Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Wczoraj wieczorem zaczelam plamic na brazowo a pozniej krwawic na czerowo. Pojechalismy na IP a tam stwierdzili malowodzie I zostawili w szpitalu. Chcieli dzis wywolac. Dzis od rana krwawienie mega, wieksze niz przy miesiaczce a kolo 12 zaczelam odczuwac skurcze. Okolo 13 przekazali mnie na porodowke, o 13:30 przyjechal moj maz a o 14:57 urodzil sie Wojtus. Mega szybko. Na zywca bez znieczulenia I naciecia. Ale mialam juz zielone wody wiec dobrze ze tak szybko. (38tc.+4dni)
Trzymam kciuki za Was dziewczyny w dwupaku :-)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki :) gratulacje dla wszystkich rozpakowanych mamusiek i dużo wytrwałości dla tych w dwupaku :) czytam Was z sentymentu regularnie, ale chcialam się Wam dziś pochwalić - byłam wczoraj na usg genetycznym i dzidzia żyje, nie ma ani jednego wątpliwego markera świadczącego o ewentualnej chorobie genetycznej, no i spore szanse że będzie synuś. Kończę właśnie 3 mc, pod koniec tygodnia jeszcze wyniki pappa, które mam nadzieję jeszcze bardziej mnie uspokoją :)

https://www.suwaczki.com/tickers/zi13vfxmvmbabcsa.png

Odnośnik do komentarza

mamaAnia witamy Wojtusia ❤️ Gratulacje! Kolejny szybki poród. Oby tak dalej i oby każda z nas miała taki szybki poród. Cudownie ❤️ ☺️

kikki myślałam o tym. Ale nie chcę nikogo usuwać, bo może po prostu są ciche podglądające ;)
Te, które mają oznaczoną płeć dziecka i imię są aktywne ☺️ jedne mniej drugie więcej ale aktywne. Nie wiem jak inaczej mogłabym oznaczyć...

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

MamaAnia
Gratulacje! Kolejny ekspresowy poród :) mam nadzieję że obydwoje czujecie się dobrze i szybciutko wyjdziecie do domku.
Ania a wiadomo skąd się wzięło to krwawienie przed?

Night
Kochana ciśnij ich jutro, niech coś zdecydują w końcu. Ja też z tych co nie cierpią szpitali i wcale się nie dziwię że chcerz stamtąd uciekać. Mam nadzieję że po wczorajszej bezsennej nocy, dziś będziesz lepiej spać, i zbierać siły, bo może jutro wielki dzień :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/wlc5bpf.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/uek4z02.png

Odnośnik do komentarza

MamaAnia gratuluję ! Dobrze, że wszystko przebiegło pomyślnie i Wojtuś już z Tobą. Pewnie stres był, bo to krwawienie itd. Na szczęście już po wszystkim i to w jakim tempie :D
Evaeva w lutym będziesz tulić swojego synka oczywiście jeśli płeć się potwierdzi ;) Powodzenia na kolejne miesiące !

My jesteśmy Sierpnióweczki a jutro dopiero ostatni dzień lipca, na każdą przyjdzie odpowiedni czas - wydaje mi się, że nie ma co się nakręcać niepotrzebnie ;) Oczywiście dziewczyny z początku miesiąca to akurat normalne, że już czekają na rozpakowanie. Damy radę - chociaż te upały nie pomagają, ale mają nieco zelżyć to jakoś dotrwamy :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/3o2eh6w.png

Odnośnik do komentarza

Evaewa ja rowniez ciesze sie z Toba.
Krwawienie nie wiem skad. Dzis rano w szpitalu zebralo sie grono lekarzy I debatowali, ze nic niepokojacego nie widac, ze to prawdopodobnie dziwnie rozpoczynajacy sie porod, skracanie sie szyjki itp.
Ja korzystalam z gazu rozweselajacego. Na poczatku nic nie dawal, ale potem troche po nim odplywalam I tak mi bylo dobrze ze musieli mi go wyrywac :-)

Odnośnik do komentarza

MamaAnia ale szybko, gratulacje :)

Night jeszcze troszkę i Ty będziesz tuliła dzieciątko zobaczysz :)

Dziewczyny wydaje mi się że malutka już nie leży poprzecznie bo czuje teraz taką gulkę ruszającą pod piersiami tuż, pytanie czy to pupa czy to głowa. W czwartek idę jeszcze prywatnie do innej gin, chyba zaczynam świrować :)

https://www.suwaczki.com/tickers/iv098u698vgrltie.png

Odnośnik do komentarza

Ostatnio wy miałyście ciężkie noce, a dziś mam ja. Zgaga pali, kapusta w piersiach, bo okropnie bolą i są rozpalone, zespół niespokojnych nóg na deser.

Dziewczyny, czy planujecie mimo wszystko kupić w razie „w” jedna puszkę mleka modyfikowanego ?? W szpitalu będą zapewne podawać, jeśli laktacja się nie rozwinie to już w ogóle, w domu chyba warto mieć ?
Jeśli tak to na jaka firmę stawiacie?

Odnośnik do komentarza

MamaAnia
Gratulacje!!
Miałyśmy termin na ten sam dzien i dzien po dniu urodzilysmy :-)
Ja jestem wykonczona, nie przespalam nic od cesarki czyli od poniedzialku. Mala w nocy non stop sie denerwowala bo byla juz mocno glodna a z cyca nic prawie nie leci, proslilam zeby ja dokarmili bo ona zwariuje i ja..ale nie chciały dopiero nad ranem jak juz zobaczyly jaka jest sytuacja to dali jej troche mieszanki i spi do tej pory..a ja chodze juz jak zombie nawet na minute nie chca jej zabrac zeby mozna bylo odpoczac

Odnośnik do komentarza

Arlusiek, dawaj znać jak idzie, trzymamy kciuki, oby wsYstko było dobrze i nie bolalo-w miarę możliwości rzecz jasna (: trzymamy kciuki! Może już niedługo będziesz miała córeczkę obok siebie.. I moim zdaniem jasne, że lepiej, że samo poszło.. Ja się wywołania boję.

Katia88. Współczuję Ci nieprzespanych nocy, Ale nie poddawaj się. Jak wyjdziesz do domu, na pewno będzie łatwiej i lepiej, w końcu to własny dom.

Ja na 9.20 mam lekarza, u nas 40 tc (39+1), jestem ciekawa czy coś zaczyna się dziś. Noc dziś słaba, mała tlukla się jak szalona, ciągle chciało mi się siusiu, "prądy" do krocza, odretwiale dłonie. Mam nadzieję, że lekarka powie, że coś tam się ruszyło..

MamaAnia, gratulacje i wszyatkiego dobrego dla Was *:

Odnośnik do komentarza

Maria może daj jej smoczka. Połóż rękę niektóre dzieci potrzebują dotyku tylko. Trzymaj przy piersi mnie uczyli położne żeby miziac mocniej po policzku jak dzidzia zasypia przy cycu i wtedy gwałtowniej zaczynała ssać takie moje prywatne sposoby. Gratuluję mamusia jeszcze raz i zaraz pewnie też jakiś maluszek będzie na swiecie

Odnośnik do komentarza

Gratulacje dla nowych mamusiek, a za następne trzymam.kciuki.My jeszcze w szpitalu,wszystko ok tylko ja do 4cdoby nie miałam pokarmu ale mały został dokarmiany w 3 sobie bo szalał z głodu. A ja walczyłam z polozna laktacyjna az sie rozkręci,teraz trochę jest ale mały już nie chce ssać .Póki co mu odciagam i zawsze to moje,ale coś czuję że bez jego pomocy zaniknie.Mam nadzieję że dziś już przybrał na wadze i wyjdziemy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...