Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Bożka Gratulacje i zdrówka dla Was :) Pierwsze dzieciątko powyżej 3 kg :)

Monikacz Będziesz takiego giganta rodzić naturalnie czy wspominali coś o cesarce?

Ja mam dzisiaj taki spadek formy, że masakra. Od rana nie mam siły na nic mimo, że spałam całą noc. Jak cały ten tydzień sprzątałam jak szalona, tak dzisiaj tylko zebrałam pranie ze sznurków i leżę, nawet jeść mi się nie chce. Myślę, że to przez pogodę, bo tak jest parno jak przed burzą. Miałam jechać na zakupy i umyć jeszcze jedno okno, ale boję się, że mi się w głowie zakręci jak wyjdę na drabinę, bo taka jakaś niemrawa jestem.

http://fajnamama.pl/suwaczki/v4leikb.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ow3irmi.png

Odnośnik do komentarza

MamaRadzia, na razie skierowania na cc nie dostałam, jeśli nie urodzę na dniach to za tydzień w poniedziałek mam wizytę i jak będzie miał ponad 4,5 kilo to wtedy na pewno cesarka. W tej chwili decyzja zapadnie na porodówce. Ale generalnie Pani Doktor twierdzi, ze mam warunki do tego żeby urodzić naturalnie... także oby miała racje i oby jak najszybciej. Mam tez nadzieje, ze błąd pomiarów będzie na minus i jak urodzę okaże się ze niecałe 4kg.

Odnośnik do komentarza

Bożka gratulacje ! Byłaś 3 tyg przed terminem - zaglądnęłam na listę i miałaś na 17.08 a dziś już taki duży Miłoszek się urodził :) Odpoczywajcie i daj znać później jak się czujesz !
Kiki ja dostałam skierowanie do konkretnego szpitala, ale dopytywałam i nie jest ono wogóle konieczne - to tak tylko dobrze wygląda jak się ma podobno i tyle ;) Jakbym zmieniła zdanie i pojechała do innego to go mogę nie brać i tyle.

http://fajnamama.pl/suwaczki/3o2eh6w.png

Odnośnik do komentarza

Bożka gratulacje, dużo zdrówka dla Was :)
Napisz potem jak się czujesz i jak Miłoszek?
Też bym już chciała być po wszystkim, ostatnio znowu bardziej mi ta rwa kulszowa dokucza i doszło drętwienie prawej ręki. Czuję się coraz gorzej, byle jakoś dociągnąć do wtorku bo mam wizytę i mam dostać skierowanie na cc

1usa4z172ckv5up8.pngo1483e5ejmqp3rf4.png

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Bozka gratuluję synka! I współczuję najbliżej doby, ja czułam się fatalnie ale może u Ciebie będzie lepiej:)
My nareszcie w domu ♡
Po prawie miesiącu aż dziwnie się czułam wychodząc że szpitala :)

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Radość ogromna ale chyba trochę też rozczarowanie bo mama nie Ma dla niej tyle uwagi. Kiepsko sie czuję po tym porodzie i mam ograniczone możliwości ruchowe. Wszystko trwa 2 razy dłużej i nie wiem jak sobie poradzę z dwójką. Na szczęście teściową trochę będzie teraz pomagać.

Odnośnik do komentarza

Bożka gratuluje! Duzo zdrowka dla Ciebie i Malenstwa : )
Ja dzis po wizycie - ktg dobre, z Malym tez dobrze, wazy juz 3300 : ) jedynie plyny mam na granicy ale lekarz mowil ze jeszcze mieszcza sie w normie. Dostalam skierowanie do szpitala i mam sie zglosic we wtorek.. termin na nastepny poniedzialek wiec jesli nie zacznie sie predzej tp troche poleze, ale chociaz nie bede panikowac w domu, skierowanie glownie ze wzgledu na serce, czekaja jeszcze mnie badania przed samym porodem

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do dziewczyn które już mają dziewczyny. Co sądzicie o herbatce z kopru dla noworodka na kolki i wzdęcia? Teściowa zachęcała aby podać dziecku. Położna zaś szwagierce stanowczo odradzam i mówi że ma teściowej nie słychać. Tylko podać jakieś krople na to. W internecie oczywiście są skrajnie różne opinie i artykuły na ten temat. Bo ja bym wolała nie podawać od razu dziecku chemii, tylko zacząć od czegoś bardziej naturalnego.

Odnośnik do komentarza
Gość Panda082019

Koza jezeli dziecko jest zdrowe i nic mu nie dolega bo tak też może być to tylko pierś mu wystarczy.

Jeżeli będą kołki czy wzdęcia to odchodzi się od podawania herbatek wogole dzieciom tylko woda nawet potem.
Na problemy brzuszka Windi katarer ułatwia zrobienie bąka, ewentualnie krople Espumisan i probiotyki

Ale prawda jest taka że na kolki to praktycznie nic nie działa
A czesem coś pomoże więc rodzice wspomagają się czym mogą.

Najważniejszy w tym wszystkim jest spokój przy opiece ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...