Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Zostanę w domu narazie się uspokoilo u nas pasków nie ma w aptekach dzwoniłam po 6. Myślę że to też sprawka upałów zawsze na upał się źle czuje może już nie trzymam khy khy. U nas właśnie zaczęła się wichura i nawet strach gdziekolwiek jechać a jak sprawdziłam mapy burzowe to się przeraziłam. Jeszcze przyszedł nam SMS z alertem pogodowym powiem wam że niewesolo. Będę się bacznie obserwować. Z córką pierwszy symptom porodu to właśnie mokre wkładki przez kilka dni ale wtedy tego nie wiedzialam a potem wody mi odeszły jak robiłam siuku też nie wiedziałam że to wody hehe myślałam że to sprzątaczka ma rozowy płyn do kibla swego czasu takie były he byłam wtedy już na patologi myślałam że mi się bardzo chciało ale jak dostałam boli to już wiedziałam że to to i poszłam na porodówkę

Odnośnik do komentarza

Kurde ja już sama nie wiem czy nie świruje. Coś leci bielizna jest wilgotna czasem poleci więcej nie chcę panikować. Na izbie mogą mnie zostawić na dłużej na ci sobie pozwolicnir mogę jakby nie były to te wody. Zostawia i tyle byle by mieć pacjentki a jestem już w skonczonym 36 i nie chce leżeć do rozwiązania ale znowu tak się bać

Odnośnik do komentarza

Za nami pracowity weekend ;) - "kącik do przewijania" prawie gotowy, dostawka, środek wózka, baby hug, nosidełko, rożki i kokon wyprane. Także w przyszły tydz. czeka mnie prasowanie reszty ciuszków i innych dodatków. Torbę spakowałam prawie na gotowo w razie w chociaż nie czuję, żeby się coś miało szykować ;) Ostatnio u mnie też pojawiła się zwiększona ilość, ale żółto/kremowej bardziej gęstej wydzieliny - trochę się wystraszyłam i w sob zaniosłam mocz na badanie, ale jest chyba ok bakterie nieliczne brak białka - wrzucę może zdjęcie jakby któraś z Was widziała coś niepokojącego to dajcie znać ;)
Patrycja gdzieś umknęło chyba Twoje pytanie o ciuszki do szpitala dla dziecka. Ja osobiście nie biorę - tylko na wyjscie, ale u Was w Szkocji jest też chyba troszkę chłodniej niż w Pl teraz, więc pewnie delikatnie może się to różnić szczególnie podczas wyjścia. Podsyłam listę ile sztuk ciuszków dla noworodka od MamyGinekolog, ale napewno któraś z doświadczonych mam już spakowała torbę, gdzie w szpitalu trzeba mieć ciuszki i Ci poradzi co i ile dobrze mieć ;) Gdzieś mi się tylko obiło, że najwygodniejsze są pajace i to taka podstawa a pod pajace raczej ubiera się body tylko pytanie czy z dł.rękawkiem czy z krótkim będzie lepsze do Waszej temp.w szpitalu. Co do kaftaników to podobno się podwijają i niezbyt to wygodne, ale może ktoś akurat preferuje.
A i pytanie na koniec - zabieracie ze sobą "niedrapki" ? Podobno są niezalecane, ponieważ dzidzia powinna móc się dotykać rączkami i dotykać mamy podczas karmienia. Jedne położne twierdzą, że paznokietki można odrazu przyciąć, żeby Maluszek się nie drapał a inne, że należy odczekać, aż stwardnieją i po iluś dniach się obcina.
Cyśka i Bożka jak sytuacja szpitalna u Was? Wiecie coś więcej? Jak się czujecie ?

monthly_2019_07/sierpnioweczki-2019_76764.jpg

monthly_2019_07/sierpnioweczki-2019_76765.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/3o2eh6w.png

Odnośnik do komentarza

Larissa gratulacje ,odpoczywaj A Zosia niech zdrowo rośnie. Ja grzecznie leżę i czekam na moją lekarkę co tam zadecyduje kiedy cc ,mi kroplówki wyciszaja skurcze i wczoraj już nic się nie działo.Sandra mnie też teraz ten kręgosłup na dole tak boli ,nie da się spać ani zmienić pozycji. No i doszło krocze także chodzę jak babcia 80 lat.To czekamy na kolejne maluszki.

Odnośnik do komentarza

Larisa gratuluje ale mamy dzidziusiowy boom. Arlusiek pewnie że masz wpływ sex z mężem troszkę hm mocniejszy szybszy żeby doszło do końca w tobie. Sperma działa rozluźniająco na macice. Weź też porób więcej nie wiem pranie okna firanki coś w tym stylu moja znajoma właśnie dzień przed porodem bo nie chciała mieć wywoływanego sprzatala w nocy pojechali na izbę he ja lepiej się czuję wzięłam leki rozkurczowe i jest dobrze w środę wizyta

Odnośnik do komentarza

Iwona29
Larisa to super kurcze pozazdrościć. Malutka zdrowa z tobą ok teraz tylko cieszyć się maleństwem dużo zdrówka i wracaj szybko do sil. A możesz nam powiedzieć dlaczego CC tak szybko? Napisz proszę po jakim czasie cię pionizowali

Odchodziły mi wody w domu, pojechałam do szpitala to było jakoś o 17:40 a o 19:30 zrobili cc. Dostałam najpierw znieczulenie w kręgosłup ale coś nie zadziałało bo wszystko czułam, wtedy podali mi coś do wdychania przez te rurki do nosa i odjechałam a obudziłam się po wszystkim jak wywozili mnie na sale pooperacyjną. Pionizacje miałam o 5 rano.

https://www.suwaczki.com/tickers/uwo9flw19zy0watr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/17u96iyeqf2595zc.png
Wrzesień 2018 - aniołek 7tc [*]

Odnośnik do komentarza

Larissa Gratulacje i wszystkiego dobrego dla Was :)

arlusiek Ja poprzednim razem jak chciałam już rodzić to wzięłam się od rana za sprzątanie, wymyłam całą łazienkę i podłogi (tylko nie mopem, na kolanach szmatą). Podobno najlepiej działa mycie schodów, więc wymyłam wszystkie i faktycznie tego samego dnia urodziłam. Chociaż ma to swoje minusy - jeszcze nim się poród na dobre zaczął ja już byłam wykończona ;)

http://fajnamama.pl/suwaczki/v4leikb.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ow3irmi.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...