Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też nie mam nic wyprane i wyprasowane. Przegladnęłam ciuszki które mam i mogłabym to na palcach dwóch rąk policzyć. Łóżeczko też jeszcze nie wybrane, więc mały musi siedzieć do terminu żebym zdążyła :)
No chyba że się nie zdecyduję obrócić to CC i przyspieszenie terminu o tydzień...

Jest tu jeszcze ktoś u kogo maluszek dalej główką do góry?

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2bj48a6mhm6ihv.png

f2w3dqk3nl76hjw3.png

Odnośnik do komentarza
Gość Panda082019

Ja po ktg jest ok.
Czuję że mała jest jeszcze niżej bo ciężko mi się chodzi i co jakiś czas przechodzą mi po nogach i pachwinach takie jakby prądy i pobolewa na dole brzucha.
Ogólnie czuje się naprawdę dobrze mam jakiś przypływ sił.
W poprzedniej ciąży takie bóle też miewałam aż 3 tygodnie do porodu
Ciekawe jak będzie teraz :-D

Odnośnik do komentarza
Gość Panda082019

Ja jestem już dawno spakowana że względu na moje twardnienia i skorcze w 33 tygodniu, moją córkę też spakowałam bo jak będziemy jechać do szpitala to wszyscy;) tzn ja się zostawi u dziadków.
Ale wolę mieć już wszystko przygotowane niż znając siebie tym się denerwować.
Poprasowane też miałam wszystko już przed 33 tygodniem chyba jakieś przeczucie wtedy miałam, żeby zrobić to szybciej.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ja już mam syndrom wicią gniazda dziś i wczoraj wysprzatalismy z przyszłym Tatusiem cały domek i nawet okna pomyslismy. Dziś zamontowaliśmy już bazę isofix w aucie, łóżeczko już dawno zlozone, ubranka poprane i poprasowane ale mi się upiekło bo u nas to mój partner prasuje :D . Trochę obawiam się jak to będzie po niedzieli bo mój wyjeżdża znów na 10 dni i tym razem zostaje całkiem sama w domu a nie chce juz jechać do rodziców na wieś bo stamtąd daleko do szpitala czy lekarza...więc 10 dni będę sama z psem więc jeszcze spaceru muszę zaluczac hehe.
Brzuch 111cm...bardzo bolą mnie żebra, nogi dalej puchną fest a tak poza tym nie mam co nazekac .

25 dni do terminu!

Odnośnik do komentarza

bławatek nie bój się tej pozycji. To nie jest żadne cudaczenie. Nic się dziecku nie stanie ☺️ ja jak ścieram coś z podłogi czy zbieram zabawki to tylko na czwaraka bo zwyczajnie inaczej nie jestem w stanie tego zrobić :D tak więc jestem w tej pozycji kilka razy dziennie ☺️

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z Cobra - ja też zbieram zabawki starszej na czworakach bo inaczej dostaje skurczy w nogach albo po prostu się przewracam bo równowagi złapać nie umiem :/ Zatem bławatek nie masz co się bać :)
A u mnie z myciem okien to mi akurat tak wypadło - miałam nie myte z rok! I ciągle brak czasu to teraz chociaż na zwolnieniu se pomylam :) Ot i cała tajemnica ;)

Odnośnik do komentarza

Cześć :) To u mnie tez trwają przygotowania pełna parą. Sypialnia zagracona, cały salon na dole również, bo trwa pranie i dzień kuriera był hehe A syndrom wicia gniazda mam od 1,5 tygodnia... ganiam męża ze wszystkim i tylko pokazuje palcem co jeszcze trzeba. Wszystko muszę mieć idealnie zrobione, wykończone i czyste, masakra. A co do prasowania to składając dziś ciuszki złapałam się za glowe i chyba nie starczy mi sił mimo, że mam żelazko ze stacja parowa.
A brzuszek rośnie.

monthly_2019_07/sierpnioweczki-2019_76450.jpg

Odnośnik do komentarza

Widzę że przygotowania pełną parą :P

U mnie to na razie jakoś stanęło. Może jutro sie zbiorę i poprasuje część ubranek. Okna mam umyte bo podczas naszego wyjazdu mój tata doglądał domu i z "nudów" przemalował pokój, odmalował resztę, umył okna taki pracuś kochany :D
Pomyślę jeszcze jutro co muszę kupić, czego brakuje co tu jeszcze zrobić hmm...
Póki co spać nie mogę bo męczy mnie zgaga.
Cyśka jak modelka super :)

https://www.suwaczki.com/tickers/iv098u698vgrltie.png

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Cyśka Ty to jak mama z katalogu :)
Ja dziś wyjątkowo dobrze spałam, chyba pierwszy raz w szpitalu. W dodatku snilam jak rodze mojego skarba, że szczegółami jak parcie i W ogóle. Aż po przebudzeniu sprawdzałam między nogami czy nic tam na prawdę nie leży. Ale poród był sprawny i maluszek wyszedł przy 2 partym to zobaczymy czy to był proroczy sen czy będzie na odwrót :/

Odnośnik do komentarza

Cyśka wyglądasz megaaa. Pamiętam jak był czas ze nie chciałam mieć dzieci i co jakiś czas śniło mi się, że rodzę takiego szkraba, że go karmie piersią. Sny były bardzo realistyczne. Wtedy się z nich śmiałam a teraz zastanawiam czy nie były prorocze;) Ostatnio też śnił mi się poród szybki i mało bolesny oby i ten sen się spełnił ;D

http://s8.suwaczek.com/201908211780.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, mi też się śnił poród, ale wczoraj.....że byłam w szpitalu, że tak to wszystko szybko trwało, że Położna nie zdążyła ubrać rękawiczek i ja sobie sama Dziecko z dołu wyciągnęłam....widok mojego Synka był bezcenny.... zostały mi trzy tygodnie do terminu, dzisiaj pięć razy budziłam się na siku ;/ jeszcze wstałam i mam zakwasy na całym ciele, nawet nie wiem skąd eh i boli mnie podbrzusze jak nigdy ;( i Synuś nie chce się za bardzo ruszać, już chce mi się panikować, a jutro wizyta dopiero

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg6cy1go55.png

Odnośnik do komentarza

Kiedyś mi się dość często śniło że jestem w ciąży albo że rodzę. Tylko nigdy nie wiedziałam kto jest ojcem, haha. Ostatnio to mojemu mężowi śnią się porody ;)
Ja dziś pospałam jak nigdy. Byłam tylko dwa razy siku, nie przebudzałam się w nocy jak zawsze i nic mnie nie bolało o dziwo. I dopiero przed chwilą się obudziłam :)
Cyśka, ulala! Piękna mamuśka :)

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Sandra może taki dzień ma, mój to odkąd jestem w szpitalu zaczyna się ruszać dopiero koło południa i gdyby nie to że rano mam ktg to w domu bym się też pewnie zamartwiala. Wogole już 3 dzień to te ruchy sa bardzo rzadkie i delikatne, a na badaniach pokazuje że jest ok. Myślę że ta zmiana pogody może tak działa.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry!
Zakochana, Mariola życzę Wam żeby te sny były prorocze i żebyście miały szybkie porody z minimalną dawką bólu.

Cyśka trzeba było pomyśleć o modelingu w ciąży! :D Nadajesz się jak nic!

Ja dzisiaj też dobrze spałam - tylko raz do kibelka wstałam :)
Teraz drugie pranie już mi się robi - wózek i fotelik do samochodu. Wczoraj poprasowałam ciuszki do rozm. 68 więc na 3 pierwsze miesiące mam ciuchy gotowe (u mnie w rodzinie małe dzieci się rodzą :D). I jeszcze przemeblowanie w komodach i szafie córki zrobiłam i poukładałam wszystko. Szok ile mi się udało zrobić a tak mi się nie chciało za to zabrać!

Odnośnik do komentarza

cyśka zgadzam się z dziewczynami. Ciężarna jak z katalogu ☺️ pięknie naprawdę. Mnie się nigdy porody ani ciąże nie sniły. Staram się o tym nie myśleć za bardzo, bo i tak nic nie wymyślę i nie przewidzę. Choć coraz bliżej do niego i coraz częściej zastanawiam się jak to będzie, czy uda się vbac, czy dziecko nie urośnie za duże (bo u mnie niestety dzieci rodzą się duże).... Ale co by nie było damy radę ☺️❤️

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Dzieńdoberek:)
Ale fajne porody Wam się śnią, oby takie okazały się w rzeczywistości:)
Ja wczoraj miałam wizyte, wszystko ok, mały wreszcie trochę przybrał, za to dzis od rana okropnie boli mnie brzuch :( Skończyliśmy mini remont, jeszcze dziś mają przyjechać dwie ostatnie półki, i powoli kończą mi się wymówki, że mam jeszcze czas do przygotowań do pojawienia się maluszka. Chociaż mam- u nas codziennie zapowiadają deszcze( chociaż nie padało od 3 tygodni), więc z praniem czekam na upały :)
Wymyśliłam że wygospodaruje u nas w sypialni 2 szuflady dla Małego ( jedna na kosmetyki i pieluchy, a drugą na ubranka), a resztę rzeczy będę trzymać w dużej szafie córki. Dzięki temu ominie mnie upychanie naszych ubrań niewiadomo gdzie.
Ma Zos
Chyba mnie zmotywowalaś:)

Cyśka
Wyglądasz cudnie!

Zakochana
Wiesz już kiedy wyjdziesz do domu?

http://fajnamama.pl/suwaczki/wlc5bpf.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/uek4z02.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...