Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Edysia dodaj kolejne dziecko i na maila powinno ci przyjść powiadomienie o tym że możesz odebrać w każdej drogerii Rossmann pampersy tylko musisz mieć kartę czy aplikacje żeby zeskanować kod. Ja dodałam franka że niby się już urodził tydzień temu ;-) promocja obowiązuje od 34 tygodnia ciąży do 1mc życia dziecka

Odnośnik do komentarza

Hej, też odebrałam tę paczkę pampersów z Rossmanna, taka mała zgrabna, w sam raz do szpitala.
Byłam dziś na pierwszym ktg, wszystko w porządku, tylko lekarz na usg powiedział, że dziecko nie jest duże, ale nie ma powodów do niepokoju. I kontrola za tydzień - ktg i usg.
Dużo sił i cierpliwości dla dziewczyn w szpitalu! Jestem z Wami całym sercem i pamiętam dobrze, jak to było... Ale byłam z pierwszym dzieckiem, więc tłumaczyłam sobie, że robię to dla niego i to mi pomagało. Mając już starsze dziecko w domu musi być podwójnie ciężko... Trzymajcie się Kochane!

https://www.suwaczki.com/tickers/17u9anlindfj1v50.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zrz63e5etbqc9gcx.png

Odnośnik do komentarza

Edysia83
Mazos podziwiam Was z tymi dojazdami mi też się marzy domek ale mąż stwierdził że dojazdy by nas wykończyły tym bardziej że ma pracę po drugiej stronie Warszawy. A Ty jak coś to chyba w moją stronę mieszkasz:)

Ja lubię jeździć a na wsi mi się bardzo podoba więc dojazdy mnie tak nie męczą :) Ja pomiędzy Kołbielą a Celestynowem mieszkam.

Ja dzisiaj o dziwo całkiem nieźle się czułam więc postanowiłam zrobić porządek w szafie z butami w przedpokoju -zeszło mi się kilka godzin :D Ale za to zimowe wyczyszczone i schowane, męża wszystkie buty wypastowane i schowane, moje to samo i córki poukłądane jak trzeba. Jestem zadowolona ale padam na twarz zatem zaraz się kładę. Jutro siostra mnie odwiedzi bo chce jeszcze brzuch zobaczyć :)

Sandra dałaś czadu dzisiaj! Masz krzepę dziewczyno!
Night ja też myślę, że u Ciebie to może być już oczyszczanie przed porodem.

Spokojnej nocy Laseczki!

Odnośnik do komentarza

Ja podziwiam Was dziewczyny, że macie jeszcze tyle siły :) ja trochę porobię i mam dość.
Zostałam ciocia, moja szwagierka urodziła córkę :) po godzinach męczarni i nawet po podaniu znieczulenia nie dała rady urodzić naturalnie i wzięli ja na stół. 3360 g, a dwa tygodnie temu wg usg miała już niby 3,5kg. Więc duża różnica.

Odnośnik do komentarza

Iwona Trzymaj się, na spokojnie się dogadacie, pogoda senna to może uda Ci się przespać w dzień i po drzemce łatwiej będzie dojść ze wszystkim do ładu.

Ja ostatnio wszystkim opowiadałam, że się wyjątkowo dobrze czuję w porównaniu z całą ciążą i chyba zapeszyłam ;) Od wczoraj cały czas boli mnie krocze, takie rozpieranie, więzadła ciągną, cały brzuch taki obolały jakby posiniaczony od środka i taki ogólny spadek formy. Pamiętam to z poprzedniej ciąży, wtedy tak było przez ostatnie 2 miesiące, a teraz nieco ponad 2 tygodnie do terminu, więc miałam nadzieję, że już mnie to ominie, ale się nie udało. W sumie i tak dobrze, że dopiero teraz mnie to dopadło. Mam nadzieję, że już niedługo, choć jak przez całą ciążę miałam skurcze, tak teraz jakby już się powoli przydały to cisza.

http://fajnamama.pl/suwaczki/v4leikb.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ow3irmi.png

Odnośnik do komentarza

koza gratulacje ciociu! :) No i wszystkiego dobrego dla mamy i dzidziusia!

mamaRadzia to faktycznie dobrze że to tuż przed samym porodem takie bóle Cię dopadły. Szybko minie ten czas.

Iwona nie stresuj się. Ja z moim M już wiele razy się pozarlismy ale zawsze potem daje radę przegadać na spokojnie jak już emocje miną. U Was też tak będzie na pewno. A ten szczególny czas i hormony wcale nam nie pomagają żeby być spokojnymi i nie reagować emocjonalnie.

Ja czekam na siostrę - już ją mąż z córką zgarnęli z dworca więc lada chwila będą :) Miłej soboty laseczki!

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny za miłe słowa. Dodają otuchy zawsze jak się coś dzieje to pisze na forum traktuje całe to forum jako prywatna przyjaciółkę. Zawsze muszę się pochwalić czy wyzalic. Ja wam powiem że od kilku nocy bo w dzień tego nie mam lupie mnie hm miednica tak w glebi nad tyłkiem jak reumatyzm nie wiem jak to opisać wzięłam się za porządki starałam kurze posprzątałam w łazience teraz chce odkurzyć podłogi potem te moje nalesniczka. Nawiedzają mnie coraz częściej skurcze ale przestałam brać scopolan bo już skończony 36 tydzień nie będę się szorycowac lekami. Brzuch mi się obniżył jest mi teraz niby lżej ale jak chodzę to uczucie jakby miał się urwać dziwnie. Pozdrawiam wszystkie brzuchatki może przez weekend jak ostatnio będziemy miały nowe szczęśliwe maluszki na świecie

Odnośnik do komentarza

~Katia88
Dziewczyny powiedzcie jak to jest z tymi tygodniami..bo druga ciąża a ja ciemna jestem :-) dzisiaj zaczynam 37+0 w srode jak mam sie wstawic do szpitala na ciecie bedzie 37+5 czyli lekarze wpisza 37 tydzien czy 38 bo nie chce miec wczesniaka wpisanego wole poczekac ten 1 dzien.. o ile do tej cesarki dojdzie bo trzyma mnie ten bol gardla..

W ciąży liczy się skończone tygodnie. Jeśli zaczynasz 37 tc tak jak piszesz, tzn że masz skończone 36 tygodni.
Jeśli wczoraj skończyłaś 36 tc to w środę będzie 36+5.
Ciąża donoszona to skończone 37 tygodni, i 2501g. Jakby było 37 +5 to wpiszą 37tc

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2bj48a6mhm6ihv.png

f2w3dqk3nl76hjw3.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...