Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

koza1
Ja już też po wizycie. Rozwarcie się robi i wszystko idzie pomału do przodu. Mały ma teoretycznie 3,1 kg więc na termin powinien mieć te 3,5 kg. Jeśli nie urodzę to za dwa tygodnie mam przyjść na wizytę, dzień przed terminem ale stwierdził że coś czuję ze do tego czasu nie dotrwam. I kazał mi stosować metodę SSS czyli sprzątanie, spacer, seks :) nawet jeśli trzeba będzie wywoływać to do trzech tygodnie maluch będzie już ze mną :))

czyli dobre wiadomości! W takim razie trzymamy za Was kciuki :) Niezła nazwa metody na 'wywołanie dzidziusia' :D

Odnośnik do komentarza
Gość Panda082019

Z sercem jeżeli ciąża nie jest zagrożona i kobieta ma ochotę, sprawia jej to przyjemność to dlaczego nie skorzystać. Bliskość bardzo relaksuje i odpręża to sprzyja szczególnie naturalnemu porodowi bo wszystko się ładnie rozluźni poza tym w nasieniu są prostaglandyny, które zmiękczają szyjkę więc wszystko przemawia na tak kwestia czy kobieta po prostu tego chce.

Odnośnik do komentarza

Jestem przerazona..dzisiaj robilam badania w luxmedzie zeby miec na srode do szpitala noi wlasnie dzwonila do mnie babka z laboratorium ze wyszly bardzo zle d dimery i muszę pilnie sie z lekarzem prowadzacym skontaktowac. Naszczescie jest poniedzialek i przyjezdza zaraz do mojego miasta...

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny czy wam też się tak czas dłuży ? Nie macie już dość ? Tylko czekać dom łóżko za daleko nie pójdziesz i ciągle zmeczenie. Mi tak się strasznie dluzy. Córką siedzimy w domu nawet nie wiem zabardzo co mam z nią robić bo za dużo nie mogę. I tak od rana do wieczora może macie jakieś pomysły na zabicie czasu ? Poprasowane i poprane już mam. He

Odnośnik do komentarza

Larissa gratuluje!
Cyśka piękne zdjęcia : )
Mi sie z jednej strony dluzy ale z drugiej strony jak pomysle co robilam tydzien twmu tk nie wiem kuedy mi te dni zlecialy. U mnue nic sie nie dzieje, czasami bol podbrzusza ale nieczesto, jedno co to strasznie puchna nogi, wczesniej puchly ale nie az tak. Dzis bylam na wynikach i sa ok (male odchylenia od norm ale ostatnio tez tak mialam i lekarz mowic ze w ciazy tak moze byc), badanie moczu jest ok, jedynie nieliczne bakterie aoe bialka, glukozy itp. nie ma. Gdyby bylo zatrucie ciazowe to by wyszlo z moczu? Juz gdzies czytalam o tym ale wszystko mi sie zaczelo motac

Odnośnik do komentarza

Lenka jesli chodzi o zatrucie ciązowe to mialam w 1 ciąży,teraz jestem w grupie podwyzszonego ryzyka,moze wyjsc bialko z moczu ale.nie zawsze wychodzi,lepiej miarodajne wychodzi dobowa zbiorka moczu,lub badania z krwi kwas moczowy,mocznik,kreatynina.u mnie zaczelo sie od puchniecia potem doszlo cisnienie,na koniec bialko w moczu i wlasnie podwyzszony kwas moczowy

Odnośnik do komentarza

Mi trochę się dłuży.. Wszystko mamy już gotowe, zgodnie z planem więc wymyślam nowe rzeczy.. A to jakiś plakat do kącika przy łóżeczku, a to jakis hak do wanienka żeby wieszać w kabinie prysznicowej. Ale głównie to leżę.. Bardzo szybko sie mecze, a Teraz jak mnie gdzieś na mieście złapie ten twaedniejacy brzuch i prady w kroczu to już w ogóle.. Jak tak mi się dłuży, staram się myśleć, że niedługo mogę zatęsknić za taka nuda, nicnierobieniem i przysypianiem.. Więc staram się jakoś to doceniać.

Odnośnik do komentarza

Mi właśnie dni bardzo szybko uciekają. Mam jeszcze sporo pracy przed sobą. Pranie, czyszczenie wózka, spakowanie torby. Nic nią mam gotowe.
Maz teraz w pracy na drugą zmianę i muszę się bawić z synkiem. Dzisiaj pokopałam z nim piłkę i tak mnie spojenie rozbolalo i podbrzusze że nawet tego nie mogę robić. Biedne to moje dziecię.

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Ja miałam 102 mg/dl, i mi ginek powiedziała, że w ciąży norma to 300.. Ale u Ciebie jest inna jednostka.. Ja dla pewność zawsze powtarzam wtedy badanie moczu, bo już kilka razy miałam i glukoze i białko i jakieś bakterie. I jak powtarzam, nawet do trzech razy w tygodniu, zawsze wychodzi inaczej. Ginek mówiła, że tak naprawde z jednego strumienia moczu, pobranego w różnych momentach, wynik może wyjść inny. Powtórz jutro może, zobaczysz czy coś się zmieni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...