Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje dziewczyny :* U nas predyspozycje do tycia, a u mnie takie zaskoczenie i w ogóle nie trzymam się jakoś specjalnie z dieta. Staram się jeść zdrowo, ale od 2 miesięcy dopiero samopoczucie pozwala mi na jedzenie wszystkiego. Póki co tylko brzuch urósł, a reszta bez zmian. Zostało nam 1,5 miesiaca :)

Ja dziś drugi dzień walczę z praniem i układaniem. A jutro mamy sesje w domku :) Przyjeżdża koleżanka moja i zrobi ją nam na za darmo, mam nadzieje ze będzie piękna pamiątka. A wy robicie sesje w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Skakanka jakoś daję, skurczy nie ma ,biorę magnez i nospę forte na noc.Tylko ciężko leżeć cały dzień bo brakuje tchu i normalnie nie umiem oddychać.Dzis się trochę poruszałam po domu żeby mały się przemiescił i trochę było lżej z tym oddechem.Ale czas szybko leci i jeszcze tydzień do wizyty. A brzuch też pobolewa ale to ponoć normalne.Musimy jeszcze troszkę poczekać i będziemy się powoli chwalić Naszymi Szkrabami.

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Ja dziś mam dostać antybiotyk, taki mocny jednorazowy na ta infekcje bo furagin nic nie pomogła, a z infekcja mnie nie wypuszcza :/ także w piątek ponowne badanie moczu i w zależności od wyniku wyjście do domu. Tylko zaś dziś mnie skurcze lapaly to mam nadzieję że mały nic nie będzie wymyślam, bo że skurczami to też nie bardzo mnie puszczą :/
Róbcie dziewczyny prania i wiecie gniazdko bo nie ma co czekać na ostatnią chwilę.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny trzymam za Was kciuki i wierze, że dotrzymacie i będzie wszystko dobrze :*

Ja kupiłam same z kapturkiem ręczniki, w zasadzie mam tylko 3 i myśle, że starczy :)

A dziś powoli urządzaliśmy kącik Jasia. To dopiero 1/3 z teho co mam w planach, ale już widać efekty <3 <br /> Pochwalcie się swoimi kącikami lub pokiikami :) Wniesiemy troszkę zapomnienia dla dziewczyn :*

monthly_2019_07/sierpnioweczki-2019_76483.jpg

monthly_2019_07/sierpnioweczki-2019_76484.jpg

Odnośnik do komentarza

Cyska ślicznie :) Ja nie mam jeszcze gotowego kącika bo wstawimy dostawke do naszego łóżka u nas w sypialni (tak jak ze starszą córką było) a to pewnie mąż zrobi jak będę w szpitalu bo teraz by mi przeszkadzala - akurat przy wejściu do sypialni będzie stała bo ja po tej stronie śpię.
A do pokoju córki przeniesiemy małą jak zacznie noce przesypiać bez cyca - tak ze starszą się sprawdziło.

Odnośnik do komentarza

Piękny kącik Cyśka :) mój się uzupełnia. Jutro przed anestezjologiem podjadę do Ikei i dokupie parę pierdółek. I czekam na napis nad łóżeczko ;)
Zakochana, nie zazdroszczę. Ciągle coś, ale ważne aby z Wami było w końcu wszystko w porządku.
Ja na teraz kupiłam koszule też w Pepco i o dziwo zmieściłam się w S-ke. Albo śpię w koszulkach męża :)
Nie wiem czy Wy też tak macie ostatnio mnie tak boli brzuch, a raczej mięśnie brzucha jakbym miała zakwasy. Od pępka wzwyż. Nie wiem czy to mały się tak pcha czy mój brzuch jest już tak wielki że nie daje się dalej rozciągać. Mam wrażenie że zaraz wybuchnie :)

Odnośnik do komentarza

Cyśka
Pięknie :) Ty naprawdę jesteś perfekcjonostką :))
Bardzo uroczy ten kącik.
Ja nie mam sie czym jeszcze pochwalić, ale może juz niedługo, bo w weekend jadę do rodziców i zamierzam przywieźć łóżeczko :)
Bławatek
No właśnie chce taką jakbym wcześniej musiała do szpitala, i do porodu i ewentualnego nakarmienia jeszcze na porodowce, bo typowe do karmienia to mam jeszcze po córce ( jedna nigdy nie ubrana). Beznadziejne, ale mam nadzieję, że to tylko na 2 dni więc przeżyje :)
Dzięki za info, zajrzę do Pepco :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/wlc5bpf.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/uek4z02.png

Odnośnik do komentarza

Skakanka ja mam dwie różne z dolce sono na rękawku M i na ramiączkach L mam chyba 114 w brzuchu i mam jeszcze sporooo luzu i myślę ,że nawet do porodu będą trochę za duża .Także według mnie rozmiarówka jest zawyżona , mimo ,że były podane wymiary , ale wygodne są i fajne , ostatnio ciągle w nich spałam :) teraz już czekają do szpitala

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Piękne Cyśka ♡ też mam w planach warkocz do łóżeczka choć na jedna stronę jak bedzie potrzeba. Córka miała ochraniacz bo inaczej obijala się strasznie o szczebelki. Ale to jak już miała koło roku. Do dziś wierci się jak bąk, ale sama juz sobie miśkami obklada łóżko żeby o ścianę nie uderzać.

Odnośnik do komentarza

Skakanka z dolce sonno wzielam dwie koszule i nie wiem czy to u nich standard czy mi tak sie trafilo ape na ramiaczkach wzielam rozmuar mniejsza (z mysla ze bedzie juz po porodzie bo lubie koszule bez ramiaczek) a z rekawkiem wieksza i ta na ramiaczkach jest szersza niz ta z rekawkiem (nieduzo, ale wkoncu rozmiarowo niby mniejsza) ale sa bardzo fajne wiec polecam : ) z pepco tez mam koszule i tez polecam - sa tanie i calkiem fajne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...