Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobra, noc duża lepsza, bo upały odpuściły i jeszcze czuć taki chłodek z rana :)

Inome trzymam kciuki za rozkręcenie akcji :)
Katia fajnie że na drugiej sali nie robią problemu z dokarmianiem.
Bławatek właśnie już sama nie wiem teraz mam wrażenie, że te ruchy są wszędzie i pod żebrem i z boku i na dole :)

Dziewczyny dziś po południu ide dodatkowo do innego gin, tam lepszy sprzęt, chce żeby sprawdziła małą i przede wszystkim czy zmieniła te swoje poprzeczne, hamakowe położenie. Trzymajcie kciuki. Jeszcze tyle godzin a ja już się stresuje, bo nie znam tej lekarz.

https://www.suwaczki.com/tickers/iv098u698vgrltie.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny, z jednej strony mam nadzieję, że ruszy i już się zacznie
Z drugiej strasznie się boje, że się zacznie (:

Agata23 mi położna też napisała żeby obserwować, i że może zacząć się w ciągu kilkunastu godzin.. Też jeszcze trochę krwawię, Ale jasna, rozwodniona krwią, nie jak okres.. No i żeby skurczy poza napinanie sie brzucha

Odnośnik do komentarza

Katia
Bardzo się cieszę że wreszcie trafiłaś na ludzi z normalnym podejściem. Teraz pójdzie z górki ;)

Agata
Będzie oczywista, jak tylko poczujesz kurcze :))

Inome
Trzymam kciuki! Będzie dobrze :))
Niektóre dziewczyny to i 2 tygodnie chodzą bez czopa, inne nawet nie zauważają że wypadł, więc spokojnie, nie stresuj się na zapas:)
Co do pisania o szczegółach, to myślę że żadna z nas nie ma z tym problemu, w końcu różne dziwne fizjologiczne rzeczy się z nami dzieją i w ciąży i przy porodzie i to normalna sprawa :)

Beza
Chopina ma najstarsze , najmniej nowoczesne porodowki spośród rzeszowskiej szpitali. Co do personelu to tak jak wszędzie, zależy na kogo trafisz. Ja leżałem tam po poronieniu, warunki na patologii ciąży fatalne, jedna zmiana położnych ok, inna dno. Łazienki łączone jedna z pięcioma prysznicami ( za kotarą), na jakieś 8 sal. Nie wiem jak sale matek. Ginekologia jest na pewno wyremontowana, połoznictwo chyba jeszcze nie. Na porodowksch widziałam piłki, drabinki, chyba jest jedna wanna, nie daja zzo ( ale w sumie aktualnie tylko w PF dają).

http://fajnamama.pl/suwaczki/wlc5bpf.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/uek4z02.png

Odnośnik do komentarza

Beza33 Ja myślę na Szopena rodzić, chociaż warunki dużo gorsze niż Profamilia (chodzi mi o komfort) bo jednak łazienka na korytarzu, sale wieloosobowe, ale neonatologia na lepszym poziomie (jeśli się coś dzieje to odsyłają właśnie na Szopena). Słyszałam, że jak w ciąży jest wszytko ok to śmiało można do Profamilia. Moja położna mówiła, że kadra jeśli chodzi o ginekologię to w tych 3 szpitalach na podobnym poziomie. Tylko na Szopena nie ma znieczulenia do porodu, na Lwowskiej podobno trzeba mieć wcześniej konsultację anestezjologiczną, a w Profamilii jest znieczulenie do psn.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja dziś po wizycie. Mały waży 2300g, przepływy dobre KTG też, szyjka skrócona o 50% ale zmniejszyła mi się ilość wód płodowych i w sobotę mam się zameldować w szpitalu. Lekarz powiedział że najpóźniej do poniedziałku urodzę. Także przyśpieszamy tempo i najpóźniej w przyszłym tygodniu jesteśmy razem :D
Kurcze, będzie mi brakowało mojego brzuszka :)

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2bj48a6mhm6ihv.png

f2w3dqk3nl76hjw3.png

Odnośnik do komentarza

Ja już w domu wypisali mnie...
Poszłam do ordynatora wygarnelam Mu wszystko, przeprosił zwalił winę na lekarza z wczorajszego dyżuru i wypisał mnie po badaniach do domku. Codziennie mam chodzić na KTG o 9i 17, a w poniedziałek stawić się na oddziale jeśli nic nie pójdzie samo to dadzą kroplówkę choć po tym tygodniu to im nie wierzę...zobaczymy może w domku samo się rozkręci. Na razie jestem strasznie zmęczona.

Inome mi czop odchodził kawałkami już ze dwa tygodnie ale w szpitalu po badaniu przez ordynatora ( dziś przyznał się że był to w sumie masaż szyjki) wypadł mi właśnie taki czop jak Tobie tylko jeszcze większy ale.dalej wychodzi że mnie dużo śluzu w kawałkach razem z brunatna krwią więc może się okazać że to jeszcze chwilkę potrwa choć życzę Ci szczerze aby szybko się rozkręciło bo ja czekam już od wtorku i mam dosyć tego czekania...raz się rozkręca a potem znowu wycisza j tak w kółko...

Powodzenia wszystkim oby rozkręcalo się a potem szybko było.po wszystkim hehe

Odnośnik do komentarza

Skakanka Kiki dziękuję za odpowiedź za tydzień wizyta i skierowanie na CC także mam jeszcze trochę czasu na zastanowienie tym bardziej że nie jestem z Rzeszowa tylko mój lekarz tam pracuje. A wiecie może czy trzeba mieć swoje ubranka dla dzieci

Odnośnik do komentarza

Właśnie staram się nie nakręcać, że to już za chwilę.. Co jakiś czas jeszcze trochę krwawię, Ale nie więcej i nie mocniej. Mała się rusza, prady chodzą mi do krocza, Po nocach i posladkach, że czasem ciężko ustać. Staram się zachować spokój, i cieszyć chwilą póki nic nie boli. Zwłaszcza, że jestem w domu.. Popołudniu poprobuje ćwiczeń z piłka.

Night, dobrze, że Ty też już w domu. Może jak już raz Ci podpadli, to teraz bardziej sie postaraja..

Blawatek1, trzymam kciuki, faktycznie przyspieszyło (: na pewno wszystko będzie Dobrze (: pewnie jak przytulisz maleństwo zapomnisz o tęsknocie za brzuszkiem, poza tym on tak od razu nie zniknie (;

Odnośnik do komentarza

Arlusiek i ja Gratuluję ! Jak tam się dziś miewacie ? Jakie córeczka miała wymiary ?
Sandra daj znaka po wizycie - czy już Karolek się powoli wybiera ;)
Bławatek to faktycznie przyspieszenie - zostało Ci dziś, jutro i na weekend do szpitala.
Ciekawe, która będzie nastepna - na weekendzie ostatnio się nam jakiś Maluszek rodził ;) Ale może teraz już któraś nawet szybciej urodzi - w końcu mamy Nasz Sierpień :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/3o2eh6w.png

Odnośnik do komentarza

Wróciłam z KTG - wyszło dobrze, skurczy brak. Lekarz mnie zbadał, ale niestety nic się nie ruszyło, rozwarcie jak było. W poniedziałek mam się zgłosić i już zostanę w szpitalu. Dzisiaj był ciężki dzień z ciągle kłócącymi się 2 przedszkolakami, na szczęście mąż już wrócił z pracy i szwagierka też to może ich już zabiorą, bo mam dość...

http://fajnamama.pl/suwaczki/v4leikb.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ow3irmi.png

Odnośnik do komentarza

Gratulacje dla każdej z mam :) ja już tez po, tyle emocji ze dopiero dzisiaj weszłam na forum jak zaczęły się sączyć wody we wtorek o 6 rano tak dopiero urodziłam w środę o 2:20, od godziny 18-19 koszmarne skurcze i tylko 3cm rozwarcia myślałam ze oszaleje ok 23-24 zaczęło się rozkręcać o 1 wzięli mnie na właściwa porodówkę i jakoś poszło. Jutro wychodzimy do domu.
Trzymam kciuki za pozostałe nie rozpakowane mamusie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...