Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Mazos trzymam kciuki daj znać jak tam u cb!. Co do herbatek absolutnie nie podawać dziecku moja teściowa też na początku tak się wcinała. Zobaczcie na necie chwyt uspokajający dziecko. Masowanie brzuszka leżenie na brzuszku. Koper w herbacie jako napar można podawać dziecka od 6 roku życia a te ze sklepu mają tone dosłownie tone cukru a kopru dla oka

Odnośnik do komentarza

Mazos Super! :-) Czekamy na wieści, powodzenia :-)

Koza Ja próbowałam przy kolkach niemal wszystkiego, ale tak naprawdę nic nie pomagało. Herbatki też dawałam, ale one kompletnie nie pomagały. Przerabialiśmy też Espumisan, Sab Simplex i Delicol i raz działały a raz nie. Najbardziej pomagało noszenie w chuście ze smoczkiem, masowanie brzuszka i dmuchanie ciepłym, ale nie gorącym powietrzem z suszarki. A potem Radziu skończył 4 miesiące i z dnia na dzień przeszło. Teraz położna polecała żebym piła Lactosan - tam jest koper, melisa i anyż i to ponoć dobrze wpływa na dziecko, a dodatkowo poprawia laktację, no i piję to ja, a nie dziecko. Dodatkowo radziła podawać probiotyk (ona podawała Biogaię więc też to zamówiłam).

http://fajnamama.pl/suwaczki/v4leikb.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ow3irmi.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny, czyli będzie ciekawie z teściową i jej radami sprzed 30 lat. Ja chyba wczoraj trochę za bardzo poszalałam i dziś mam słabszy dzień. Do tego dwa razy w nocy obudziły mnie silne skurcze po których ciężko mi było zasnąć. Trochę zazdroszczę MaZos że już będzie mieć to z głowy ;)

Odnośnik do komentarza

Ja gdzieś czytałam ,że nie należy podawać herbatek z kopru , ale gdzie to nie mam pojęcia
Mnie tak bolą stopy ,że ledwo chodzę :( powiedziałam w pracy ,że już ledwo daje radę i mam przyjść dopiero za tydzień na 2 ostatni dni :) może pójdę jeszcze w poniedziałek , jeśli się będę dobrze czuła , także mogę trochę odpocząć
Jak zrobiłam zdjęcie brzucha to dopiero zauważyłam jak się bardzo obniżył w ostatnim czasie także moze olafek zawita niedługo ;)

Odnośnik do komentarza

MaZos no wprowadziłaś poruszenie na naszym forum ☺️ czekamy na dobre wieści. Już nie ma odwrotu ❤️

Jeśli chodzi o kołki, jak się pojawia te prawdziwe to nic nie pomoże. Tylko cierpliwość, czas i dużo miłości.
Ja chciałam dawać herbatę z kopru najstarszej córce (ponad 12 lat temu) bo takie były zalecenia babć i wiekowej położnej. Moja córka jednak była antybutelkowa i nie piła w ogóle z butelki. Przy starszych to samo. Oni mi butelki do ust nie wzięli. Ani z herbatka, ani z mlekiem ani z wodą. Syn pierwszy raz pił wodę jak miał pół roku i to od razu z kubeczka.
Teraz tak czy tak się tych herbatek nie zaleca. Ja jeśli już to planuje espumisan właśnie, bo to się nie wchłania i na pewno nie zaszkodzi.

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza
Gość Panda082019

Bławatek chyba serio czas na tą torbę oby za szybko się nie przydała ale lepiej mieć ją z głowy. Bo jak Twój dzidziuś tak niespodziewanie się przekręcił to wiesz może lubi takie akcje :-P oczywiście żartuje

Odnośnik do komentarza

Melduje się po! :) Wody mi odeszły przed 21, ok 1:00 byliśmy w szpitalu a do 6 rano jakieś pojedyncze małe skurczyki tylko. No masakra była bo leżałam pod ktg i nic! Po 6 dostałam oxy i tak poleciało że nie zdążyli że znieczuleniem (anestezjolog już szedł) bo zaczęły się parte ni stąd nie zowąd. O 7:41 Wiola już była z nami :D Szok w trampkach!!! 3040g, 50cm i bez nacinania i szycia!!! Aż nie wierzę że to tak poleciało! Teraz dzidziuś śpi a ja chyba też kimne bo od wczoraj od 5 rano spałam 20 min :D

Dziewczyny teraz to już polecą te porody u nas :) Będę czytać i pisać w miarę możliwości i trzymać kciuki za kolejne z nas :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...