gość Panda082019

A ja Wam dziś pisałam, że w dzień tak ładnie mi śpi a tu proszę dziś cały dzień marudziła i cycek co 1,5h a nawet co godzinę.
Coś jest w tym 3 tygodniu bo z poprzednią córka też tak było.

Także jestem z Wami!!!

Ale dziś ledwo żyje pierwszy raz jestem po porodzie taka dobita ;)

Odnośnik do komentarza

Kasia gratulacje!
Cobra trzymaj sie dzielnie I korzystaj poki starszych nie masz.
Ja tez dzis ledwo zyje. Mam nadzieje ze to te upaly jak piszecie. Wojtus ciagle przy cycku I spi po 15 minut. Wieczorem nie chcial zasnac w lozeczku. Dopiero padl wozku. Moj maz wyjechal I bylam 3 dni sama z cala moja trojka.
Wychodzicie na dwor w te upaly czy nie? Jutro mamy piknik rodzinny I zastanawiam sie czy isc?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...