Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Bożka
Oczywiście że wszystko będzie dobrze z Malutkim. Powodzenia :)))

Sasanka
Ja chyba Lwowską wybiorę. Kusi mnie PF ale boje się ze tam mają ogromne oblężenie rodzących, i jak nic się nie będzie działo kilka godzin to wezmą mnie na cc. A ja bym wolała w swoim rytmie, naturalnie. Z drugiej strony znieczulenie tylko w PF dają, muszę jeszcze przemyśleć :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/wlc5bpf.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/uek4z02.png

Odnośnik do komentarza

Bożka trzymam kciuki!!!

Dziewczyny ja już po wizycie szyjka skrócona ale rozwarcia nie ma...
30 min pod KTG ani jednego nawet mikro skurczu więc tak jak myślałam nie to że ich nie czuje czy nie wiem co to tylko ja ich po prostu nie mam...nawet tych przepowiadajacych...eh...a to już 39 tydzień leci...czekam dalej w poniedziałek znów KTG a wizyta 5.08 dzień po terminie....

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny. Pamiętacie mnie jeszcze? Czytam Was na bieżąco, ale jakoś nie mam weny na pisanie.
U mnie jutro zaczyna się 38 tydz. i na razie nic sie nie dzieje. Cierpliwie czekam, choć z tą cierpliwością różnie bywa.
dzieciaki w domu i zamieszanie na całego, nie mam czasu na nic.
Bożka i ja trzymam kciuki za Miłoszka i Ciebie. Być może już tulisz swój skarb.
Ja mam coraz częściej schizy co do porodu. Budzę się w nocy, nie mogę spać i się boję. Bólu...
Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam kciuki za nas wszystkie...
Która następna? jak obstawiamy?

Odnośnik do komentarza

Hejka ☺️ byłam rano w laboratorium. Potem pochodziłam troszkę po targu, po mieście itp itd. Nie dużo, ale jednak tak mnie już łupie w krzyżu i boli podbrzusze że mam dość. Nie nadaje się nawet na krótkie wybiegi w miasto :( będę odchorowywać teraz cały dzień.
Ciekawe jak tam Bożka. Już pewnie po wszystkim ☺️

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny była właśnie u mnie położna fajna babka przyjdzie za tydz w czw na ktg ogółem czuje się dziś dobrze jak pewnie wszystkie wypatruje jakichkolwiek pierwszych oznak porodu czekamy na wieści już pewnie po CC dajmy odpocząć mamie. Co do prywatnej części sierpnioweczek ja nie mogę tam wejść to znaczy dostałam maila i to wszytko

Odnośnik do komentarza

No już pewnie tuli swoje maleństwo :) ja noc miałam słabą, nie wiem jak już brzuch układać. A przed chwilą wróciłam ze sklepu. I zaś powkurzałam starsze babeczki wciskając się na początek mega kolejki w klasie z pierwszeństwem, heh :) od pewnego czasu mam już to w nosie i wciskam się gdzie się da. Tym bardziej że upał okropny.
Teraz chwilę ospoczynku i za coś się biorę. Trzeba korzystać z odrobiny mocy którą dziś mam :) trzymajcie się dziołszki!

Odnośnik do komentarza

Cobra to odpoczywaj teraz jak się zachciało po targu latać :) :P Żartuję oczywiście z tym 'lataniem' ;) Ale odpoczywać to Ci nie zaszkodzi.

Bożka już na pewno tuli synka :D Super!

Koza hahaha i bardzo dobrze!!! Bez przesady - z takim wielkim brzuchem jaki my już mamy to chyba tylko jełop by nie przepuścił Cię w kolejce, szczególnie przy takich temperaturach.

Iwona a spróbuj bezpośrednio przez link wejść - u mnie to działa.

MamaAnia witaj z powrotem :)
Nie bój się bólu - strach zawsze ma wielkie oczy. A może być różnie więc nie ma co się nakręcać. Uszy do góry, cyc do przodu i uśmiech na twarz :) ;)

Odnośnik do komentarza

Bożka gratulacje, dużo zdrówka i szybkiego powrotu do formy:)
My dzisiaj po wizycie, w niedziele zaczynam 40 tydzień, szyjka zamknięta, a Mały, chociaż nie wiem czy jeszcze tak pisać o moim Synku, ma już 4360...generalnie przybiera na tej końcówce bardzo... Mam nadzieje, ze coś się ruszy w weekend, badanie miało w tym pomóc- nie było zbyt przyjemnie.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...