Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

MamaRadzia Ja z kolei w domu z nimi bym oszalała. Jutro jeszcze mam plan umyć okna i już nie mam pomyslu co zrobić żeby synek na dniach chciał wyjść. Ja to Was podziwiam bo ja czasem zapominam że jestem w ciąży- tak momentami dobrze się czuję. Aż mi szkoda że koniec a z drugiej strony już chciałabym przytulić DANIELKA. Piszę wielkimi literami bo w końcu mamy wybrane imię dla synka!!!

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny, nie mam się jak odezwać bo z internetem tu bardzo słabo, Szymek urodził się wczoraj o 12.15, waga 3300,wzrost 57cm, uroczy i zdrowy 10 punktów:) ja wczoraj czułam się jak potrącona przez samochód, pionizację miałam wieczorem i było strasznie. Dziś już sama wstałam i jest trochę lepiej, jak przyjdzie mąż lecę się kąpać i po syneczka bo na noc byliśmy osobno:) Nie nadrobiłam wszystkich wpisów, ale nie widziałam nic od Bergamotki wiec dalej trzymam kciuki, również za resztę nierozpakowanych:) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

MamaAnia111 wrzuciłam link do mojego podpisu - tak na przyszłość. Jeśli korzystasz z kompa to możesz dodać je sobie do ulubionych i wtedy na górze po lewej Ci się pojawi ale z komórki nie widać tych ulubionych dlatego ja mam otwarte cały czas w drugiej karcie i jak jestem zalogowana to wchodzi bez problemu a jak nie to jeszcze wchodzę w historię i stamtąd.

eta gratulacje - jaki długi synek! :) Odpoczywajcie!
Patrycjaaa trzymam kciuki!!! Oby szybko i bez komplikacji poszło :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jestem w domu , o 24:30 coś ze mnie poleciało , a o 1 zaczęły się skurcze od razu reguralne co 3-4 minuty , ze szpitala wyszłam koło 6 , zrobili ktg , zbadali, po badaniu wyleciał czop, rozwarcie na 1 cm i pojechałam do domu , mam dzwonić jak skurcze będę mocniejsze , po badaniu są o wiele bardziej bolesne.. i ciągle co 3-4 minuty , Mam nadzieje ,że dzisiaj już mały będzie ze mną .

Odnośnik do komentarza

Gratulacje dla świeżo rozpakowanych Mamuś :) wszystkiego dobrego dla Was i Maleństw. Patrycja trzymam kciuki! Edysia trzymaj się, wiem co to znaczy jak nic sie nie rusza i nie wiadomo co zadecydują. My wczoraj byliśmy na pierwszym spacerze, cel kosmetyczka :) także Mama zrobiła sobie brwi a tata z synkiem krążyli pod gabinetem :) przespał całe wyjście. wczoraj pojawiło się małe zaczerwienienie pupki, początek odparzenia...na noc posmarowałem kremem zinadermin i zeszło :)

Odnośnik do komentarza

Eta
Gratulacje!

Monikacz
Super że udało się wyjść, i było coś dla dziecka i coś dla mamy:))

Patrycja
Trzymam kciuki!! Już niedługo zobaczysz Maleństwo!
Jak Cię to pocieszy to u nas w szpitalu, jeżeli wszystko jest dobrze, to też często odsyłają do domu przy pierwszym porodzie i malym rozwarciu. Ordynator mówi żeby iść coś zjeść, pójść na spacer, przytulic męża i wrócić za kilka godzin :)

Edysia
To wszystko może się zmienić w kilka godzin.
Mnie wczoraj złapały skurcze, to szczerze mówiąc mocno się przestraszyłem że to może być już. Niby już ledwo chodze, a z drugiej strony przeraża mnie poród.
Rano jak wstaje wyspana mówię sobie ze mogę rodzic, a za kilka godzin jestem tak zmęczona, że wydaje mi się że nie miałabym siły wypchac Małego :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/wlc5bpf.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/uek4z02.png

Odnośnik do komentarza

Eta gratuluję! A Tobie Patrycja powodzenia, w końcu się doczekasz tej upragnionej chwili :)
Edysia nie załamuj się, może maleństwo nagle zdecyduje wyjść i się wszystko ruszy :)
My dalej walczymy z zaczerwienioną pupką, położna kazała nam kupić Tormentiol. Jest lepiej ale jakoś strasznie wolno mu to schodzi i dalej piecze bo płacze przy najmniejszej kupce.

Odnośnik do komentarza

Eta gratulacje :-)
koza a może pieluszki musisz zmienić? Druga córka miała uczulenie na Dady, lekarka kazala zmienić pieluszki ,zmieniłam na Pampersa i wszystko ładnie zeszło, dużo też wietrzyć pupke, teraz jest ciepło i też się dziecko poci w tym. I teraz też zauważyłam że malutka na czerwoną i wczoraj kupiłam inne, zobaczymy czy zejdzie :-).
Patrycja powodzenia, w końcu musi się coś zacząć dziać :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/iv098ribf18d4fc1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...