Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Koza to się nacierpiałaś! Bidulo! A może to rwa kulszowa...? Nie życzę absolutnie nikomu ale wtedy jakieś pozycje są do leżenia które pomagają.

Larissa co za babsko w tym szpitalu! Ja pierdzielę!!! Ja bym się chyba tam darła na fotelu, że mnie boli i żeby przestała. Ja już dawno przestałam się stresować bo to oni są dla nas a nie my dla nich więc niech trochę bardziej uważają!
No masakra - zdenerwowało mnie babsko szpitalne na odległość!

Odnośnik do komentarza

MaZos

Larissa co za babsko w tym szpitalu! Ja pierdzielę!!! Ja bym się chyba tam darła na fotelu, że mnie boli i żeby przestała. Ja już dawno przestałam się stresować bo to oni są dla nas a nie my dla nich więc niech trochę bardziej uważają!
No masakra - zdenerwowało mnie babsko szpitalne na odległość!

A najgorsze, że nic się z tym nie zrobi bo brakuje personelu i jaka kolwiek skarga nic nie pomoże a może jeszcze zaszkodzić nam bo się mogą potem wyżywać :/ więc wolałam się nie odzywać za bardzo. Zresztą byłam tak wystraszona, że jedynie płakałam z tego wszystkiego.

https://www.suwaczki.com/tickers/uwo9flw19zy0watr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/17u96iyeqf2595zc.png
Wrzesień 2018 - aniołek 7tc [*]

Odnośnik do komentarza
Gość Panda082019

Larissa współczuje dobrze, że naprawdę Ci nic nie naruszyła co za babsko. To prawda, że wszędzie brakuje lekarzy i znaleźć takiego z powołania to cud tym bardziej w szpitalu. No ale coz jakoś trzeba o siebie zawalczyć a przynajmniej wiedzieć jak sytuacja się ma.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,
Witaj Larissa współczuję takiego badania, masakra...
Zakochana trzymaj się dobrze że jesteś pod opieką, maluszek na pewno śpi a jak się obudzi to zacznie brykać :)

Kurcze boli mnie dzisiaj głowa jakoś może się nie wyspałam, rano znowu musiałam pojechać na pobranie krwi bo moja gin zaniepokoiła się zwiększoną liczbą leukocytów.
Poza tym ciśnienie skacze raz 150/100 a za 15min 135/85 np także chyba stresuje mnie to mierzenie. Na razie bez leków.
W ogóle mam jakieś takie przeczucie że wcześniej wyląduje w szpitalu. Byle do tego 36,37 tc przetrwać...

https://www.suwaczki.com/tickers/iv098u698vgrltie.png

Odnośnik do komentarza

Kasiaa88
Hej dziewczyny,
Witaj Larissa współczuję takiego badania, masakra...
Zakochana trzymaj się dobrze że jesteś pod opieką, maluszek na pewno śpi a jak się obudzi to zacznie brykać :)

Kurcze boli mnie dzisiaj głowa jakoś może się nie wyspałam, rano znowu musiałam pojechać na pobranie krwi bo moja gin zaniepokoiła się zwiększoną liczbą leukocytów.
Poza tym ciśnienie skacze raz 150/100 a za 15min 135/85 np także chyba stresuje mnie to mierzenie. Na razie bez leków.
W ogóle mam jakieś takie przeczucie że wcześniej wyląduje w szpitalu. Byle do tego 36,37 tc przetrwać...


A masz obrzęki? Badalas mocz na obecnosx bialka
Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Miałam w końcu to usg, ale jak to Pani doktor sama przyznała- to może potem jeszcze pa i będzie ktoś robił usg bo ja to się na tych przeplywach nie znam. Także ten... Nie uspokoilam się. Były momenty że było dobrze więc oba uznała że chyba jest ok i takie zdjęcia zrobiła. Ale pomiędzy tym ok widziałam te luki które były poprzednio. No nic, zobaczymy czy będzie jeszcze za 2 dni kolejne usg czy mnie wypuszcza zw wszystko dobrze. A jeśli chodzi o wymiary to wyszedł jeszcze 200 gram mniejszy niż 3 dni temu, ale np pomiary nóżki i brzuszka podobne jak wtedy czyli faktycznie jest bardzo malutki :/

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Ja posciel wyplaralam i wyprasiwalam i dla dziecka i dla siebie, bo na początku to wiem że będzie lądował w moim łóżku choćby w czasie karmienia więc mam przygotowana i przykryta razem z becikiem i itp. Jak urodze to przed wyjściem ze szpitala mąż zmieni żeby było świeże posłanie:)

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Wszyscy inni są ok, ta co mnie przyjmowała mega dokładna i w ogóle. Tylko ta mi się trafiła taka która już odlicza dni do emerytury i już jej chyba nie zależy. Wieczorem będzie inny na zmianie to spróbuje się coś więcej dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza

zakochana jeśli pani nie zna się na przepływach, to może wymiary też źle pomierzyła. I dlatego maluszek mniejszy niż ostatnio. Swoją drogą ktoś powinien być przy takiej lekarce bo młoda ma prawo jeszcze nie umieć, ale nie powinna wtedy samodzielnie takich badań robić :/

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Na szczęście Pani dr opisała że przepływy do powtórzenia i miałam właśnie powtórkę. Lekarz nie miał problemu że zrobieniem badania, wszystko mi wytłumaczył i powiedział że w tym momencie nic niepokojącego nie widać. Faktycznie te przepływy były bez tych przerw co wtedy więc jest szansa że po prostu mały uciskal. Ktg też dobre więc w końcu trochę się uspokoilam. Powiedział że jeszcze przynajmniej jedno usg zrobią i jak wyjdzie dobrze to będę mogła wyjść. A wymiarami żebym się nie przejmował bo jeśli wszystko inne jest ok to porostu taki jego urok a główka też już prawie w kanale to będzie wychodzić mniejsza niż jak była u góry. Generalnie pójdę spać spokojniejsza, choć wiadomo że najbardziej spokojna będę jak jak się już urodzi i wtedy będzie pewność co i jak.

Odnośnik do komentarza
Gość Panda082019

Dziewczyny powodzenia na badaniach!!

Zakochana widzisz, mówiłam że na tym etapie dzieci już różnie rosną.
Już teraz dacie radę przetrwać w dwupaku jeszcze kilkanaście dni.
Najważniejsze, że jest ok i główka w dół na tym Ci zależało.

Ja dziś kontrolne ktg ;)

Odnośnik do komentarza

Zakochana swietne wiesci : )
Ja dzis robie ostatnie pranie do torby (torbe tez musze wyprac) i zostana mi jeszcze dwa prania ciuszkow, tetrowych pieluch i jakichs drozbiazgow (nadal nie wiem gdzie ja to upcham). Chociaz ciagle musle ze zostalo mi malo o prania jakos przybywa. Dziewczyny powiedzcoe kiedy mialyscie robione lub na kiedy zaplanowane to badanie co bierze sie wymaz? Ja mam na jakies 11 dni przed porodem i nie wiem czy to nie za pozno bo na wynik tez sie podobno czeka kilka dni..

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Ja miałam mieć na wizycie właśnie pobierany ale że jestem tu, to mi zrobią teraz bo wizyta u lekarza wypadnie w 38/39 t i w razie czego żeby nie było za późno. U mnie było zawsze tak że to lekarz na wizycie pobierał. Niby naopltymalniej jest w 35-37 tc bo zawsze poród może zacząć się wcześniej i właśnie chodzi o ten ewentualny antybiotyk.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj szukałam staników do karmienia ,oczywiście znowu nigdzie nie było , tylko w 1 sklepie , zmierzyłam ale dla mnie to porażka , nie trzymało piersi :/
Doszedł wczoraj baby box , to jest wyprawka , zamiast pieniędzy , trochę ciuchów dla dziecka , termometr do wody i pokoju , termometr do ucha , ręcznik , kocyk , mata podróżna do przewijania , gryzak ,mata do zabawy , kolorowe pieluszki tetrowe i parę innych rzeczy .wszytko jest w kartonie , w którym jest materacyk dla dziecka i dziecko może w nim spać ,ale ja jakoś nie jestem przekonana ,żeby położyć dziecko do kartonu:D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...