Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Dziewczyny, ja to mam jednak mistrza w wymyślaniu sobie problemów i stresowaniu się bez sensu...cukrzycy nie mam, na ketony w moczu polecam zjeść coś przed spaniem i pic dużo wody ( jakby któraś z Was miała z tym problem). Od wczoraj pojawiły się u mnie bóle w dole pleców, promieniujące do brzucha w dół, tak ze mi nogi drętwiały, miałam wrażenie ze nie są moje:D Mam nadzieje, ze to już jakaś zapowiedź, bo w poniedziałek zaczynam 39 tydzień i nie obraziłbym się gdyby Synuś już zechciał wyjść. W każdym razie dokończyłam dzisiaj jego „kącik”, zrobiłam porządek w dokumentacji medycznej, żeby mieć wszystko pod ręka i grzecznie czekam. Trzymajcie się wszystkie dzielnie, zwłaszcza w szpitalu. Pamietam jak moja siostra się stresowała jak leżała na patologii w 34 tyg, ale dostała leki i urodziła w 39 :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Kochane, nie wiem co działo się przez ostatnie 5 stron, nadrobie może pozniej. Wczoraj po kolejnych badnaich i usg padła diagnoza zagrażające zamartwica płodu i decyzja o zakończeniu ciąży w trybie jak najszybszym. Co ja strachu przeżyłam to moje. Na szczęście nie miałam zbyt dużo czasu na przemyślenia. Dano mi do zrozumienia że nie można już dłużej zwlekać i ryzykować.

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Jest taki malutki, na głowie ma kroplowke :/ po cięciu czuję się fatalnie. Wstawianie rano to był koszmar. Każą ci się ruszać a tobie wydaje się że zaraz Cobra rana się rezerwie. Nie wiem jakimnytzeba być twardzielem żeby mówić że cesarka lepsza niż sn.
Przepraszam nie chce straszyć, ja porostu ciężko to znoszę.
Chciałabym już czuć się sprawniej a jakikolwiek ruch sprawia ból. Przeciwbólowe niewiele pomagają.

Odnośnik do komentarza

zakochana ❤️ gratulacje ogromne ❤️ faktycznie okruszek, ale na pewno nadrobi. Dobrze, że byłaś w tym szpitalu.
Jeśli chodzi o odczucia po CC to bardzo dobrze wiem, o czym mówisz. Czułam dokładnie to samo. Ale to minie. Musisz się dużo ruszać, choć wiem, że boli.
Jeszcze raz gratulacje ☺️

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...